1. Правова система ipLex360
  2. Судові прецеденти
  3. Ухвала суду


УХВАЛА

04 липня 2024 року

м. Київ

справа № 924/971/23

провадження № 12-25гс24

Велика Палата Верховного Суду у складі:

судді-доповідача Ткача І. В.,

суддів Банаська О. О., Булейко О. Л., Воробйової І. А., Гриціва М. І., Єленіної Ж. М., Желєзного І. В., Короля В. В., Кривенди О. В., Мазура М. В., Погрібного С. О., Ступак О. В., Ткачука О. С., Усенко Є. А., Шевцової Н. В.,

розглянувши заяву Благодійної організації "Благодійний фонд "Відродження Хмельниччини"

про проведення судового засідання у режимі відеоконференції

за касаційною скаргою Благодійної організації "Благодійний фонд "Відродження Хмельниччини"

на постановуПівнічно-західного апеляційного господарського суду від 13.02.2024 (колегія суддів: Мельник О. В. - головуючий, Гудак А. В., Олексюк Г. Є.)

за позовом Міністерства юстиції України

до 1) Благодійної організації "Благодійний фонд "Відродження Хмельниччини",

2) Комуністичної партії України

про визнання недійсним договору дарування та скасування державної реєстрації,

УСТАНОВИЛА:

Велика Палата Верховного Суду ухвалою від 26.06.2024 прийняла та призначила до розгляду справу № 924/971/23 у порядку спрощеного позовного провадження з повідомленням учасників справи на 04.09.2024 о 10:00.

02.07.2024 через підсистему "Електронний суд" до Великої Палати Верховного Суду надійшла заява представниці Благодійної організації "Благодійний фонд "Відродження Хмельниччини" Савченко Оксани Володимирівни про проведення судового засідання у режимі відеоконференції, в якій заявниця просила усі судові засідання в справі, зокрема 04.09.2024 о 10:00, проводити в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду за допомогою підсистеми відеоконференцзв`язку ЄСІТС "Електронний суд".

Відповідно до частин першої, третьої та п`ятої статті 197 Господарського процесуального кодексу України (далі - ГПК України) учасники справи мають право брати участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду за умови наявності у суді відповідної технічної можливості, про яку суд зазначає в ухвалі про відкриття провадження у справі, крім випадків, коли явка цього учасника справи в судове засідання визнана судом обов`язковою. Учасники справи беруть участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду з використанням власних технічних засобів та електронного підпису згідно з вимогами Положення про Єдину судову інформаційно-телекомунікаційну систему та/або положень, що визначають порядок функціонування її окремих підсистем (модулів). Ризики технічної неможливості участі у відеоконференції поза межами приміщення суду, переривання зв`язку тощо несе учасник справи, який подав відповідну заяву.


................
Перейти до повного тексту