1. Правова система ipLex360
  2. Законодавство
  3. Рішення


КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
VIII сесія IV скликання
Р І Ш Е Н Н Я
N 870/2280 від 23.12.2004
( Рішення втратило чинність на підставі Рішення Київміськради N 381/1042 ( ra0381023-07 ) від 29.03.2007 )
Про затвердження Положення про Головне управління
транспорту, зв'язку та інформатизації виконавчого
органу Київської міської ради (Київської міської
державної адміністрації)
( Із змінами, внесеними згідно з Рішенням Київміськради N 7/64 ( ra7_64023-06 ) від 28.09.2006 )
Відповідно до частини 5 статті 54 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" ( 280/97-ВР ), статті 10 Закону України "Про столицю України - місто-герой Київ" ( 401-14 ), підпункту 2.2 пункту 2 рішення Київради від 30.09.2004 N 477/1877 ( ra0477023-04 ) "Про реорганізацію Головного управління промисловості, транспорту та зв'язку виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації)" Київська міська рада В И Р І Ш И Л А:
1. Затвердити Положення про Головне управління транспорту, зв'язку та інформатизації виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), погоджене виконавчим органом Київської міської ради (Київською міською державною адміністрацією) (розпорядженням Київської міської державної адміністрації від 12.11.2004 N 2045), згідно з додатком.
2. Встановити, що Положення, зазначене в пункті 1 цього рішення, набирає чинності з моменту прийняття цього рішення.
3. Визнати таким, що втратило чинність, рішення Київської міської ради від 18.12.2003 N 272/1147 ( ra_272023-03 ) "Про затвердження Положення про Головне управління промисловості, транспорту та зв'язку виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації)".
4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київради з питань транспорту та зв'язку.
Київський міський голова О.Омельченко
Додаток
до рішення Київради
від 23.12.2004 N 870/2280
ПОЛОЖЕННЯ
про Головне управління транспорту,
зв'язку та інформатизації виконавчого органу
Київської міської ради (Київської міської
державної адміністрації)
1. Головне управління транспорту, зв'язку та інформатизації виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) (далі за текстом - Головне управління) створене відповідно до рішення Київради від 30.09.2004 N 477/1877 ( ra0477023-04 ) "Про реорганізацію Головного управління промисловості, транспорту та зв'язку виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації)" та є структурним підрозділом виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), створюється Київською міською радою, підзвітне і підконтрольне Київському міському голові, а з питань виконання функцій державної виконавчої влади - і Міністерству транспорту та зв'язку України.
2. Головне управління у своїй діяльності керується Конституцією України ( 254к/96-ВР ), законами України, постановами Верховної Ради України, актами Президента України та Кабінету Міністрів України, рішеннями Київської міської ради, розпорядженнями Київського міського голови, розпорядженнями Київської міської державної адміністрації, іншими нормативно-правовими актами, що стосуються його компетенції, а також цим Положенням.
3. Головне управління є правонаступником Головного управління промисловості, транспорту та зв'язку виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) в частині, що стосується його компетенції згідно з цим Положенням.
3.1. Головне управління є юридичною особою, має самостійний баланс, рахунки в установах Державного казначейства, бланки, кутовий штамп, печатку із зображенням Державного герба України і своїм найменуванням.
3.2. Головне управління розташоване за адресою: 01030, м. Київ, вул. Леонтовича, 6.
4. Основними завданнями Головного управління є:
4.1. Участь у формуванні у м. Києві державної політики та повноважень виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) в галузі транспорту, зв'язку, телекомунікацій, інформатизації та їх реалізація.
4.2. Організація міських пасажирських перевезень, забезпечення взаємодії та координації роботи всіх видів транспорту (метрополітен, тролейбус, автобус, трамвай, таксі, фунікулер, річковий та повітряний транспорт) та забезпечення контролю за їх роботою.
4.3. Здійснення заходів щодо організації дорожнього руху, зменшення автомобільних заторів на вулицях та дорогах у м. Києві.
4.4. Впровадження заходів щодо сприяння розвитку і вдосконаленню телекомунікаційних мереж та мереж зв'язку загального користування.
4.5. Організація робіт щодо будівництва, ремонту і утримання міської мережі дорожньо-транспортного комплексу та інфраструктури автомобільних шляхів сполучень, транспортних розв'язок, шляхопроводів, мостів (автовокзали, автостанції, зупинки транспорту загального користування, пересадочні вузли, автостоянки, автомийки, автозаправні станції, СТО, гаражі, паркінги, підземні пішохідні переходи тощо).
4.6. Проведення єдиної транспортної політики в питаннях розвитку підприємств транспорту різних форм власності.
4.7. Забезпечення реалізації Програми інформатизації м. Києва та технічного захисту інформації.
4.8. Розробка та впровадження заходів щодо підвищення інвестиційного клімату для залучення коштів у розвиток зв'язку, інформатизації та інфраструктури дорожньо-транспортного комплексу міста.
5. Головне управління відповідно до покладених на нього завдань:
5.1. Представляє інтереси виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) в межах наданих повноважень, у відносинах з міжнародними (міжурядовими) організаціями, державними органами, органами місцевого самоврядування та місцевими органами виконавчої влади, підприємствами, установами та організаціями незалежно від форм власності, фізичними особами з питань співробітництва у сферах дорожньо-транспортного комплексу, зв'язку, телекомунікацій та інформатизації, технічного захисту інформації.
5.2. Координує та контролює в межах своєї компетенції роботу суб'єктів господарювання в галузі транспорту і зв'язку, незалежно від форм власності; діяльність виконавчих органів районних у м. Києві рад (районних у м. Києві державних адміністрацій) у сферах транспорту, інфраструктури автомобільних шляхів сполучень, зв'язку, інформатизації та технічного захисту інформації.
5.3. Забезпечує системність та комплексне вирішення питань роботи з керівниками комунальних підприємств; вносить пропозиції щодо призначення (звільнення) цих керівників; забезпечує укладання, продовження та розірвання контрактів з ними, аналізує виконання умов та показників укладених контрактів; здійснює супроводження Генерального реєстру контрактів з керівниками цих підприємств.
5.4. Узагальнює практику застосування законодавства України з питань, що належать до компетенції Головного управління, розробляє і подає на розгляд Київської міської ради та виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) відповідні пропозиції.
5.5. Забезпечує розробку та реалізацію окремих розділів програми соціально-економічного та культурного розвитку м. Києва, відповідних галузевих програм, бере участь у розробці окремих розділів інших регіональних програм щодо перспектив розвитку інфраструктури дорожньо-транспортного комплексу, зв'язку та інформатизації.
5.6. Здійснює функції територіального органу центрального органу виконавчої влади в галузі транспорту в місті Києві, формує ринок транспортних послуг, здійснює у випадках, передбачених законодавством України, стандартизацію і сертифікацію на транспорті.
5.7. Здійснює відповідно до законодавства України заходи щодо реалізації єдиної державної економічної, тарифної, інвестиційної, науково-технічної, кадрової та соціальної політики в галузі транспорту, у сферах надання послуг зв'язку, телекомунікацій, інформатизації та технічного захисту інформації.
5.8. Розробляє і реалізовує заходи щодо налагодження взаємодії та координації діяльності усіх видів транспорту та зв'язку.
5.9. Відповідно до законодавства організовує і контролює роботу, пов'язану із гарантуванням безпеки руху транспортних засобів, вживає заходів щодо зменшення шкідливого впливу функціонування транспорту на довкілля.
5.10. Забезпечує в межах своєї компетенції правове регулювання перевезень пасажирів, вантажів, багажу, безпеки руху транспортних засобів, технічної експлуатації рухомого складу, функціонування річкового порту, причалів, вирішення питань будівництва, реконструкції та експлуатації об'єктів інфраструктури автомобільних шляхів сполучення.
5.11. Проводить конкурси на визначення перевізника та визначає умови перевезень автобусними маршрутами загального користування.
5.12. Погоджує умови та маршрут перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування.
5.13. Укладає договори на перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування.
5.14. Організовує розробку та реалізацію галузевих програм роботи з керівниками комунальних підприємств.
5.15. Відповідно до законодавства формує кадровий резерв керівників комунальних підприємств; розробляє пропозиції щодо вдосконалення системи підготовки (перепідготовки) керівників цих підприємств.
( Пункт 5.16 втратив чинність на підставі Рішення Київміськради N 7/64 ( ra7_64023-06 ) від 28.09.2006 )
5.17. Вживає заходів щодо поліпшення роботи по організації дорожнього руху, розвитку мережі паркінгів, автостоянок, місць для паркування та інших об'єктів дорожнього сервісу.
5.18. Контролює роботу суб'єктів господарювання, уповноважених виконувати функції операторів платного паркування транспортних засобів.
5.19. Складає протоколи про адміністративні правопорушення з окремих розділів Правил паркування транспортних засобів у м. Києві, затверджених рішенням Київської міської ради від 26.09.2002 N 47/207 ( ra_047023-02 ) "Про встановлення Правил благоустрою території, паркування транспортних засобів, тиші в громадських місцях, торгівлі на ринках у м. Києві".
5.20. Координує здійснення заходів щодо впровадження енергозберігаючих технологій у галузі транспорту, сферах надання послуг зв'язку, телекомунікації, інформатизації та технічного захисту інформації.
5.21. Забезпечує у разі запровадження у місті особливого періоду переведення транспорту, дорожньо-транспортної інфраструктури на відповідний режим роботи.
5.22. Бере участь у розслідуванні причин аварійних подій і катастроф на транспорті, у межах своєї компетенції та в порядку, визначеному законодавством, проводить службові розслідування.
5.23. Згідно із законодавством України здійснює реалізацію державної політики у сфері охорони праці та пожежної безпеки, впровадження економічних методів управління охороною праці на підприємствах галузі.
5.24. Проводить аналіз фінансово-господарської діяльності підприємств дорожньо-транспортного комплексу, що перебувають у комунальній власності.

................
Перейти до повного тексту