1. Правова система ipLex360
  2. Законодавство
  3. Наказ


СЛУЖБА БЕЗПЕКИ УКРАЇНИ
ЦЕНТРАЛЬНЕ УПРАВЛІННЯ
НАКАЗ
28.02.2025 м. Київ № 66
Зареєстровано в Міністерстві юстиції України
13 березня 2025 р. за № 412/43818
Про затвердження Інструкції про організацію використання службових собак в підрозділах, органах, закладах Служби безпеки України
Відповідно до статей 10, 13, 26 Закону України "Про Службу безпеки України", з метою організації використання службових собак в системі Служби безпеки України
НАКАЗУЮ:
1. Затвердити Інструкцію про організацію використання службових собак в підрозділах, органах, закладах Служби безпеки України, що додається.
2. Начальникам Управління правового забезпечення та Головного управління внутрішньої безпеки Служби безпеки України забезпечити подання цього наказу на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України в установленому законодавством порядку.
3. Цей наказ набирає чинності з дня його державної реєстрації.
 

Т. в. о. Голови Служби
генерал-майор

Сергій АНДРУЩЕНКО

ПОГОДЖЕНО:

 

Перший заступник Міністра
цифрової трансформації України

Олексій ВИСКУБ

Міністр охорони здоров'я України

Віктор ЛЯШКО

Голова Державної служби України
з питань безпечності харчових
продуктів та захисту споживачів

Сергій ТКАЧУК
 
ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Центрального управління Служби безпеки України
___ ____________ 20__ року № ____
Інструкція про організацію використання службових собак в підрозділах, органах, закладах Служби безпеки України
I. Загальні положення
1. Ця Інструкція визначає організацію використання службових собак в діяльності підрозділів Центрального управління, регіональних органів, органів військової контррозвідки, закладів, установ і організацій Служби безпеки України (далі - СБУ) та штабу Антитерористичного центру при СБУ (далі - підрозділи, органи, заклади СБУ), порядок залучення до використання, а також порядок комплектування, підготовки, утримання, збереження та списання службових собак.
2. У цій Інструкції терміни вживаються у таких значеннях:
вибракування - процес визначення продуктивності, виявлення вад, хвороб та недоліків, які обмежують або виключають службове використання службового собаки;
вибухова речовина - хімічна речовина або суміш речовин, здатна під впливом зовнішніх дій до швидкого хімічного перетворення, що відбувається з виділенням великої кількості енергії, тепла та газоподібних продуктів;
дресирування собаки - комплекс навчальних та інших дій, що здійснюються для вироблення та закріплення в службового собаки необхідних умовних рефлексів, умінь та навичок;
об'єкти СБУ - аеродроми, будинки, будівлі, споруди (у тому числі їх групи, об'єднані загальним периметром або огорожею) з прилеглими до них земельними ділянками, територіями, акваторіями та водними об'єктами;
службовий собака - собака, відібраний для залучення під час виконання функціональних завдань, що здійснюються підрозділами, органами, закладами СБУ, та перебуває на обліку в СБУ;
фахівець-кінолог - співробітник-військовослужбовець СБУ, який має відповідну підготовку та посадовими (функціональними) обов'язками якого визначена робота із службовими собаками, оформлення та ведення необхідної документації.
Інші терміни вживаються у значеннях, наведених у Законі України "Про ветеринарну медицину".
3. Службові собаки є одним із засобів для виконання завдань, передбачених функціями підрозділів, органів, закладів СБУ, в штаті яких вони передбачені.
4. У підрозділах, органах, закладах СБУ використовуються такі види службових собак:
вартовий - підготовлений для охорони речей, затримання, конвоювання і охорони людей;
розшуковий собака (пошуковий собака або собака-детектор) - підготовлений для пошуку й виявлення вибухових речовин, боєприпасів та інших вибухових пристроїв або вибухонебезпечних предметів;
спеціальний - підготовлений для переслідування та затримання особи, яка підозрюється у вчиненні кримінального правопорушення;
сторожовий - підготовлений для охорони та відбиття нападу на об'єкт СБУ;
резервний - який не пройшов спеціальну підготовку за відповідними видами використання.
II. Комплектування службовими собаками
1. Комплектування службовими собаками здійснюється після проведення відбору та визначення придатності собак до служби шляхом:
закупівлі собак віком від 6 до 24 місяців, вирощених у племінних кінологічних центрах, безпосередньо у приватних осіб, кінологічних клубах та інших підприємствах, установах, організаціях;
прийняття собак, переданих фізичними чи юридичними особами безоплатно (у вигляді благодійної допомоги) відповідно до нормативно-правового акта, що регулює питання отримання благодійної допомоги в системі СБУ;
постановки на облік власних собак фахівців-кінологів.
2. Відбір, визначення придатності собак до служби та їх допуск до використання, вибракування службових собак здійснюються комісією, що створюється наказом керівника підрозділу, органу, закладу СБУ, в штаті якого передбачені службові собаки.
3. Собаки, які відбираються на службу, повинні бути фізично здоровими, придатними до служби за медичними показниками, ідентифіковані мікрочипом та мати ветеринарно-санітарний паспорт.
4. За результатами відбору комісією приймається рішення щодо придатності чи непридатності собаки до служби і складається акт обстеження собаки (додаток 1).
У разі придатності собаки до служби укладається договір купівлі-продажу, приймається рішення про прийняття собаки, переданого фізичними чи юридичними особами безоплатно, або укладається договір оренди біологічних активів та складається відповідний акт прийому-передачі.
5. За фахівцем-кінологом закріплюється не менше одного службового собаки. У випадку виявлення у службового собаки вад, за якими він може підлягати вибракуванню, допускається закріплення за фахівцем-кінологом додаткового службового собаки.
6. У разі тимчасової відсутності фахівця-кінолога закріплений за ним службовий собака, за письмовим рішенням керівника структурного підрозділу підрозділу, органу, закладу СБУ, закріплюється для годування та догляду за іншим фахівцем-кінологом.
III. Організація використання службового собаки
1. Службовий собака допускається до застосування в службовій діяльності підрозділу, органу, закладу СБУ після складання акта про допуск до використання службових собак (додаток 2), який затверджується керівником підрозділу, органу, закладу СБУ.
2. Службовий собака залучається до виконання завдань, покладених на підрозділ, орган, заклад СБУ, разом із фахівцем-кінологом.
3. На кожного службового собаку, допущеного до використання в службовій діяльності, фахівцем-кінологом формується та ведеться справа службового собаки (додаток 3), яка ведеться у паперовій або електронній формі та до якої долучаються ветеринарний паспорт, сертифікати про проходження курсу дресирування тощо.
4. Під час використання службових собак фахівці-кінологи дотримуються таких заходів безпеки:
забороняється підходити до службового собаки, не вивчивши заходи безпеки при поводженні з собакою, правила взаємодії з ним, способи підходу та особливості його поведінки;
ворота для входу на територію місць утримання службових собак, двері вольєрів повинні бути завжди зачиненими. Не дозволяється прибирати вольєр, годувати службового собаку при відчинених дверях вольєру;
не прив'язувати службових собак у місцях інтенсивного руху людей;
не дозволяти стороннім особам гладити, давати ласощі (харчі) службовим собакам;
забороняти службовому собаці поїдати знайдений на землі корм.
5. Використання службових собак в службовій діяльності реєструється в журналі обліку кінологічного забезпечення (додаток 4), який ведеться в паперовій або електронній формі.
6. Результати участі фахівця-кінолога та службового собаки в службовій діяльності доповідаються керівнику підрозділу, органу, закладу СБУ усно, а у випадках виявлення вибухової речовини або застосування службового собаки до особи - рапортом.
7. Застосування службового собаки до особи, що чинить опір співробітникам-військовослужбовцям, працівникам, які уклали трудовий договір з СБУ (далі - співробітники), які виконують посадові (функціональні) обов'язки, а також до особи, підозрюваної у вчиненні злочину, здійснюється відповідно до чинного законодавства у сфері застосування спеціальних засобів.
8. У випадку нанесення службовим собакою травм особі, до якої вона застосовувалася, фахівець-кінолог зобов'язаний, якщо дозволяють обставини, надати потерпілому домедичну допомогу та викликати екстрену медичну допомогу.
IV. Підготовка, утримання та збереження службових собак
1. Підготовка службових собак здійснюється за видами, визначеними в пункті 4 розділу I цієї Інструкції, відповідно до програм підготовки та тестування, які розроблюються в підрозділах, органах, закладах СБУ. Умови тестування службових собак повинні відповідати програмі підготовки. Нормативи дресирування службових собак та порядок їх оцінювання визначаються підрозділом, органом, закладом СБУ, в штаті якого передбачені службові собаки.
2. Службові собаки утримуються у вольєрах на об'єктах СБУ.
Вольєр повинен відповідати належним умовам утримання дорослого службового собаки.
Зверху вольєр обладнується дахом для захисту від сонця, пилу, дощу та снігу. Дах повинен бути з вологостійким покриттям спадистим назад і виступати спереду та ззаду для забезпечення стоку води.
У разі, якщо вольєр не має цілісної підлоги, то він встановлюється на рівну тверду поверхню, що повинно унеможливлювати підкоп. Всередині вольєру встановлюються будки (кабіни) для собак.
На блокпостах можливе утримання службових собак у розбірних дерев'яних будках, дах яких додатково накривається неметалевими вологостійкими матеріалами із схилом назад. Дерев'яні будки встановлюються на піддони таким чином, щоб до неї не потрапляла вода. Перед будкою розміщується дерев'яний щит розміром не менше 1,5 м-2 та вкопується стовп з кільцем для прив'язування службового собаки на ланцюг у випадку необхідності. У зимовий період будки утепляються, лази від холоду зачиняються щільною тканиною таким чином, щоб службовий собака мав змогу заходити і виходити з дерев'яної будки.
Вольєри повинні розташовуватися на сухому підвищеному місці та обладнуватися освітленням.
Вимоги до обладнання блокпостів, постів глухої прив'язі, постів вільного обвартування визначені в Інструкції з охорони і пропускного режиму на об'єктах Служби безпеки України, затвердженій наказом Центрального управління Служби безпеки України від 26 вересня 2022 року № 1175/ДСК, зареєстрованій в Міністерстві юстиції України 05 жовтня 2022 року за № 1183/38519.
3. Місця утримання службових собак мають бути світлими та сухими.
Перегородки між вольєрами повинні бути суцільними для виключення візуального контакту між сусідніми службовими собаками.
На дверях вольєрів прикріпляється табличка (не менше 20 х 15 см) із зазначенням клички службового собаки, статі, року народження, прізвища та власного імені фахівця-кінолога, відповідального за службового собаку.
4. Не дозволяється допуск сторонніх людей та тварин на територію, де утримуються службові собаки.
5. У вольєрах службові собаки утримуються без прив'язі, нашийників і намордників.
6. У холодну пору року в будці (кабіні) повинна бути настелена солома, сіно, тирса тощо.
7. У разі, якщо службовий собака може вистрибнути з вольєру, то зверху встановлюється металева сітка.
8. У разі службової потреби за згодою фахівця-кінолога та з письмового дозволу керівника підрозділу, органу, закладу СБУ службовий собака може тимчасово утримуватися за місцем проживання фахівця-кінолога, за яким він закріплений.
9. За кожним службовим собакою в місцях постійного утримання закріплюється окремий вольєр, що має забезпечувати достатні умови для утримання службового собаки.
10. Для збереження працездатності службового собаки фахівець-кінолог зобов'язаний проводити його огляд для визначення стану здоров'я, годувати, вигулювати, чистити, здійснювати прибирання вольєру та прилеглої території, проводити періодичні обробки проти паразитів самостійно або у закладі ветеринарної медицини.
Годування службових собак здійснюється відповідно до Норм годування штатних тварин військових частин, закладів, установ і організацій Збройних Сил, інших військових формувань, структурних підрозділів Державної спеціальної служби транспорту, органів і підрозділів Національної поліції, цивільного захисту та установ кримінально-виконавчої служби, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 15 жовтня 2001 року № 1348 (далі - Норми годування).
У разі годування сухими кормами добова норма на кожного службового собаку повинна видаватися відповідно до норм виробника сухого корму.
За рекомендацією спеціаліста ветеринарної медицини, з урахуванням особливостей організму службового собаки (рівня обмінних процесів), умов фізичного навантаження та стану його здоров'я, до раціону харчування можуть вноситись якісні та кількісні зміни.
Корм, який службовий собака не з'їв протягом 15 хвилин, прибирають.
11. Ветеринарне обслуговування службових собак (у тому числі щорічне щеплення проти інфекційних захворювань) здійснюється у закладі ветеринарної медицини, з яким укладається договір про надання ветеринарних послуг.
12. Перелік спеціального спорядження та предметів догляду за службовими собаками, інвентар для утримання, дресирування та використання в роботі (додаток 5) є індивідуальним для кожного службового собаки, відповідне майно закріплюється за фахівцем-кінологом, за яким закріплено службового собаку.
13. Будки й кабіни у вольєрах миються водою не рідше двох разів на місяць, а вигул - щоденно. У холодну пору року в кабіні (будці) проводиться заміна настеленої соломи, сіна, тирси тощо. Місця утримання службових собак підлягають проведенню періодичної дезінфекції.
14. Годувати та поїти службових собак необхідно тільки із закріпленого за ними посуду. Після годування службових собак миски (бачки) миються водою.
15. Продукти (сухий корм) для харчування службових собак списуються з обліку в порядку, передбаченому Інструкцією про порядок списання військового майна в Службі безпеки України, затвердженою наказом Центрального управління Служби безпеки України від 29 травня 2024 року № 241, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 20 червня 2024 року за № 928/42273 (далі - Інструкція про порядок списання). До акта списання додається акт використання продуктів харчування (сухих кормів) для харчування службових собак (додаток 6).
V. Перевезення службових собак
1. Для перевезення службових собак використовуються будь-які види транспорту із дотриманням вимог законодавства України.
2. Фахівці-кінологи повинні бути ознайомлені з чинним законодавством України в сфері перевезення тварин.
3. У разі виявлення хвороби службового собаки в дорозі фахівець-кінолог надає йому домедичну допомогу та в найближчому населеному пункті звертається до закладу ветеринарної медицини.
VI. Облік та списання службових собак, спорядження для їх догляду
1. Придбання, утримання, годування, тренування, забезпечення спорядженням службових собак здійснюються в межах асигнувань, передбачених кошторисом витрат на утримання службових собак в СБУ.
2. Із дати підписання акта прийому-передачі собаки здійснюється постановка його на облік, харчове, ветеринарне, матеріальне та інші види забезпечення.
3. Списання службового собаки здійснюється в порядку, передбаченому Інструкцією про порядок списання.
4. У разі смерті (загибелі) службового собаки, викликаної невиконанням посадових (функціональних) обов'язків фахівцем-кінологом, або його втрати (втечі) проводиться службове розслідування для встановлення обставин. Списання службового собаки здійснюється на підставі висновку службового розслідування, а всі види забезпечення службового собаки призупиняються з моменту отримання інформації про його смерть (загибель) або втрату (втечу).
5. З досягненням службовим собакою семирічного віку, у разі непридатності до подальшої служби або при явному погіршенні його службових якостей фахівець-кінолог вживає першочергових заходів щодо придбання й підготовки (первинного навчання) іншого службового собаки.
6. Списання службового собаки здійснюється:
після досягнення ним віку 8 років (у разі непридатності до служби);
за наявності вад, хвороб та недоліків, наявність яких виключає можливість використання службових собак згідно з переліком вад, хвороб та недоліків, які обмежують або виключають службове використання службового собаки (додаток 7);
у разі смерті (загибелі) службового собаки;
у разі втрати (втечі) службового собаки.
7. Після списання службовий собака знімається з обліку та усіх видів забезпечення.
Службові собаки, в яких у процесі життєдіяльності знайдено неусувні недоліки, зазначені у переліку вад, хвороб та недоліків, які обмежують або виключають службове використання службового собаки, вибраковуються та списуються з обліку.
8. В усіх випадках для списання службових собак складається акт вибракування службового собаки (додаток 8) із зазначенням причини списання, крім випадків, передбачених пунктом 4 цього розділу.
9. Облік проведених ветеринарних заходів із визначенням лікувально-профілактичної роботи здійснюється в журналі обліку ветеринарних заходів (додаток 9), який ведеться у паперовій або електронній формі.
10. Списання спеціального спорядження та предметів догляду за службовими собаками для утримання, дресирування і використання в роботі здійснюється в порядку, передбаченому Інструкцією про порядок списання.
11. Списані службові собаки, визначені абзацами два та три пункту 6 цього розділу, за можливості передаються громадянам, які виявили бажання утримувати таких собак, або до підприємств, організацій та установ, які утримують безпритульних тварин.
Службовий собака, у якого виявлені особливо небезпечні інфекційні хвороби, тяжкі травми, каліцтва, не сумісні з життям, або невиліковні хвороби, з метою припинення страждань, відповідно до рекомендацій спеціаліста ветеринарної медицини та за рішенням комісії підлягає евтаназії згідно з вимогами Закону України "Про захист тварин від жорстокого поводження".
При виявленні у службового собаки ознак інфекційних захворювань для оголошення карантину та проведення профілактичних заходів сповіщається відповідний компетентний орган.
VII. Підготовка фахівців-кінологів та службових собак
1. Підготовка фахівців-кінологів для дресирування службових собак організовується керівником структурного підрозділу підрозділу, органу, закладу СБУ:
навчання проводиться за планом, який повинен передбачати курс поглибленої теоретичної та практичної підготовки фахівців-кінологів зі службовими собаками, що складається із загального курсу дресирування (далі - ЗКД) та спеціального курсу дресирування (далі - СКД), а також вивчення критеріїв підбору службових собак для СКД та методики їх навчання, що проводяться впродовж 1 - 6 місяців відповідно до плану зі здачею відповідних заліків;
за рішенням керівника підрозділу, органу, закладу СБУ, з метою підвищення кваліфікації можливе навчання фахівців-кінологів разом із службовим собакою у кінологічних закладах з подальшим отриманням відповідних підтвердних документів;
набуття практичних навичок фахівцями-кінологами з тактики використання службових собак організовується керівниками структурних підрозділів підрозділів, органів, закладів СБУ шляхом проведення стажування (наставництва) під час проведення службових заходів;
до роботи допускаються фахівці-кінологи, які із службовими собаками пройшли ЗКД та СКД, склали заліки, мають теоретичні знання та практичні навички.
2. Дресирування та спеціальна підготовка службових собак:
1) дресирування службових собак проводиться з метою вироблення в них загальних і спеціальних навичок за голосовими командами й жестами фахівця-кінолога;
2) ЗКД передбачає:
привчання службового собаки до фахівця-кінолога, клички, нашийника, повідка, намордника;
формування у службового собаки понять вільного стану, підходу до фахівця-кінолога, ходіння поруч, сидіти, лежати, стояти на місці, виклик голосу, апортування предметів, припинення небажаних дій, долання перешкод, привчання службового собаки до занять у групі;
формування навичок спокійного ставлення до пострілів, відмови від знайденої їжі або їжі, яку пропонують сторонні особи, інших навичок;
3) СКД залежно від виду службового собаки передбачає:
привчання службового собаки до роботи;
розвиток активно-захисної реакції, злоби та настороженості до сторонніх осіб;
привчання до захисту фахівця-кінолога, затримання та конвоювання злочинця, а також до охорони його на місці;
привчання до беззвучного оповіщення фахівця-кінолога про наближення сторонньої особи.
 

Начальник Головного управління
внутрішньої безпеки
полковник

Євгеній РИБИНСЬКИЙ
 
Додаток 1
до Інструкції про організацію використання службових собак в підрозділах, органах, закладах Служби безпеки України
(пункт 4 розділу II)
  ЗАТВЕРДЖУЮ
________________________________________
________________________________________
(керівник підрозділу, органу, закладу СБУ)
________________________________________
(дата)
Акт обстеження собаки
Згідно з наказом ___________________________________________________________________
комісія у складі голови комісії _________________________________________________________
та членів комісії: _____________________________________________________________________
здійснила огляд собаки, що належить ____________________________________________________________
(прізвище, ім'я та по батькові (за наявності) фізичної особи
_____________________________________________________________________________________,
                                                                                                        або назва юридичної особи)
з метою визначення придатності для служби.
Під час обстеження собаки комісія встановила: кличка ______________________________________,
порода ______________________________________, стать ___________________, вік ____________,
забарвлення _____________________________________, номер мікрочипа _____________________,
за станом здоров'я та своїми якостями __________________________________________ для служби.
                                                                                                (придатний / не придатний)
Голова комісії: ____________
(підпис)
  Власне ім'я ПРІЗВИЩЕ
Члени комісії: ____________
(підпис)
  Власне ім'я ПРІЗВИЩЕ
  ____________
(підпис)
  Власне ім'я ПРІЗВИЩЕ
  ____________
(підпис)
  Власне ім'я ПРІЗВИЩЕ
____________
  (дата складання)
   
____________
 
Додаток 2
до Інструкції про організацію використання службових собак в підрозділах, органах, закладах Служби безпеки України
(пункт 1 розділу III)
  ЗАТВЕРДЖУЮ
________________________________________
________________________________________
(керівник підрозділу, органу, закладу СБУ)
________________________________________
(дата)
Акт про допуск до використання службових собак
_________________________
(дата складання акта)
  м. _____________
Комісія, призначена наказом __________________ від ___ ____________ 20__ року № ___, у складі голови комісії ______________________ та членів комісії ___________________________ склала цей акт про допуск службового собаки до використання в службовій діяльності підрозділів, органів, закладів СБУ.
У ході роботи комісії встановлено:
N з/п Прізвище, ім'я,
по батькові (за наявності) фахівця-кінолога
Кличка собаки та інвентарний номер Порода собаки Стать собаки Номер мікрочипа Напрям застосування Оцінка Загальна оцінка Відмітка про допуск
за ЗКД за СКД
                     
Додаток: оціночна відомість перевірки дресирування службових собак.
Голова комісії: ____________
(підпис)
  Власне ім'я ПРІЗВИЩЕ  
Члени комісії: ____________
(підпис)
  Власне ім'я ПРІЗВИЩЕ  
  ____________
(підпис)
  Власне ім'я ПРІЗВИЩЕ  
Оціночна відомість перевірки дресирування службових собак
1. Загальний курс дресирування:
N з/п Кличка собаки (напрямок використання) Номер вправи та бали з загального курсу дресирування Загальна кількість балів Оцінка
N 1 N 2 N 3 N 4 N 5 N 6 N 7 N 8 N 9 N 10 N 11 N 12 N 13 N 14
                                   
2. Спеціальний курс дресирування
N з/п Кличка собаки (напрямок використання) N вправи та бали зі спеціального курсу дресирування Загальна кількість балів Оцінка Загальна
оцінка за дресирування службових собак
N 1 N 2 N 3 N 4 N 5 N 6 N 7 N 8
                         
Примітка.
Загальна оцінка за дресирування кожного службового собаки складається з оцінок, отриманих за загальний курс дресирування та спеціальний курс дресирування, та становить: "відмінно" - якщо оцінка за спеціальний курс дресирування "відмінно", а за загальний курс дресирування - не нижче "добре"; "добре" - якщо оцінка за спеціальний курс дресирування не нижче "добре", а за загальний курс дресирування - не нижче "задовільно"; "задовільно" - якщо обидві оцінки не нижчі "задовільно"; "незадовільно" - якщо оцінка за спеціальний курс дресирування або загальний курс дресирування "незадовільно".
Голова комісії: ____________
(підпис)
  Власне ім'я ПРІЗВИЩЕ  
Члени комісії: ____________
(підпис)
  Власне ім'я ПРІЗВИЩЕ  
  ____________
(підпис)
  Власне ім'я ПРІЗВИЩЕ  
____________
 
Додаток 3
до Інструкції про організацію використання службових собак в підрозділах, органах, закладах Служби безпеки України
(пункт 3 розділу III)
Справа службового собаки
Кличка собаки _____________________________________________________________________
Інвентарний номер __________________________________________________________________
Рік народження _____________________________________________________________________
Номер мікрочипа __________________________________________________________________
Прізвище, ім'я та по батькові (за наявності) співробітника, за яким закріплений собака
_____________________________________________________________________________________
Ознайомлені: ________________________________________________________________________
(підпис, дата ознайомлення, Власне ім'я ПРІЗВИЩЕ)
________________________________________________________________________
(дата звільнення (призначення, переведення) фахівця-кінолога, реєстраційний індекс та дата наказу)
________________________________________________________________________
(підпис, дата ознайомлення, Власне ім'я ПРІЗВИЩЕ)
________________________________________________________________________
(дата звільнення (призначення, переведення) фахівця-кінолога, реєстраційний індекс та дата наказу)
________________________________________________________________________
(підпис, дата ознайомлення, Власне ім'я ПРІЗВИЩЕ)
________________________________________________________________________
(дата звільнення (призначення, переведення) фахівця-кінолога, реєстраційний індекс та дата наказу)
________________________________________________________________________
(підпис, дата ознайомлення, Власне ім'я ПРІЗВИЩЕ)
________________________________________________________________________
(дата звільнення (призначення, переведення) фахівця-кінолога, реєстраційний індекс та дата наказу)
Місце для фотокартки собаки (в положенні
стоячи, з лівого боку, розміром 9 х 12)
у віці від двох років
 
 
 
1. ______________________________________
(кличка, інвентарний номер)
2. ______________________________________
(місяць, рік народження)
3. ______________________________________
(порода собаки)
4. ______________________________________
(стать собаки)
5. __________________________________________________________________________________
(особливі прикмети собаки, окрас, опис конституції, екстер'єру)
_____________________________________________________________________________________
6. __________________________________________________________________________________
(напрям підготовки та використання)
7. __________________________________________________________________________________
(коли і де придбано, за яких умов)
_____________________________________________________________________________________
_____________________________________________________________________________________
_____________________________________________________________________________________
(номер родоводу, коли і ким виданий, порода, походження - батько, мати собаки)
8. Нагороди на виставках, участь у змаганнях
_____________________________________________________________________________________
_____________________________________________________________________________________
_____________________________________________________________________________________
_____________________________________________________________________________________
_____________________________________________________________________________________
_____________________________________________________________________________________
_____________________________________________________________________________________
9. Проходження служби службового собаки
Структурний підрозділ підрозділу, органу, закладу СБУ Коли поступив у підрозділ (дата, реєстраційний індекс документа) Коли вибув з структурного підрозділу підрозділу, органу, закладу СБУ (дата, реєстраційний індекс документа) Примітка
       
       
       
10. Замір і вага
Характер замір
і ваги
Вік
місяці роки
6 9 1 2 3 4 5 6 7 8
Висота в холці                    
Вага                    
11. Лікування собаки
Дата і час звернення до ветеринарного закладу Діагноз Лікування і рекомендації Примітка
       
       
12. Закінчення служби ______________________________________________________________
(дата, реєстраційний індекс наказу)
_____________________________________________________________________________________
(причина закінчення служби собаки)
_____________________________________________________________________________________
_____________________________________________________________________________________
_____________________________________________________________________________________
_____________________________________________________________________________________

................
Перейти до повного тексту