1. Правова система ipLex360
  2. Законодавство
  3. Угода


Угода
про доповнення до Договору про правонаступництво щодо зовнішнього державного боргу і активів Союзу РСР
Дата підписання Україною: 13 березня 1992 р.
Набуття чинності для України: 13 березня 1992 р.
Держави-учасниці цієї Угоди, підтверджуючи свою прихильність до виконання зобов'язань, які випливають з Договору про правонаступництво щодо зовнішнього державного боргу і активів Союзу РСР від 4 грудня 1991 року домовилися про таке:
Стаття 1
Російська Федерація і Україна, будучи основними членами Міждержавної ради з нагляду за обслуговуванням боргу і використанням активів Союзу РСР, співголовують у Міждержавній раді. Інші члени Міждержавної ради призначають третього співголову на основі ротації.
Стаття 2
Уповноважений банк надає повну інформацію про свої операції Міждержавній раді та її членам.
Міждержавна рада призначає на конкурсній основі незалежного аудитора, якому надається будь-яка документація Уповноваженого банку, необхідна для складання звіту, що подається Міждержавній раді, не рідше одного разу на рік.
Стаття 3
Зовнішекономбанк зберігає за собою права Уповноваженого банку. До Статуту Зовнішекономбанку вносяться відповідні зміни, наведені у Додатку до цієї Угоди, для надання Уповноваженому банку міжнародного характеру. Міждержавна рада з повноважним представництвом сторін залишається вищим органом для Уповноваженого банку. Міждержавна рада утворює на рівні експертів постійно діючий спостережний орган, який розташовується в Москві.
Голоси повноважних представників у Міждержавній раді розподіляються відповідно до часток Сторін у платежах по погашенню зовнішнього боргу колишнього Союзу РСР. Рішення Міждержавної ради приймаються не менше ніж 80 відсотками голосів членів Ради, які беруть участь у засіданні. Засідання Міждержавної ради є правомочними за умови участі в них повноважних представників, що мають не менше 80 відсотків голосів.

................
Перейти до повного тексту