1. Правова система ipLex360
  2. Судові прецеденти
  3. Постанова суду




У Х В А Л А


15 квітня 2019 року

м. Київ


Верховний Суд у складі колегії суддів Касаційного кримінального суду:


головуюча Стефанів Н.С.,

судді: Голубицький С.С., Шевченко Т.В.,


перевіривши подання судді Львівського апеляційного суду Михалюка В.О. про направлення матеріалів провадження за апеляційною скаргою ОСОБА_1 на ухвалу слідчого судді Дрогобицького міськрайонного суду Львівської області від 12 березня 2019 року про повернення скарги ОСОБА_1 на бездіяльність уповноваженої особи Територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у м. Львові, щодо невнесення відомостей про кримінальне правопорушення до Єдиного реєстру досудових розслідувань, з Львівського апеляційного суду до іншого апеляційного суду,


в с т а н о в и в:


До Верховного Суду у порядку ст. 34 КПК України надійшло подання судді Львівського апеляційного суду про направлення матеріалів провадження за апеляційною скаргою ОСОБА_1 на ухвалу слідчого судді Дрогобицького міськрайонного суду Львівської області від 12 березня 2019 року про повернення скарги ОСОБА_1 на бездіяльність уповноваженої особи Територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у м. Львові, щодо невнесення відомостей про кримінальне правопорушення стосовно судді апеляційного суду Львівської області ОСОБА_5 до Єдиного реєстру досудових розслідувань, з Львівського апеляційного суду до іншого апеляційного суду.

Подання мотивовано неможливістю розгляду Львівським апеляційним судом матеріалів провадження за апеляційною скаргою щодо вчинення кримінального правопорушення суддею, який раніше обіймав посаду в цьому суді.

Перевіривши подання та наведені в ньому доводи, матеріали провадження за апеляційною скаргою, колегія суддів дійшла висновку про залишення без розгляду подання судді Львівського апеляційного суду з таких підстав.

Відповідно до вимог ч. 3 ст. 34 КПК України колегія суддів Верховного Суду вирішує питання про направлення кримінального провадження з одного суду до іншого в межах юрисдикції різних апеляційних судів, а також про направлення провадження з одного суду апеляційної інстанції до іншого за поданням суду апеляційної інстанції або за клопотанням сторін чи потерпілого.


................
Перейти до повного тексту