1. Правова система ipLex360
  2. Законодавство
  3. Рішення


КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
I сесія VIII скликання
РІШЕННЯ
28.07.2016 року N 863/863
Про внесення змін до Порядку розроблення, затвердження та виконання міських цільових програм у місті Києві, затвердженого рішенням Київської міської ради від 29.10.2009 N 520/2589
Відповідно до Законів України "Про місцеве самоврядування в Україні", "Про державні цільові програми", "Про столицю України - місто-герой Київ", "Про державне прогнозування та розроблення програм економічного і соціального розвитку України", з метою забезпечення ефективного використання бюджетних ресурсів міста Києва та посилення контролю за ходом реалізації кожної міської цільової програми Київська міська рада
вирішила:
1. Внести до розділу II Порядку розроблення, затвердження та виконання міських цільових програм у місті Києві, затвердженого рішенням Київської міської ради від 29.10.2009 N 520/2589 , такі зміни:
1.1. Розділ II Порядку (перед пунктом 1) доповнити новим абзацом такого змісту:
"Розроблення, здійснення моніторингу та підготовка щорічних (проміжних) і заключних звітів про результати виконання міських цільових програм у місті Києві виконуються з обов'язковим використанням інформаційної системи моніторингу програм розвитку міста Києва.".
1.2. В абзаці третьому підпункту 1.1 пункту 1 слова та цифри "29 березня 2012 року N 490" замінити словами та цифрами "2 липня 2015 року N 643".
1.3. Підпункт 2.2.5 пункту 2 викласти в такій редакції:
"2.2.5. Напрями діяльності, перелік завдань, заходів програми та результативні показники
У цьому розділі визначаються напрями та заходи, спрямовані на реалізацію програми, строки їх виконання, виконавці, очікуваний результат від виконання кожного конкретного заходу. Програма має обов'язково містити заходи, спрямовані на збереження енергоресурсів по секторах розвитку міського господарства.
Напрями діяльності програми - це конкретні дії, спрямовані на виконання завдань програми, з визначенням шляхів витрачання коштів бюджету міста Києва та інших коштів, дозволених законодавством України. Напрями діяльності повинні відповідати завданням і функціям замовника програми.
Напрями діяльності та перелік завдань і заходів програми формуються згідно з додатком 2 до Порядку, у якому визначаються:
виконавці;
строки виконання заходів з розбивкою за роками;
джерела фінансування кожного із заходів;
очікуваний результат.
Очікуваний результат в обов'язковому порядку включає результативні показники програми - кількісні та якісні показники, які характеризують результати виконання програми та підтверджуються статистичною, бухгалтерською та іншою звітністю, і на підставі яких здійснюється оцінка ефективності використання коштів бюджету міста Києва на виконання програми, аналіз досягнутих результатів та витрат.
Розробник програми обирає показники, які комплексно і всебічно зможуть оцінити її виконання. Система обраних показників використовується для відстеження динаміки процесів та оцінки кількісних змін, результативності досягнення мети програми.
Показники ефективності досягнення мети програми визначаються з урахуванням цільових показників Стратегії розвитку міста Києва до 2025 року за відповідними напрямами та відображають рівень досягнення мети програми.
Результативні показники поділяються на такі групи:
показники витрат (ресурсне забезпечення програми) визначають обсяги і структуру ресурсів, які забезпечують виконання програми.
У зазначеному розділі вказуються орієнтовні обсяги фінансових витрат, необхідних для виконання програми в цілому та диференційовано за роками з визначенням джерел фінансування. Розрахунок фінансових витрат супроводжується економічним обґрунтуванням.
Розробником проекту програми обов'язково має бути розглянута можливість її реалізації за рахунок інших джерел фінансування, дозволених законодавством України. Кошти бюджету міста Києва (у відповідних відсотках) розглядаються як можливе співфінансування при реалізації відповідної програми.
Обсяг фінансування, який передбачається на реалізацію програми, не повинен перевищувати обсяг та відсоток фінансування, передбачений в бюджеті міста Києва на відповідну галузь економіки в цілому.
Якщо головний розпорядник коштів одночасно є виконавцем кількох програм, відведений відсоток та обсяг фінансування на виконання програм по галузі економіки міста Києва не повинен перевищувати загальний обсяг бюджетних призначень, передбачених у бюджеті міста Києва на відповідний рік такому головному розпоряднику коштів.
Окремо визначаються результативні показники на виконання заходів із збереження енергоресурсів по секторах у місті Києві.
Група показників витрат на виконання програми складається за формою згідно з додатком 3 до Порядку. Розробник програми у разі потреби складає додаткову розшифровку розрахунку витрат, яка також додається до програми.
Показники продукту використовуються для оцінки досягнення поставленої мети.

................
Перейти до повного тексту