1. Правова система ipLex360
  2. Законодавство
  3. Розпорядження


ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)
РОЗПОРЯДЖЕННЯ
25.11.2019 р. N 2033
Про внесення змін до Положення про Київський міський Центр роботи з жінками
Відповідно до законів України "Про місцеве самоврядування в Україні", "Про забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків", "Про запобігання та протидію домашньому насильству", у зв'язку зі зміною адреси місцезнаходження Київського міського Центру роботи з жінками:
1. Унести зміни до Положення про Київський міський Центр роботи з жінками, затвердженого розпорядженням Київської міської державної адміністрації від 05 лютого 1998 року N 202 (у редакції розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 18 травня 2016 року N 330 ), виклавши його в новій редакції, що додається.
2. Київському міському Центру роботи з жінками забезпечити в установленому порядку державну реєстрацію змін до Положення про Київський міський Центр роботи з жінками.
3. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови Київської міської державної адміністрації з питань здійснення самоврядних повноважень Хонду М. П.
Голова В. Кличко
ЗАТВЕРДЖЕНО
Розпорядження Київської міської державної адміністрації
05 лютого 1998 року N 202
(у редакції розпорядження виконавчого органу
Київської міської ради
(Київської міської державної адміністрації)
від 25 листопада 2019 року N 2033)
ПОЛОЖЕННЯ
ПРО КИЇВСЬКИЙ МІСЬКИЙ ЦЕНТР РОБОТИ З ЖІНКАМИ
(Нова редакція)
Ідентифікаційний код 25412005
1. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ
1.1. Київський міський Центр роботи з жінками (далі - Центр) - заклад, метою діяльності якого є участь у реалізації політики рівних прав та можливостей жінок і чоловіків шляхом забезпечення гендерної рівності в усіх сферах суспільного життя, забезпечення діяльності притулку для жінок, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі, реалізації соціально-освітніх програм та курсів, організації надання жінкам та сім'ям правової, психологічної, інформаційної підтримки та допомоги.
Центр утворено розпорядженням Київської міської державної адміністрації від 05 лютого 1998 року N 202 "Про створення Київського міського Центру роботи з жінками".
1.2. Центр заснований на комунальній власності територіальної громади міста Києва та підпорядкований Департаменту соціальної політики виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) (далі - Департамент). Власником Центру є територіальна громада міста Києва, від імені якої виступає Київська міська рада (далі - Власник).
Структурним підрозділом Центру є притулок для жінок, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі. Діяльність притулку провадиться на підставі Положення, затвердженого директором Центру.
1.3. Центр у своїй діяльності керується Конституцією України, законами України, постановами Верховної Ради України, актами Президента України, постановами і розпорядженнями Кабінету Міністрів України, рішеннями Київської міської ради, розпорядженнями Київського міського голови та виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), наказами Департаменту соціальної політики виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), іншими нормативними актами та цим Положенням.
1.4. Центр є юридичною особою, має самостійний баланс, реєстраційні рахунки в органах Державної казначейської служби України, печатку зі своїм найменуванням та є неприбутковим закладом.
1.5. Центр розміщується на території зі спеціально побудованими або пристосованими приміщеннями, що мають відповідати безбар'єрній архітектурі, санітарним і технічним вимогам, вимогам пожежної безпеки та іншим нормам відповідно до законодавства.
1.6. Місцезнаходження (юридична адреса) Центру: вул. Юрія Іллєнка, 20, м. Київ, 04050.
2. ЗАВДАННЯ ТА ОСНОВНІ НАПРЯМИ ДІЯЛЬНОСТІ ЦЕНТРУ
2.1. Реалізація завдань, визначених законами України "Про забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків", "Про запобігання та протидію домашньому насильству", щодо підвищення статусу жінки та сім'ї в житті суспільства, участь у реалізації політики з питань рівних прав та можливостей жінок і чоловіків шляхом забезпечення гендерної рівності в усіх сферах суспільного життя, консолідації жіночого руху.
2.2. Інформаційно-просвітницька діяльність та практична підтримка жінок і сімей, створення умов для соціальної інтеграції жінок та дітей, які потерпають від домашнього насильства, в суспільство, проведення просвітницької роботи з особами, які вчиняють насильство.

................
Перейти до повного тексту