- Правова система ipLex360
- Законодавство
- Угода
Угода
про заходи з охорони промислової власності та створення Міждержавної ради з питань охорони промислової власності
( Про припинення дії Угоди додатково див.
Угоду від 19.11.2011 )
Дата підписання Україною: 12 березня 1993 р.
Дата набуття чинності для України: 12 березня 1993 р.
Уряди держав - учасниць цієї Угоди, далі - учасники Угоди,
вважаючи за необхідне вжити невідкладних заходів щодо створення міждержавної системи правової охорони промислової власності,
домовились про таке:
Стаття 1
Учасники Угоди створюють Міждержавну раду з питань охорони промислової власності (далі - Рада) для координації спільної діяльності щодо створення міждержавної системи охорони об'єктів промислової власності, гармонізації національного законодавства в галузі правової охорони цих об'єктів і розробки Конвенції з охорони промислової власності (далі - Конвенція) відкритого типу.
З цією метою учасники Угоди негайно призначать до Ради своїх повноважних представників.
Перше засідання Ради скликається в місті Москві на базі Комітету Російської Федерації з патентів і товарних знаків після одержання ним повідомлень про призначення повноважних представників учасників Угоди та їхніх заступників.
Час і місце проведення наступних засідань визначається Радою.
Рада у своїй діяльності керується Положенням про Міждержавну раду з питань охорони промислової власності, яке є невід'ємною частиною цієї Угоди (додається).
Стаття 2
До розробки та укладення Конвенції учасники Угоди доручають Раді підготувати до 1 червня 1993 року пропозиції про першочергові кроки зі створення міждержавної системи правової охорони промислової власності.
Стаття 3
Раді доручається створити постійно діючу міждержавну робочу групу експертів для розробки угод та інших документів, включаючи проект Конвенції відкритого типу, необхідних для організації міждержавної системи охорони промислової власності, а також для вирішення питань обміну патентною, нормативно-методичною документацією й іншою інформацією в галузі охорони промислової власності.
Порядок функціонування, матеріально-технічного забезпечення і періодичність роботи групи визначаються Радою.
Фінансування діяльності Ради здійснюється учасниками Угоди на договірній основі.
Стаття 4
Раді доручається узгодити з відповідними державними органами учасників Угоди, включаючи патентні відомства, необхідні правові умови і гарантії дії на їхніх територіях міждержавних охоронних документів, видача яких має бути передбачена Конвенцією, і звернутися до Всесвітньої організації інтелектуальної власності й інших міжнародних організацій для експертизи проекту Конвенції і документів, що його супроводжують.
Стаття 5
Угода набуває чинності з дня її підписання.
Угода відкрита для приєднання до неї інших держав.
Вчинено в місті Москві 12 березня 1993 року в одному оригінальному примірнику російською мовою. Цей примірник зберігається в Архіві Уряду Республіки Білорусь, який направить державам, що підписали цю Угоду, її завірену копію.
За Уряд За Уряд
Азербайджанської Республіки Республіки Молдова
(підпис)
За Уряд За Уряд
Республіки Білорусь Російської Федерації
(підпис) (підпис)
За Уряд За Уряд
Республіки Вірменія Республіки Таджикистан
(підпис) (підпис)
За Уряд За Уряд
Республіки Грузія Туркменистану
За Уряд За Уряд
Республіки Казахстан Республіки Узбекистан
(підпис) (підпис)
За Уряд За Уряд
Республіки Киргизстан України
(підпис) (підпис)
Додаток
до Угоди про заходи з
охорони промислової
власності та створення
Міждержавної ради з питань
охорони промислової
власності
від 12 березня 1993 року
ПОЛОЖЕННЯ
про Міждержавну раду з питань охорони промислової власності
I. Завдання Міждержавної ради з питань охорони промислової власності
Міждержавна рада з питань охорони промислової власності (далі - Рада) створюється відповідно до Угоди про заходи з охорони промислової власності та створення Міждержавної ради з питань охорони промислової власності (далі - Угода) для координації спільної діяльності зі створення міждержавної системи охорони винаходів, промислових зразків, товарних знаків і знаків обслуговування, гармонізації національного законодавства в галузі правової охорони об'єктів промислової власності і розробки Конвенції з охорони промислової власності (далі - Конвенція) відкритого типу.
II. Функції Ради
Рада:
А) координує спільну діяльність учасників Угоди зі створення міждержавної системи охорони винаходів, промислових зразків, товарних знаків і знаків обслуговування, гармонізації національного законодавства в галузі правової охорони об'єктів промислової власності і розробки Конвенції;
Б) здійснює необхідні дії для підписання Конвенції зацікавленими державами і набуття нею чинності;
................Перейти до повного тексту