1. Правова система ipLex360
  2. Судові прецеденти
  3. Ухвала суду




УХВАЛА

12 листопада 2019 року

м. Київ

Справа № 9901/209/19

Провадження № 11-1177заі19

Велика Палата Верховного Суду у складі:

судді-доповідача Гриціва М. І.

суддів Антонюк Н. О., Бакуліної С. В., Британчука В. В., Власова Ю. Л., Гудими Д. А., Єленіної Ж. М., Золотнікова О. С., Кібенко О. Р., Князєва В. С., Лобойка Л. М., Лященко Н. П., Прокопенка О. Б., Пророка В. В., Рогач Л. І., Ситнік О. М., Ткачука О. С., Уркевича В. Ю., Яновської О. Г.,

під час проведення підготовчих дій для апеляційного розгляду справи за позовом Громадської організації "Правова держава" (далі - ГО "Правова держава") до Верховної Ради України, третя особа, яка не заявляє самостійних вимог щодо предмета спору на стороні відповідача, Кабінет Міністрів України, про визнання бездіяльності протиправною та зобов`язання вчинити дії, та

ВСТАНОВИЛА:

ГО "Правова держава" подала апеляційну скаргу на ухвалу Касаційного адміністративного суду у складі Верховного Суду від 01 жовтня 2019 року, якою цей суд провадження у справі закрив.

Велика Палата Верховного Суду ухвалою від 01 листопада 2019 року відкрила апеляційне провадження у зазначеній справі.

Відповідно до пункту 7 частини першої статті 306 Кодексу адміністративного судочинства України (далі - КАС України) суддя-доповідач в порядку підготовки справи до апеляційного розгляду вирішує також і питання про можливість письмового провадження за наявними у справі матеріалами у суді апеляційної інстанції.

У апеляційній скарзі ГО "Правова держава" заявила клопотання про розгляд справи за її участі.

Відповідно до частини третьої статті 311 КАС України Велика Палата Верховного Суду, як суд апеляційної інстанції, може розглянути справу без повідомлення учасників справи (в порядку письмового провадження), якщо характер спірних правовідносин та предмет доказування у справі не вимагають участі сторін.

Зважаючи на те, що характер спірних правовідносин та предмет доказування у цій справі при її апеляційному перегляді не вимагають участі сторін, Велика Палата Верховного Суду вважає за можливе розглядати цю справу в порядку письмового провадження.


................
Перейти до повного тексту