1. Правова система ipLex360
  2. Судові прецеденти
  3. Постанова суду




У Х В А Л А

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ[1]


20 травня 2019 року

м. Київ


Верховний Суд у складі колегії суддів Касаційного кримінального суду:

головуюча Стефанів Н.С.,

судді: Голубицький С.С., Шевченко Т.В.,


розглянувши в судовому засіданні подання Миколаївського апеляційного суду про направлення кримінального провадження стосовно ОСОБА_1 та ОСОБА_2, обвинувачених у вчиненні кримінального правопорушення за ч. 2 ст. 185 КК України, за апеляційною скаргою захисника Матвєєва В.В. в інтересах ОСОБА_1 на вирок Снігурівського районного суду Миколаївської області від 18 березня 2019 року, із Миколаївського апеляційного суду до іншого апеляційного суду,


в с т а н о в и в:


До Верховного Суду в порядку ст. 34 Кримінального процесуального кодексу України (далі - КПК України) надійшло подання Миколаївського апеляційного суду про направлення кримінального провадження стосовно ОСОБА_1 та ОСОБА_2, обвинувачених у вчиненні кримінального правопорушення за ч. 2 ст. 185 КК України, за апеляційною скаргою захисника Матвєєва В.В. в інтересах ОСОБА_1 на вирок Снігурівського районного суду Миколаївської області від 18 березня 2019 року, із Миколаївського апеляційного суду до іншого апеляційного суду.

Подання мотивовано тим, що утворити склад суду для розгляду вказаної апеляційної скарги є неможливим через недостатню кількість суддів для складу колегії.

Учасникам судового провадження було повідомлено про час та місце розгляду подання апеляційного суду, проте в судове засідання вони не з`явилися, що не перешкоджає його розгляду.

Заяв про відкладення розгляду подання апеляційного суду не надходило.

Заслухавши доповідь судді, перевіривши матеріали провадження та доводи, наведені в поданні, колегія суддів дійшла висновку про задоволення подання Миколаївського апеляційного суду з таких підстав.

Відповідно до п. 2 ч. 1 ст. 34 КПК України кримінальне провадження передається на розгляд іншого суду, якщо після задоволення відводів (самовідводів) чи в інших випадках неможливо утворити склад суду для судового розгляду.

Згідно з ч. 3 зазначеної статті питання про направлення кримінального провадження з одного суду до іншого в межах юрисдикції різних апеляційних судів, а також про направлення провадження з одного суду апеляційної інстанції до іншого вирішується колегією суддів Верховного Суду за поданням суду апеляційної інстанції або за клопотанням сторін чи потерпілого.


................
Перейти до повного тексту