1. Правова система ipLex360
  2. Судові прецеденти
  3. Ухвала суду








У Х В А Л А


25 травня 2020 року


м. Київ

Справа № 1/123/2001

Провадження № 13-42зво20

Велика Палата Верховного Суду у складі:

судді-доповідача Британчука В.В.,


суддів: Антонюк Н.О., Анцупової Т.О., Бакуліної С.В., Власова Ю.Л., Гриціва М.І., Данішевської В.І., Єленіної Ж.М., Золотнікова О.С., Кібенко О.Р., Лобойка Л.М., Лященко Н.П., Прокопенка О.Б., Пророка В.В., Рогач Л.І., Уркевича В.Ю., Яновської О.Г.,


перевіривши заяву адвоката Бойкової І.А. про перегляд судових рішень за виключними обставинами в інтересах засудженого ОСОБА_1,


установила:


До Верховного Суду для розгляду у складі Великої Палати надійшла заява адвоката Бойкової І.А. про перегляд судових рішень за виключними обставинами в інтересах засудженого ОСОБА_1 на підставі п. 1 ч. 3 ст. 459 Кримінального процесуального кодексу України (далі - КПК).

04 травня 2020 року ухвалою судді Великої Палати заяву залишено без руху і надано строк для усунення недоліків впродовж 15 днів з моменту отримання копії ухвали. Також заявниці роз`яснено, що в разі неусунення недоліків заяви протягом установленого строку, її буде повернуто.

22 травня 2020 року на виконання вищевказаної ухвали Великої Палати адвокат Бойкова І.А. надіслала лист, в якому зазначила, що засудженим ОСОБА_1 не надано їй повноважень представляти його інтереси у Великій Палаті, у зв`язку з чим вона позбавлена можливості усунути недоліки та просить повернути її заяву з додатками без розгляду.

Неусунення недоліків, про які вказано в ухвалі суду про залишення заяви без руху, позбавляє суд можливості відкрити провадження за виключними обставинами.

Положеннями ч. 3 ст. 464 КПК визначено, що до заяви про перегляд судового рішення за виключними обставинами, яка не оформлена згідно з вимогами, передбаченими ст. 462 КПК, застосовуються правила ч. 3 ст. 429 КПК.


................
Перейти до повного тексту