1. Правова система ipLex360
  2. Законодавство
  3. Розпорядження


КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
РОЗПОРЯДЖЕННЯ
05.02.98 р. N 202
Про створення Київського міського Центру роботи з жінками
( Із змінами, внесеними розпорядженнями Київської міської державної адміністрації від 8 квітня 2009 року N 359 , від 25 жовтня 2010 року N 874 , від 20 серпня 2015 року N 815 , від 18 травня 2016 року N 330 , від 25 листопада 2019 року N 2033 , від 7 травня 2020 року N 677 )
На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 8 вересня 1997 року N 993 "Про затвердження Національного плану дій на 1997 - 2000 роки щодо поліпшення становища жінок і підвищення їх ролі у суспільстві", з метою створення умов для залучення жінок до активної суспільно корисної діяльності, активізації жіночого руху в усіх сферах життєдіяльності суспільства та враховуючи пропозиції Консорціуму жіночих недержавних організацій Нових незалежних держав - Сполучених Штатів Америки (лист N 25 від 29.01.98):
1. Створити Київський міський Центр роботи з жінками.
2. Затвердити Положення про Київський міський Центр роботи з жінками згідно з додатком.
3. Заступникові голови Київської міської державної адміністрації Бідному В. Г. до 20.02.98 подати пропозиції щодо призначення керівника Центру.
4. Просити Шевченківську районну у м. Києві державну адміністрацію надати приміщення по вул. Мельникова, 20 в тимчасове безоплатне користування Київському міському Центру роботи з жінками.
5. Фінансовому управлінню профінансувати витрати на капітальний ремонт приміщення та утримання Центру в межах коштів, передбачених у бюджеті м. Києва на 1998 рік.
6. Відділу координації роботи проектних і будівельних організацій здійснювати контроль за проведенням капітального ремонту приміщення Центру.
7. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови Київської міської державної адміністрації Бідного В.Г.
Голова О. Омельченко
ЗАТВЕРДЖЕНО
Розпорядження Київської міської державної адміністрації
05 лютого 1998 року N 202
(у редакції розпорядження виконавчого органу
Київської міської ради
(Київської міської державної адміністрації)
від 07 травня 2020 року N 677)
ПОЛОЖЕННЯ
ПРО КИЇВСЬКИЙ МІСЬКИЙ ЦЕНТР ГЕНДЕРНОЇ РІВНОСТІ, ЗАПОБІГАННЯ ТА ПРОТИДІЇ НАСИЛЬСТВУ
(нова редакція)
Ідентифікаційний код 25412005
1. Загальні положення
1.1. Київський міський Центр гендерної рівності, запобігання та протидії насильству (далі - Центр) - заклад, метою якого є діяльність, спрямована на реалізацію рівних прав та можливостей жінок і чоловіків шляхом забезпечення гендерної рівності в усіх сферах суспільного життя, реалізацію соціально-освітніх програм та курсів, надання соціальних послуг особам, що постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі.
Центр утворено розпорядженням Київської міської державної адміністрації від 05 лютого 1998 року N 202 "Про створення Київського міського Центру роботи з жінками".
1.2. Центр заснований на комунальній власності територіальної громади міста Києва та підпорядкований Департаменту соціальної політики виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) (далі - Департамент).
Структурними підрозділами Центру є:
притулок для жінок, які постраждати від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі, створений як спеціалізована служба підтримки для надання довготривалого місця безпечного тимчасового цілодобового перебування;
кімната кризового реагування для осіб, що постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі, створена для екстреного надання короткострокового місця безпечного тимчасового цілодобового перебування;
цілодобова служба "телефон довіри", створена для належного та оперативного реагування на випадки звернень стосовно домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі.
Діяльність структурних підрозділів Центру провадиться на підставі положень, затверджених директором Центру.
1.3. Соціальні послуги надаються жінкам, жінкам з дітьми та чоловікам міста Києва, що постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі, та здійснюються на безоплатній основі в обсязі, визначеному державними стандартами надання соціальних послуг, затвердженими Міністерством соціальної політики України.
1.4. Центр у своїй діяльності керується Конституцією України, законами України, постановами Верховної Ради України, актами Президента України, постановами і розпорядженнями Кабінету Міністрів України, рішеннями Київської міської ради, розпорядженнями Київського міського голови та виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), наказами Департаменту соціальної політики виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), іншими нормативними актами та цим Положенням.
1.5. Центр є юридичною особою, має самостійний баланс, реєстраційні рахунки в органах Державної казначейської служби України, печатку зі своїм найменуванням та є неприбутковим закладом.
1.6. Центр розмішується на території зі спеціально побудованими або пристосованими приміщеннями, що мають відповідати безбар'єрній архітектурі, санітарним і технічним вимогам, вимогам пожежної безпеки та іншим нормам відповідно до законодавства.
1.7. Повне найменування Центру: Київський міський Центр гендерної рівності, запобігання та протидії насильству.
1.8. Скорочене найменування Центру: КМЦГР
1.9. Місцезнаходження (юридична адреса) Центру: вул. Юрія Іллєнка, 20, м. Київ, 04050.
2. Основні напрями діяльності Центру
2.1. Участь у реалізації завдань, визначених законами України "Про забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків", "Про запобігання та протидію домашньому насильству", для досягнення паритетного становища жінок і чоловіків у всіх сферах життєдіяльності суспільства шляхом правового забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків, участь у роботі, спрямованої на підвищення рівня обізнаності суспільства щодо форм, причин і наслідків домашнього насильства, формування нетерпимого ставлення до насильницької моделі поведінки у приватних стосунках, небайдужого ставлення до постраждалих осіб, насамперед до постраждалих дітей, викорінення дискримінаційних уявлень про соціальні ролі та обов'язки жінок і чоловіків, а також будь-яких звичаїв і традицій, що на них ґрунтуються.

................
Перейти до повного тексту