1. Правова система ipLex360
  2. Законодавство
  3. Меморандум


Меморандум
між Державною митною службою України і Митним Директоратом Словацької Республіки щодо практичної реалізації положень Угоди між Україною і Словацькою Республікою про співробітництво та взаємодопомогу в галузі митної справи
Державна митна служба України і Митний Директорат Словацької Республіки (далі "Договірні Сторони"), відповідно до статей 2, 4 та 6 Угоди між Україною і Словацькою Республікою про співробітництво та взаємодопомогу в галузі митної справи, укладеної в Києві 15 червня 1995 року (далі "Угода"),
з метою практичного застосування положень Угоди для здійснення більш ефективного контролю за переміщенням товарів, пасажирів і транспортних засобів через державний кордон між Україною і Словацькою Республікою та для визнання того, що своєчасний обмін інформацією дасть можливість більш ефективно боротися з митними правопорушеннями,
домовилися про таке:
Стаття 1
1. Договірні Сторони визначають та уповноважують цим своє керівництво, а також представників митних установ на місцях, зазначених в Додатках* I і II до цього Меморандуму, встановлювати прямий зв'язок для вирішення питань, передбачених положеннями Угоди.
2. Договірні Сторони регулярно повідомляють одна одну про зміни в Додатках до цього Меморандуму.
Стаття 2
1. Представники Договірних Сторін зустрічаються не рідше одного разу на рік для обговорення питань, пов'язаних з виконанням положень Угоди і цього Меморандуму.
2. Центральні митні органи Договірних Сторін уповноважують свої відповідні митні установи на місцях проводити між собою робочі зустрічі з питань, що входять до їхньої компетенції. Останні, в свою чергу, зобов'язані інформувати свої центральні митні органи про результати проведених зустрічей.
Стаття 3
1. Керівники Договірних Сторін зустрічаються, в разі потреби, з метою оцінки виконання положень Угоди та для обговорення масштабних питань. Місце і дата проведення зустрічей узгоджуються додатково.
2. У разі необхідності вони можуть уповноважити керівництво митних органів, зазначених у статті 1 цього Меморандуму, організувати та провести спільні зустрічі.
Стаття 4
Договірні Сторони можуть створювати робочі групи з представників митних органів на місцях чи змішані робочі групи, до складу яких входять як представники центральних митних органів Договірних Сторін, так і представники місцевих митних органів, з метою оперативного вирішення актуальних питань.
Стаття 5
Проведення митного контролю, митного оформлення та оподаткування товарів й інших предметів, що переміщуються через державні кордони двох держав, та обмін інформацією здійснюються Договірними Сторонами в межах їхньої компетенції відповідно до чинного національного законодавства держав Договірних Сторін.

................
Перейти до повного тексту