1. Правова система ipLex360
  2. Законодавство
  3. Угода


Угода між Урядом України та Урядом Республіки Білорусь про створення міжурядової українсько-білоруської змішаної комісії з питань торговельно-економічного співробітництва
( Зміни до Угоди див. В Протоколі від 21.05.2004 )
Дата підписання: 12.04.1996
Дата набуття чинності: 12.04.1996
Уряд України та Уряд Республіки Білорусь, які надалі іменуються "Сторони",
з метою подальшого зміцнення дружніх стосунків між двома країнами,
прагнучи до розвитку торговельно-економічного співробітництва на основі рівноправності, взаємної вигоди і норм міжнародного права, а також
з метою сприяння реалізації Угоди між Урядом України та Урядом Республіки Білорусь від 17 грудня 1992 року про вільну торгівлю та Угоди про торговельно-економічне співробітництво, яка підписана Урядами двох країн 23 грудня 1993 року,
домовились про наступне:
Стаття 1
Сторони створюють міжурядову українсько-білоруську змішану комісію з питань торговельно-економічного співробітництва, яка надалі іменується "Комісія".
Стаття 2
Основними завданнями Комісії є:
Розгляд результатів зовнішньоекономічної діяльності Сторін, аналіз ходу реалізації основних направлень і принципів торговельно-економічного співробітництва.
Вироблення і надання компетентним органам Сторін рекомендацій по вдосконалюванню, розвитку і подальшій гармонізації процесів, що розглядаються.
Розгляд інших питань, пов'язаних зі здійсненням торговельно-економічного співробітництва.
Стаття 3
Українсько-білоруська змішана Комісія з питань торговельно-економічного співробітництва складається з Української та Білоруської частин, які надалі іменуються "Частини".
Голови Частин Комісії призначаються відповідно до чинного в їх країнах порядку.
Голови Частин Комісії інформують один одного про персональний склад своїх Частин Комісії та зміни, що в них відбуваються.
Стаття 4
Комісія проводить свої засідання відповідно до плану роботи і за узгодженням Голів Частин щонайменше раз на рік. Засідання Комісії проводяться почергово в кожній з країн, причому на засіданні головує Голова тієї Частини, в країні якої проводиться засідання.
В разі необхідності Голови Частин Комісії можуть домовитись про скликання позачергового засідання.

................
Перейти до повного тексту