- Правова система ipLex360
- Законодавство
- Домовленість
ТЕХНІЧНА ДОМОВЛЕНІСТЬ
між Міністерством оборони Італійської Республіки та Міністерством оборони України щодо надання послуг з передачі інформації та кодифікації, що відносяться до постачання предметів оборони
Дата підписання: |
05.07.2017 31.10.2017 |
Дата набрання чинності для України: |
31.10.2017 |
ВСТУПНА ЧАСТИНА
Міністерство оборони Італійської Республіки та Міністерство оборони України (далі - Сторони або Сторона),
підтверджуючи свої зобов'язання відповідно до
Статуту ООН,
враховуючи бажання Української Сторони перейти на 2 рівень Системи кодифікації НАТО (NCS),
беручи до уваги можливість розвитку співробітництва в логістичній сфері,
домовились про таке:
Стаття 1
Мета
Ця Технічна Домовленість (далі - ТД) та будь-які її подальші виправлення, зміни та/чи доповнення до неї регулюватимуть взаємний обмін інформацією та послугами з кодифікації, що відносяться до постачання предметів оборони між Сторонами, через національні відомства з кодифікації відповідно до наявності та майбутньої оперативної необхідності компетентних органів Сторін, врегульовані положеннями, викладеними в наступних статтях цієї ТД.
Стаття 2
Визначення
У цій ТД використовуються такі визначення:
система кодифікації НАТО (NCS) - система кодифікації, що визначає стандарти ідентифікації продукції для всього альянсу НАТО з єдиною класифікацією та нумерацією предметів постачання.
об'єднаний комітет 135 (АС/135) - група національних директорів НАТО з кодифікації, які працюють та підпорядковуються Конференції національних директорів з озброєння НАТО (CNAD).
національне відомство з кодифікації (NCB) - центральне національне відомство з обміну інформацією та кодифікації.
номенклатурний номер НАТО (NSN) - номер, що визначає кожний предмет постачання, складається з 13 символів.
керівництво НАТО з кодифікації (ACodP-1) - публікація НАТО, що складається з основних положень Системи кодифікації НАТО.
агенція НАТО з підтримки та постачання (NSPA) - агенція НАТО, що здійснює контроль за всіма обмінами через Систему Mailbox та зберігає дані в конкретних електронних базах для відтворення.
третя сторона - будь-який уряд, корпорація, урядове відомство, організація чи фізична особа, що не є Сторонами.
положення договору з кодифікації - пункт (умова), що включена до договорів із закупівель обладнання та запасних частин, що зобов'язує сторону, яка домовляється надавати технічні данні, необхідні для ідентифікації продуктів (креслення, специфікації та супутню документацію), та в разі необхідності, підготовки Переліку запасних частин для кодифікації запасних частин (SPLC, проект ідентифікації виробів).
Стаття 3
Сфера застосування
Сторони домовились, виходячи з наявності власних фондів та відповідно до їхнього національного законодавства, норм, процедур, вимог безпеки та в інтересах відповідної Сторони, надавати в разі надходження запиту в найкоротший строк інформацію та послуги кодифікації.
Стаття 4
Безпека інформації
1. Сторони відповідно до цієї ТД не обмінюються інформацією та матеріалами, які мають будь-який гриф секретності.
2. Сторони не передають, не продають та не пересилають третій стороні будь-яких матеріалів чи інформації, що були отримані відповідно до цієї ТД, без попередньої згоди іншої Сторони шляхом письмового дозволу.
3. У разі розповсюдження будь-якої запатентованої чи незапатентованої інформації відповідно до цієї ТД гарантуватиметься максимальний захист належних прав власності та запобігання будь-яких порушень як таких.
Стаття 5
Оповіщення
1. Запити щодо надання інформації та послуг кодифікації, надані італійською стороною, надсилаються на адресу:
Міністерство оборони України
Управління стандартизації, кодифікації та каталогізації
................Перейти до повного тексту