1. Правова система ipLex360
  2. Законодавство
  3. Наказ


ДЕРЖАВНА СУДОВА АДМІНІСТРАЦІЯ УКРАЇНИ
Н А К А З
13.02.2006 N 12
( Наказ втратив чинність на підставі Наказу Державної судової адміністрації N 21 від 10.02.2010 )
Про колегію Державної судової адміністрації України
( Із змінами, внесеними згідно з Наказами Державної судової адміністрації N 41 від 03.05.2006 N 7 від 22.01.2007 N 41 від 22.05.2007 N 11 від 12.02.2008 N 28 від 04.04.2008 N 91 від 08.10.2008 N 93 від 14.10.2008 N 41 від 27.03.2009 N 98 від 07.09.2009 N 112 від 29.10.2009 )
Відповідно до Указу Президента України від 31 грудня 2005 року N 1902 "Про колегію міністерства та іншого центрального органу виконавчої влади" та пункту 10 Положення про Державну судову адміністрацію України, затвердженого Указом Президента України від 03.03.2003 N 182 (зі змінами), з метою забезпечення належної організації роботи колегії ДСА України
НАКАЗУЮ:
1. Затвердити Положення про колегію Державної судової адміністрації України (додаток 1).
2. Затвердити склад колегії Державної судової адміністрації України (додаток 2).
3. Затвердити склад секретаріату колегії Державної судової адміністрації України (додаток 3).
4. Наказ ДСА України від 21 квітня 2004 року N 50/04 "Про затвердження Положення про колегію Державної судової адміністрації України" визнати таким, що втратив чинність.
5. Управлінню організаційно-аналітичної роботи, документування та контролю (Бровко Т.В.) довести цей наказ до відома керівників структурних підрозділів Державної судової адміністрації України, членів колегії та начальників територіальних управлінь державної судової адміністрації.
6. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.
Голова І.Балаклицький
ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Державної судової
адміністрації України
13.02.2006 N 12
ПОЛОЖЕННЯ
про колегію Державної судової адміністрації України
Загальні положення
1. Це Положення визначає загальні засади утворення і діяльності колегії Державної судової адміністрації України (далі - колегія ДСА України).
2. Колегія ДСА України є постійним консультативно-дорадчим органом і утворюється для погодженого вирішення питань, що належать до її компетенції, та для колективного й вільного обговорення найважливіших напрямів діяльності ДСА України.
( Пункт 2 із змінами, внесеними згідно з Наказом Державної судової адміністрації N 41 від 22.05.2007 )
3. У своїй роботі колегія ДСА України керується Конституцією та законами України, актами Президента України, Кабінету Міністрів України, нормативно-правовими актами інших центральних органів виконавчої влади, а також наказами Голови ДСА України та цим Положенням.
4. Рішення про утворення колегії приймається Головою ДСА України.
Функції колегії
5. Колегія ДСА України:
1) обговорює і приймає рішення щодо перспектив і найважливіших напрямів діяльності ДСА України;
2) розглядає пропозиції щодо:
- удосконалення законодавства;
- забезпечення співпраці з іншими центральними органами виконавчої влади, Радою міністрів Автономної Республіки Крим, місцевими держадміністраціями, органами місцевого самоврядування під час виконання покладених на ДСА України завдань;
- розширення міжнародного співробітництва у сфері організаційного забезпечення діяльності судів загальної юрисдикції;
- формування та реалізації державної політики стосовно організаційного забезпечення діяльності судів;
3) обговорює прогнози і програми організаційного забезпечення діяльності судів, інші державні програми та визначає шляхи їх реалізації;
4) розглядає питання про стан дотримання фінансової, бюджетної дисципліни, розподіл і витрачання бюджетних коштів, залучення та використання іноземних інвестицій і міжнародної технічної допомоги, забезпечення реалізації державної політики щодо закупівлі товарів, робіт, послуг, збереження та використання державного майна, здійснення внутрішнього фінансового контролю й усунення виявлених недоліків;
5) розробляє пропозиції щодо вдосконалення діяльності ДСА України, територіальних управлінь державної судової адміністрації, Академії суддів України, підприємств, установ та організацій, що входять до сфери управління ДСА України;
6) аналізує стан роботи ДСА України;
7) розглядає результати роботи територіальних управлінь державної судової адміністрації, Академії суддів України, підприємств, установ та організацій, що належать до сфери управління ДСА України, а також інших підприємств, установ та організацій незалежно від форм власності і підпорядкування в межах компетенції;
8) аналізує стан дотримання законодавства з питань державної служби, організаційно-кадрової роботи та виконавської дисципліни;
9) проводить спільні засідання з колегіями інших центральних органів виконавчої влади та приймає спільні рішення;
10) розглядає інші питання, пов'язані з реалізацією завдань, покладених на ДСА України.
Склад колегії
6. До складу колегії ДСА України входять:
Голова ДСА України (голова колегії), перший заступник та заступники Голови (за посадою), а також інші керівні працівники ДСА України;
у разі потреби - керівники інших центральних органів виконавчої влади, підприємств, установ та організацій, що належать до сфери управління ДСА України, народні депутати України, представники інших органів державної влади, підприємств, установ та організацій (за згодою).
7. Персональний склад колегії затверджується Головою ДСА України.
Планування й організація роботи колегії
8. Організаційною формою роботи колегії є засідання. Періодичність проведення засідань колегії визначається Головою ДСА України.
( Абзац другий пункту 8 виключено на підставі Наказу Державної судової адміністрації N 41 від 22.05.2007 ) ( Абзац третій пункту 8 виключено на підставі Наказу Державної судової адміністрації N 41 від 22.05.2007 )
( Пункт 8 із змінами, внесеними згідно з Наказом Державної судової адміністрації N 41 від 22.05.2007 )
9. Для організаційного забезпечення діяльності колегії в центральному апараті ДСА України може бути утворений її робочий орган - секретаріат колегії, до складу якого входять не менше двох осіб. Секретаріат колегії очолює секретар колегії.
10. Робота колегії проводиться відповідно до затвердженого її головою піврічного плану засідань, в якому зазначаються питання, які необхідно розглянути, особи, відповідальні за підготовку і подання матеріалів на засідання колегії, орієнтовна дата проведення засідань колегії.
За ініціативою голови колегії або третини її членів можуть проводитись позапланові (позачергові) засідання колегії.
( Пункт 10 доповнено абзацом другим згідно з Наказом Державної судової адміністрації N 41 від 22.05.2007 )
У разі потреби можуть проводитися розширені та виїзні засідання колегії, а також спільні засідання з колегіями інших органів виконавчої влади.
( Пункт 10 доповнено абзацом третім згідно з Наказом Державної судової адміністрації N 41 від 22.05.2007 )( Пункт 10 із змінами, внесеними згідно з Наказом Державної судової адміністрації N 41 від 22.05.2007 )
11. Проект плану проведення засідань колегії формується на основі пропозицій голови та членів колегії, керівників структурних підрозділів, які попередньо погоджують їх із заступниками Голови ДСА України (за напрямками діяльності).
12. Секретар колегії узагальнює пропозиції, готує проект плану проведення засідань колегії і розсилає його всім членам колегії для попереднього ознайомлення та внесення уточнень і доповнень.
13. Проект плану засідань колегії після візування членами колегії затверджується головою колегії.
14. Додаткові (позапланові) питання до затвердженого плану засідань колегії можуть бути включені до порядку денного засідання колегії за рішенням її голови не пізніше ніж за десять днів до чергового засідання.
Секретар колегії своєчасно інформує всіх членів колегії, а також начальників структурних підрозділів про внесені до плану засідань зміни.
15. Затверджений план засідань колегії доводиться членам колегії, керівникам структурних підрозділів центрального апарату ДСА України, начальникам територіальних управлінь державної судової адміністрації, Академії суддів України не пізніше ніж за два тижні до початку року, на який вони складаються.
16. Дата, час, місце проведення та порядок денний засідання колегії визначаються головою колегії.
17. Підготовка проекту порядку денного засідання колегії згідно із затвердженим планом засідань та з урахуванням внесених пропозицій здійснюється секретарем колегії, який не пізніше ніж за десять днів до засідання подає його голові колегії для погодження.
18. На розгляд колегії подаються:
1) проект порядку денного засідання колегії з визначенням доповідача з кожного питання;
2) довідка з викладенням суті питання, обґрунтуванням пропозицій, що вносяться за підписом відповідного заступника Голови ДСА України, начальника структурного підрозділу (відповідального за підготовку питання), обсягом не більше ніж 4 сторінки;
3) проект постанови колегії з кожного питання порядку денного засідання колегії, завізований відповідальним за підготовку питання заступником Голови ДСА України (згідно з розподілом обов'язків), керівниками відповідних структурних підрозділів центрального апарату ДСА України, які повинні виконувати це рішення в разі його прийняття;
проект постанови колегії з кожного питання повинен бути обсягом не більше ніж 2 сторінки;
4) список членів колегії;
5) список запрошених осіб, завізований заступником Голови ДСА України згідно з розподілом обов'язків (виклик запрошених на засідання колегії здійснюється підрозділом, на який покладено відповідальність за підготовку питання);
6) довідкові матеріали (розрахунки, статистичні матеріали, звіти, діаграми, таблиці тощо), які безпосередньо стосуються порядку денного.
19. Членам колегії матеріали надаються не пізніше ніж за три дні до засідання, а в разі проведення позачергового засідання - не пізніше ніж за один день до засідання.
20. Особи, відповідальні за підготовку та подання матеріалів на засідання колегії, надають матеріали секретарю колегії не пізніше ніж за сім днів до чергового засідання. Секретаріат колегії контролює своєчасність подання матеріалів, перевіряє правильність їх оформлення та інформує про підготовку матеріалів до колегії заступника Голови ДСА України (згідно з розподілом обов'язків).
21. Заступники Голови ДСА України (згідно з розподілом обов'язків), керівники структурних підрозділів, яким доручено підготовку матеріалів до засідання колегії, та секретар колегії несуть персональну відповідальність за якість та своєчасність їх підготовки.
22. Якщо матеріали до колегії вчасно не надійшли в секретаріат колегії або неналежним чином оформлені, секретар колегії письмово інформує заступника Голови ДСА України (згідно з розподілом обов'язків), а також вносить пропозицію голові колегії щодо виключення питання з порядку денного засідання колегії.
У разі неможливості вчасно підготувати питання до чергового засідання колегії відповідальний за підготовку (відповідний заступник Голови ДСА України) повинен поінформувати про це мотивованою доповідною запискою голову колегії за тиждень до її засідання.
23. Керівники структурних підрозділів ДСА України, відповідальні за підготовку питання на засідання колегії, узгоджують та координують роботу інших структурних підрозділів, залучених до розроблення необхідних матеріалів.
Порядок проведення засідання колегії
24. Засідання колегії веде її голова, а у разі його відсутності - особа, на яку покладено виконання обов'язків Голови ДСА України.
25. Засідання колегії проводиться в разі, коли у ньому беруть участь не менше ніж дві третини загальної кількості членів колегії.

................
Перейти до повного тексту