1. Правова система ipLex360
  2. Судові прецеденти
  3. Ухвала суду


У Х В А Л А

29 червня 2022 року

м. Київ

Справа № 9901/71/22

Провадження № 11-57заі22

Велика Палата Верховного Суду у складі:

судді-доповідача Желєзного І. В.,

суддів Британчука В. В., Власова Ю. Л., Григор`євої І. В., Гриціва М. І., Гудими Д. А., Єленіної Ж. М., Золотнікова О. С., Катеринчук Л. Й., Крет Г. Р., Лобойка Л. М., Пількова К. М., Прокопенка О. Б., Сімоненко В. М., Ткача І. В., Ткачука О. С., Штелик С. П.

розглянувши матеріали апеляційної скарги ОСОБА_1 на ухвалу Касаційного адміністративного суду у складі Верховного Суду від 01 червня 2022 року у справі за позовом ОСОБА_1 до Верховної Ради України про визнання дій протиправними, зобов`язання вчинити певні дії,

ВСТАНОВИЛА:

У травні 2022 року ОСОБА_1 звернувся до Касаційного адміністративного суду у складі Верховного Суду як суду першої інстанції з позовом до Верховної Ради України, у якому просив визнати повну бездіяльність і безвідповідальність відповідача протиправною на підставі ± 300 звернень до Верховної Ради України та листа Верховної Ради України.

Ухвалою Касаційного адміністративного суду у складі Верховного Суду від 12 травня 2022 року у справі № 9901/71/22 позовну заяву залишено без руху та надано строк для усунення недоліків, викладених у її мотивувальній частині.

Касаційний адміністративний суд у складі Верховного Суду ухвалою від 01 червня 2022 року позовну заяву ОСОБА_1 повернув на підставі пункту першого частини четвертої статті 169 Кодексу адміністративного судочинства України (далі - КАС України), оскільки позивач не усунув недоліки позовної заяви.

Не погодившись із ухвалою Касаційного адміністративного суду у складі Верховного Суду від 01 червня 2022 року, ОСОБА_1 звернувся з апеляційною скаргою до Великої Палати Верховного Суду.

Ухвалою судді Великої Палати Верховного Суду від 10 червня 2022 року апеляційну скаргу ОСОБА_1 залишено без руху. Скаржника повідомлено про недоліки апеляційної скарги та встановлено десятиденний строк з дня отримання копії цієї ухвали для їх усунення шляхом надання суду апеляційної скарги в редакції, яка б містила зазначення, яке саме рішення суду першої інстанції оскаржується та у чому саме, на його думку, полягають порушення норм процесуального права судом першої інстанції, яким чином вони вплинули на законність і обґрунтованість оскаржуваного рішення суду, а також чому ці порушення можуть бути підставою для скасування судом апеляційної інстанції рішення суду першої інстанції. Також вказано про необхідність викладення вимог до суду апеляційної інстанції відповідно до положень статті 315 КАС України.


................
Перейти до повного тексту