1. Правова система ipLex360
  2. Законодавство
  3. Наказ


МІНІСТЕРСТВО ЕКОНОМІКИ УКРАЇНИ
Н А К А З
N 3 від 10.01.2000
м.Київ
( Наказ втратив чиність на підставі Наказу Мінекономіки N 280 від 26.12.2000 )
Про внесення змін до наказу Мінекономіки від 14.04.99 N 55 "Про затвердження Зразкового положення про порядок створення та основні функції Тендерних комітетів (комісій) щодо організації та проведення торгів (тендерів) на закупівлю товарів, робіт і послуг за рахунок державних коштів"
На виконання пункту 7 постанови Кабінету Міністрів України від 22 листопада 1999 р. N 2113 "Про вдосконалення системи державних закупівель"
НАКАЗУЮ:
1. Внести зміни та доповнення до положення, затвердженого наказом Мінекономіки від 14.04.99 р. N 55 "Про затвердження Зразкового положення про порядок створення та основні функції Тендерних комітетів (комісій) щодо організації та проведення торгів (тендерів) на закупівлю товарів, робіт і послуг за рахунок державних коштів", виклавши його у редакції, що додається.
2. Рекомендувати керівникам підприємств, установ та організацій при розробці відомчих нормативних актів керуватися Зразковим положенням.
3. Управлінню державних закупівель:
забезпечити публікацію цього наказу в офіційному інформаційно-аналітичному бюлетні "Вісник державних закупівель".
Міністр економіки України С.Л.Тігіпко
Затверджено
Наказ Міністерства економіки
України 10.01.2000 N 3
Зразкове положення про порядок створення та основні функції Тендерних комітетів щодо організації та проведення торгів (тендерів) на закупівлю товарів, робіт і послуг за рахунок коштів державного бюджету та іноземних кредитів, що залучаються під гарантії Кабінету Міністрів України
Розділ 1
Загальна частина
1. Зразкове положення про порядок створення та основні функції Тендерних комітетів щодо організації та проведення торгів (тендерів) на закупівлю товарів, робіт і послуг за рахунок державних коштів державного бюджету та іноземних кредитів, що залучаються під гарантії Кабінету Міністрів України (далі - положення), розроблено у відповідності з вимогами Положення про організацію та проведення торгів (тендерів) у сфері державних закупівель товарів (робіт, послуг), затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 28 червня 1997 р. N 694 "Про організацію та проведення торгів (тендерів) у сфері державних закупівель товарів (робіт, послуг)" зі змінами та доповненнями, внесеними постановами Кабінету Міністрів України від 24 вересня 1997 р. N 1058 "Про створення єдиної системи закупівель товарів (робіт, послуг) за рахунок коштів державного бюджету та іноземних кредитів, що залучаються під гарантії Кабінету Міністрів України", від 28 грудня 1998 р. N 2087 "Про внесення змін і доповнень до деяких постанов Кабінету Міністрів України щодо державних закупівель товарів (робіт, послуг)" та від 22 листопада 1999 р. N 2113 "Про вдосконалення системи державних закупівель".
2. Це Положення визначає порядок створення, основні функції, права, обов'язки та відповідальність тендерних комітетів, що створюються в органах державної влади, інших організаціях та установах (далі - замовники) для організації робіт щодо проведення торгів (тендерів) на закупівлю товарів, робіт і послуг (далі - закупівля) за рахунок коштів Державного бюджету та іноземних кредитів, що залучаються під гарантії Кабінету Міністрів України.
Розділ 2
Порядок створення та організація діяльності тендерного комітету
1. Тендерний комітет створюється наказом замовника для виконання організаційної роботи, пов'язаної з проведенням торгів (тендерів).
2. Тендерний комітет у своїй діяльності керується чинним законодавством, цим Положенням, внутрішніми нормативними документами організації-замовника та рішеннями, які приймаються самим тендерним комітетом.
3. До складу тендерного комітету входять відповідальні працівники організації-замовника у кількості не менше 5 осіб, а у разі потреби, і представники міністерств, інших органів виконавчої влади, незалежні експерти необхідного профілю.
4. Керівництво роботою тендерного комітету здійснює його голова, на посаду якого призначається один із заступників керівника організації-замовника або інша посадова особа цієї організації, яка призначається керівником.
5. Голова тендерного комітету організовує його роботу і несе персональну відповідальність за виконання покладених на комітет функцій.
6. Формою роботи тендерного комітету є засідання, які проводяться в міру потреби.

................
Перейти до повного тексту