1. Правова система ipLex360
  2. Законодавство
  3. Наказ


ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ РОЗВІДКИ МІНІСТЕРСТВА ОБОРОНИ УКРАЇНИ
НАКАЗ
26.02.2024 м. Київ № 29
Зареєстровано в Міністерстві юстиції України
07 березня 2024 р. за № 335/41680
Про затвердження Інструкції з організації забезпечення військовослужбовців Головного управління розвідки Міністерства оборони України та членів їхніх сімей житловими приміщеннями
Відповідно до Закону України "Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей", Закону України "Про розвідку", Порядку забезпечення військовослужбовців та членів їх сімей житловими приміщеннями, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03 серпня 2006 року № 1081, та з метою встановлення єдиного порядку забезпечення житлом військовослужбовців Головного управління розвідки Міністерства оборони України
НАКАЗУЮ:
1. Затвердити Інструкцію з організації забезпечення військовослужбовців Головного управління розвідки Міністерства оборони України та членів їхніх сімей житловими приміщеннями, що додається.
2. Встановити, що за військовослужбовцями Головного управління розвідки Міністерства оборони України та членами їхніх сімей, у тому числі за особами, звільненими з військової служби з Головного управління розвідки Міністерства оборони України, які були зараховані на облік військовослужбовців та членів їхніх сімей, що потребують поліпшення житлових умов, до набрання чинності цим наказом, зберігається дата зарахування на облік для забезпечення житлом для постійного проживання (за результатами інвентаризації облікових справ).
3. Начальнику Юридичного управління Головного управління розвідки Міністерства оборони України забезпечити подання цього наказу на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України в установленому порядку.
4. Цей наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування.
 

Начальник Головного управління
розвідки Міністерства оборони України
генерал-лейтенант

Кирило БУДАНОВ

ПОГОДЖЕНО:

 

Міністр оборони України

Рустем УМЄРОВ
 
ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Головного управління розвідки Міністерства оборони України
26 лютого 2024 року № 29
Інструкція
з організації забезпечення військовослужбовців Головного управління розвідки Міністерства оборони України та членів їхніх сімей житловими приміщеннями
I. Загальні положення
1. Ця Інструкція визначає механізм забезпечення житловими приміщеннями військовослужбовців - осіб офіцерського, старшинського і сержантського, рядового складу (крім військовослужбовців строкової служби та військовослужбовців, призваних на військову службу під час мобілізації, на особливий період або на військову службу за призовом осіб із числа резервістів в особливий період) Головного управління розвідки Міністерства оборони України, у тому числі звільнених в запас або у відставку, що залишилися перебувати на обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов, у військових організаційних структурах Головного управління розвідки Міністерства оборони України після звільнення (далі - військовослужбовці) та членів їхніх сімей.
До членів сім'ї військовослужбовця належать особи, які внесені в особову справу військовослужбовця Головного управління розвідки Міністерства оборони України в порядку, визначеному Інструкцією з організації обліку особового складу в системі Міністерства оборони України, затвердженою наказом Міністерства оборони України від 15 вересня 2022 року № 280, зареєстрованою у Міністерстві юстиції України 14 листопада 2022 року за № 1407/38743, та у випадках, визначених законодавством. Запис відомостей про зміни у складі сім'ї військовослужбовця здійснюється у військовій організаційній структурі Головного управління розвідки Міністерства оборони України за місцем зберігання особової справи, а особи, звільненої з військової служби в запас або відставку, - за місцем перебування на військовому обліку (зберігання особової справи).
2. Забезпечення військовослужбовців і членів їхніх сімей житловими приміщеннями від Головного управління розвідки Міністерства оборони України (далі - ГУР Міноборони) здійснюється шляхом:
надання службових житлових приміщень;
надання житла для постійного проживання один раз протягом усього часу проходження служби (новозбудованого, виключеного з числа службового, вивільненого або придбаного у фізичних чи юридичних осіб, надання кредиту для спорудження (купівлі) житла);
надання грошової компенсації за належне їм для отримання житлове приміщення (за бажанням військовослужбовця);
надання жилої площі в гуртожитках;
розміщення військовослужбовців рядового, сержантського і старшинського складу, які проходять військову службу за контрактом і не перебувають у шлюбі, у спеціально пристосованих казармах у розташуванні військової частини;
оренди житла;
виплати грошової компенсації за піднайом (найом) житлового приміщення.
3. Житловий фонд ГУР Міноборони для забезпечення військовослужбовців формується за рахунок коштів державного бюджету та інших передбачених законодавством джерел.
4. Житлові приміщення, які звільняються військовослужбовцями у зв'язку з наданням їм іншого житлового приміщення, розподіляються між військовослужбовцями, які потребують поліпшення житлових умов.
5. Перебування військовослужбовця та членів його сім'ї на обліку військовослужбовців та членів їхніх сімей, які потребують поліпшення житлових умов (далі - квартирний облік), є обов'язковою умовою для забезпечення їх житловими приміщеннями для постійного проживання або виплати грошової компенсації за належне їм для отримання житлове приміщення від ГУР Міноборони.
Організація та планування забезпечення військовослужбовців житловими приміщеннями від ГУР Міноборони покладається на відповідну військову організаційну структуру ГУР Міноборони, до повноважень якої належить організація забезпечення житлом військовослужбовців (далі - уповноважена військова організаційна структура).
6. Військовослужбовці, які перебувають на квартирному обліку, у разі звільнення з військової служби в запас за станом здоров'я або у тому разі, коли вони на час звільнення мають вислугу військової служби не менше 20 років, або у відставку, а також у зв'язку зі скороченням штатів чи проведенням інших організаційних заходів у разі неможливості їх використання на військовій службі залишаються на цьому обліку в ГУР Міноборони до одержання житла з житлового фонду ГУР Міноборони або за бажанням виплати їм грошової компенсації за належне їм для отримання жиле приміщення, а в разі розформування військової організаційної структури ГУР Міноборони - у правонаступника або в територіальних центрах комплектування та соціальної підтримки із правом позачергового одержання житла.
7. Уповноважена військова організаційна структура щорічно готує пропозиції щодо обсягів закупівлі житла та виплати грошової компенсації за належні для отримання житлові приміщення (далі - обсяги закупівлі та виплати), які погоджує з фінансово-економічним органом ГУР Міноборони (далі - фінансово-економічний орган) та заступником начальника Головного управління розвідки Міністерства оборони України (згідно з розподілом повноважень) (далі - заступник начальника ГУР Міноборони), з урахуванням:
суми видатків на закупівлю житла, передбачених Законом України "Про Державний бюджет України", за відповідними бюджетними програмами;
кількості осіб, які перебувають на квартирному обліку.
Погоджений проєкт обсягів закупівлі та виплати подається начальнику Головного управління розвідки Міністерства оборони України (далі - начальник ГУР Міноборони) на затвердження протягом двох тижнів після набрання чинності закону про Державний бюджет України на відповідний рік. Затверджені обсяги закупівлі та виплати доводяться до фінансово-економічного органу для врахування під час формування зведеного кошторису.
Пропозиції щодо розподілу житлових приміщень, які надійшли до житлового фонду ГУР Міноборони, готує уповноважена військова організаційна структура та подає їх начальнику ГУР Міноборони на затвердження через заступника начальника ГУР Міноборони залежно від кількості військовослужбовців та членів їхніх сімей, які потребують забезпечення службовими житловими приміщеннями та житловими приміщеннями для постійного проживання.
8. Питання, пов'язані із забезпеченням житлом військовослужбовців та членів їхніх сімей, вирішуються за місцем перебування їх на квартирному обліку чи місцем проходження військової служби, а осіб, звільнених із військової служби, та членів їхніх сімей - за місцем перебування їх на квартирному обліку.
II. Організація роботи житлових комісій у ГУР Міноборони
1. Для забезпечення та організації обліку військовослужбовців та членів їхніх сімей, які потребують поліпшення житлових умов шляхом надання жилих приміщень для постійного проживання, а також військовослужбовців, які потребують поліпшення житлових умов шляхом забезпечення службовими житловими приміщеннями в ГУР Міноборони, утворюються житлові комісії.
Перелік житлових комісій затверджується наказом ГУР Міноборони.
2. Склад житлової комісії ГУР Міноборони призначається наказом ГУР Міноборони на підставі пропозицій військових організаційних структур ГУР Міноборони.
Склад інших житлових комісій призначається наказами відповідних керівників військових організаційних структур ГУР Міноборони на підставі пропозицій підпорядкованих структурних підрозділів.
Загальна чисельність членів житлової комісії становить не менше 5 осіб. Кількість членів зазначених комісій не може бути парною.
У наказі про призначення складу житлової комісії визначаються голова житлової комісії, заступник голови житлової комісії, секретар житлової комісії та члени житлової комісії.
Накази про склад житлової комісії видаються один раз на три роки.
Витяги з наказів про призначення складу житлових комісій надаються до уповноваженої військової організаційної структури.
3. Діяльність житлової комісії ГУР Міноборони координує заступник начальника ГУР Міноборони, інших житлових комісій - керівники відповідних військових організаційних структур ГУР Міноборони.
4. Основною формою роботи житлових комісій є засідання, яке проводиться не менше ніж один раз на місяць.
Засідання є правочинними, якщо на них присутні не менше двох третин членів комісії.
Рішення житлових комісій приймаються відкритим голосуванням простою більшістю голосів.
5. У разі розформування військової організаційної структури ГУР Міноборони житлова комісія цієї військової організаційної структури припиняє свою діяльність.
Рішення про припинення діяльності відповідної житлової комісії приймає посадова особа, яка видала наказ про її утворення. У наказі про припинення зазначається правонаступник, до якого передається облік осіб, які потребують поліпшення житлових умов шляхом надання житлових приміщень для постійного проживання, та їх облікові справи.
6. Основними завданнями житлових комісій є:
ведення обліку військовослужбовців та членів їхніх сімей, які потребують поліпшення житлових умов шляхом надання житлових приміщень для постійного проживання;
ведення обліку військовослужбовців, які потребують поліпшення житлових умов шляхом забезпечення службовими житловими приміщеннями;
перевірка житлових умов військовослужбовців та членів їхніх сімей;
прийняття рішень за результатами розгляду рапортів (заяв) військовослужбовців та членів їхніх сімей із житлових питань;
розгляд заяв, скарг і пропозицій, що виникли під час роботи житлової комісії, та прийом громадян із житлових питань;
видача документів, які створюються житловими комісіями під час виконання вимог цієї Інструкції;
забезпечення збереження та використання персональних даних військовослужбовців та членів їхніх сімей відповідно до законодавства.
7. Відповідно до визначених основних завдань житлові комісії надають до уповноваженої військової організаційної структури:
щокварталу - список військовослужбовців та членів їхніх сімей, які потребують поліпшення житлових умов шляхом забезпечення службовими житловими приміщеннями (додаток 1) та список військовослужбовців та членів їхніх сімей, які потребують поліпшення житлових умов шляхом надання житлових приміщень для постійного проживання (додаток 2);
до 15 січня - звіт про результати роботи житлової комісії та про стан квартирного забезпечення за рік (додаток 3);
до 01 лютого - звіт про результати щорічної перереєстрації військовослужбовців, які перебувають на обліку в житловій комісії (додаток 4).
8. Житлова комісія має право приймати рішення щодо:
взяття військовослужбовців та членів їхніх сімей на облік військовослужбовців, які потребують поліпшення житлових умов шляхом надання житлових приміщень для постійного проживання, і зняття їх з обліку;
взяття військовослужбовців та членів їхніх сімей на облік військовослужбовців, які потребують поліпшення житлових умов шляхом забезпечення службовими житловими приміщеннями, і зняття їх з обліку;
надання військовослужбовцям та членам їхніх сімей службових житлових приміщень, житлових приміщень для постійного проживання або виплати грошової компенсації за належне для отримання житлове приміщення;
зміни дати зарахування (перебування) на обліку військовослужбовців та членів їхніх сімей, які потребують поліпшення житлових умов шляхом надання житлових приміщень для постійного проживання;
внесення змін до облікових справ військовослужбовців, які потребують поліпшення житлових умов шляхом надання житлових приміщень для постійного проживання;
перегляду раніше прийнятих рішень цією житловою комісією або іншою житловою комісією в порядку правонаступництва.
9. Рішення житлової комісії оформлюється протоколом (додаток 5), що підписують члени комісії, які були присутні на засіданні житлової комісії, та затверджується протягом 10 робочих днів.
10. Голова житлової комісії зобов'язаний:
дотримуватися вимог Конституції України та законів України, інших нормативно-правових актів з житлових питань;
організовувати роботу та проведення засідань житлової комісії відповідно до вимог цієї Інструкції;
розподіляти обов'язки між членами житлової комісії;
брати участь у прийомі громадян із житлових питань;
організовувати ведення документації житлової комісії та здійснювати контроль за її веденням;
здійснювати контроль за обліком, зберіганням і передачею облікових справ військовослужбовців.
11. Заступник голови житлової комісії зобов'язаний:
дотримуватися вимог Конституції України та законів України, інших нормативно-правових актів із житлових питань;
виконувати обов'язки голови житлової комісії у разі його відсутності;
надавати пропозиції голові комісії стосовно організації роботи житлової комісії;
надавати практичну допомогу голові житлової комісії в організації роботи та проведенні засідань житлової комісії.
12. Секретар житлової комісії зобов'язаний:
дотримуватися вимог Конституції України та законів України, інших нормативно-правових актів з житлових питань;
вести документацію житлової комісії відповідно до вимог цієї Інструкції;
готувати та надавати голові житлової комісії на підпис проєкти протоколів засідань житлової комісії.
13. Члени житлової комісії зобов'язані:
дотримуватися вимог Конституції України та законів України, інших нормативно-правових актів із житлових питань;
брати участь у роботі житлової комісії;
виконувати доручення голови комісії з питань, що належать до компетенції житлової комісії.
Члени житлової комісії мають право висловлювати свої думки, вносити пропозиції, вносити до протоколу свою позицію з питань, які розглядаються на засіданні цієї житлової комісії, відповідно до порядку денного та голосувати за відповідне рішення.
У разі незгоди з рішенням житлової комісії окрема думка члена комісії повинна зазначатися в протоколі засідання житлової комісії.
Неналежне виконання членом житлової комісії своїх обов'язків є підставою для виключення його зі складу житлової комісії.
14. Документування діяльності житлової комісії здійснює секретар житлової комісії з урахуванням вимог до оформлення документів у ГУР Міноборони.
Документи житлових комісій та облікові справи військовослужбовців зберігаються у металевих шафах або ящиках, які замикаються й опечатуються.
Перелік документів житлових комісій, визначений цією Інструкцією, щороку включається до номенклатури справ на поточний рік.
III. Організація обліку військовослужбовців та членів їхніх сімей, які потребують поліпшення житлових умов шляхом надання житлових приміщень для постійного проживання
1. Облік військовослужбовців та членів їхніх сімей, які потребують поліпшення житлових умов шляхом надання житлових приміщень для постійного проживання (далі - квартирний облік), ведеться у житлових комісіях. Узагальнені списки осіб, які перебувають на квартирному обліку, ведуться в уповноваженій військовій організаційній структурі.
2. Якщо військова організаційна структура ГУР Міноборони дислокується в одному населеному пункті, а її відокремлені підрозділи розміщуються в інших населених пунктах, військовослужбовці цих відокремлених підрозділів зараховуються на квартирний облік житловою комісією військової організаційної структури ГУР Міноборони.
3. На квартирний облік за місцем проходження військової служби зараховуються військовослужбовці, які потребують поліпшення житлових умов, постійно проживають, а також місце проживання (перебування) яких задеклароване/зареєстроване в цьому населеному пункті.
4. Для зарахування на облік військовослужбовець подає керівнику військової організаційної структури ГУР Міноборони рапорт про зарахування його на квартирний облік (додаток 6).
Рапорт реєструється у книзі реєстрації рапортів (заяв) про зарахування на квартирний облік і внесення змін до облікової справи (додаток 7) (далі - книга реєстрації рапортів), яка ведеться у житловій комісії.
До рапорту додаються документи, визначені Порядком забезпечення військовослужбовців та членів їх сімей житловими приміщеннями, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 03 серпня 2006 року № 1081.
Житлова комісія у разі необхідності має право запитувати через керівника військової організаційної структури ГУР Міноборони у відповідних органах державної влади, установ, організацій, громадян інші документи.
5. Житлова комісія протягом 5 робочих днів після реєстрації рапорту військовослужбовця про зарахування на квартирний облік проводить перевірку житлових умов військовослужбовця і членів його сім'ї та складає довідку про перевірку житлових умов (додаток 8).
6. Після проведення перевірки житлових умов військовослужбовця житлова комісія на найближчому засіданні, але не пізніше ніж через 30 календарних днів із дати реєстрації рапорту військовослужбовця, розглядає питання щодо зарахування військовослужбовця на квартирний облік.
На засіданні житлової комісії має право бути присутнім військовослужбовець та (або) члени його сім'ї, щодо яких приймається рішення.
За результатами розгляду житлова комісія приймає рішення про зарахування військовослужбовця та членів його сім'ї на облік або відмовляє у зарахуванні на облік із зазначенням обґрунтування такої відмови з посиланням на відповідні норми законодавства.
7. На облік не беруться військовослужбовці та члени їхніх сімей:
які забезпечувалися під час проходження військової служби житловою площею для постійного проживання;
які мають житлову площу на праві власності, що відповідає нормам та вимогам законодавства для забезпечення громадян житлом, крім випадків забезпечення житловими приміщеннями на територіях, на яких органи державної влади тимчасово не здійснюють або здійснюють не в повному обсязі свої повноваження;
в інших випадках, передбачених законодавством.
8. Рішення житлової комісії ГУР Міноборони оголошується в наказі ГУР Міноборони. Рішення інших житлових комісій оголошується в наказах відповідних військових організаційних структур ГУР Міноборони. Накази погоджуються зі структурним підрозділом ГУР Міноборони, уповноваженим на забезпечення власної безпеки (далі - підрозділ власної безпеки).
9. Датою зарахування на квартирний облік є дата, коли житлова комісія прийняла рішення про зарахування на квартирний облік військовослужбовця.
Дані про військовослужбовців та членів їхніх сімей, зарахованих на квартирний облік, вносяться до книги обліку військовослужбовців, які перебувають у черзі на поліпшення житлових умов шляхом надання житлових приміщень для постійного проживання (додаток 9), яка ведеться у житлових комісіях. Дані у зазначених книгах повинні щороку звірятися (уточнюватися) з уповноваженою військовою організаційною структурою під час проведення щорічної перереєстрації військовослужбовців, які перебувають на квартирному обліку.
10. На підставі даних обліку житлова комісія формує чергу осіб, які потребують поліпшення житлових умов шляхом надання жилих приміщень для постійного проживання, складає список військовослужбовців, які мають право першочергового (позачергового) одержання житлових приміщень (додаток 10), який знаходиться у житлових комісіях і в уповноваженій військовій організаційній структурі.
11. На кожного військовослужбовця, зарахованого на квартирний облік у житловій комісії, оформлюється облікова справа (додаток 11).
До облікової справи додаються документи, передбачені Порядком забезпечення житловими приміщеннями, а також довідка про перевірку житлових умов військовослужбовця, витяг із протоколу засідання житлової комісії та витяг із наказу про оголошення рішення житлової комісії.
Обліковій справі надається номер, що відповідає номеру в книзі обліку осіб, які перебувають у черзі на поліпшення житлових умов шляхом надання житлових приміщень для постійного проживання.
Облікова справа зберігається за місцем перебування військовослужбовця на квартирному обліку, у тому числі після надання йому житла для постійного проживання, грошової компенсації, а також після зняття з квартирного обліку, протягом 5 років з дати зняття з обліку. Після закінчення цього строку облікові справи знищуються в установленому законодавством України порядку.
Протягом 30 днів із дня зарахування військовослужбовця на квартирний облік копія рапорту, витяг із протоколу засідання житлової комісії та витяг із наказу про оголошення рішення житлової комісії направляються уповноваженій військовій організаційній структурі для узагальнення та обліку.
12. У разі змін у військовослужбовця щодо складу сім'ї, набуття права на отримання житла в першочерговому чи позачерговому порядку, поліпшення житлових умов військовослужбовець подає керівнику відповідної військової організаційної структури ГУР Міноборони рапорт (заяву) (додаток 12), а також копії відповідних документів.
Рапорт (заява) реєструється у житловій комісії в книзі реєстрації рапортів.
Житлова комісія розглядає надані документи та приймає рішення про внесення змін до облікової справи.
Про внесення змін до облікової справи житлова комісія інформує уповноважену військову організаційну структуру для узагальнення та обліку.
13. Члени сім'ї військовослужбовця, призвані або прийняті на військову службу (крім курсантів та військовослужбовців строкової служби), мають право залишитися на обліку в складі сім'ї військовослужбовця (за умови проходження служби в одному гарнізоні) або бути зарахованими на облік шляхом забезпечення постійним житлом окремо в порядку, визначеному законодавством України.
14. Подружжя військовослужбовців, які разом перебувають на квартирному обліку, у разі розірвання шлюбу чи проходження служби в різних населених пунктах мають право розділити облікову справу для окремого перебування кожного з них на квартирному обліку.
Датою зарахування на квартирний облік військовослужбовця, який виявив бажання перебувати на квартирному обліку самостійно, вважається дата, коли житлова комісія прийняла рішення про зарахування його на квартирний облік, але не раніше дати прийняття на військову службу.
У разі розірвання шлюбу на обліку разом із військовослужбовцем залишаються тільки члени його сім'ї, які згідно з рішенням суду залишилися з ним, а у разі, коли ці члени сім'ї повнолітні, - за їхньою письмовою згодою.
15. У разі переміщення військовослужбовця, який перебуває на квартирному обліку, по військовій службі до іншої військової організаційної структури ГУР Міноборони відповідна житлова комісія направляє облікову справу військовослужбовця разом з витягом із протоколу засідання житлової комісії та витягом із наказу про оголошення рішення житлової комісії до нового місця проходження військової служби військовослужбовця.
Такі військовослужбовці зараховуються на квартирний облік за новим місцем проходження військової служби разом із членами їхніх сімей зі збереженням попереднього часу перебування на квартирному обліку, а також у списках осіб, що користуються правом першочергового або позачергового одержання житлового приміщення.
16. Під час переміщення військовослужбовця по військовій службі уповноважена військова організаційна структура за зверненням військовослужбовця видає довідку про перебування на квартирному обліку (додаток 13) та довідку про забезпечення житловим приміщенням (додаток 14).
Довідки підписуються керівником уповноваженої військової організаційної структури, скріплюються гербовою печаткою та реєструються в уповноваженій військовій організаційній структурі.
17. Військовослужбовці, направлені у складі підрозділів для участі в міжнародних операціях з підтримання миру і безпеки, багатонаціональних органів військового управління, закордонних дипломатичних установ України, а також направлені на навчання до військових навчальних закладів (на весь період навчання), залишаються на квартирному обліку за місцем попередньої служби.
18. У разі загибелі (смерті) або зникнення безвісти під час проходження військової служби військовослужбовця, який перебував на квартирному обліку, за членами його сім'ї зберігається право подальшого перебування на квартирному обліку, якщо вони потребують поліпшення житлових умов.
19. Військовослужбовці знімаються з квартирного обліку в житловій комісії:
у разі поліпшення житлових умов, внаслідок чого відпала потреба в наданні житла;
у разі подання відомостей, що не відповідають дійсності, але стали підставою для зарахування на облік;
в інших випадках, передбачених законодавством.
20. Рішення про зняття з квартирного обліку приймає житлова комісія, про що повідомляє військовослужбовцям протягом 15 днів у письмовій формі із зазначенням підстав зняття з квартирного обліку.
21. Житлові комісії щороку з 01 жовтня до 31 грудня проводять перереєстрацію військовослужбовців, які перебувають на квартирному обліку, під час якої перевіряються їхні облікові дані. Перереєстрація проводиться з обов'язковим поданням особами, які перебувають на квартирному обліку (у разі зміни реєстрації місця проживання (перебування), змін у сімейному стані), оновлених довідок про склад сім'ї і реєстрацію місця проживання (перебування) з перевіркою підстав подальшого перебування на квартирному обліку.
IV. Організація обліку військовослужбовців, які потребують поліпшення житлових умов шляхом забезпечення службовими житловими приміщеннями
1. У разі відсутності за місцем проходження служби житла для постійного проживання та за потреби в забезпеченні службовим житловим приміщенням військовослужбовець подає рапорт (додаток 15), який обліковується житловою комісією в журналі реєстрації рапортів про зарахування на облік військовослужбовців, які потребують поліпшення житлових умов шляхом забезпечення службовими житловими приміщеннями (додаток 16).
2. На підставі рапорту військовослужбовця житлова комісія протягом 10 робочих днів із дня реєстрації рапорту проводить перевірку житлових умов військовослужбовця та членів його сім'ї, складає довідку про перевірку житлових умов і розглядає на черговому засіданні житлової комісії питання щодо зарахування військовослужбовця на облік військовослужбовців, які потребують поліпшення житлових умов шляхом забезпечення службовими житловими приміщеннями. У разі відмови житлова комісія приймає обгрунтоване рішення із зазначенням підстав відмови.
У разі зарахування військовослужбовця на облік військовослужбовців, які потребують поліпшення житлових умов шляхом забезпечення службовими житловими приміщеннями, на підставі затвердженого протоколу засідання та витягу із наказу про оголошення рішення житлової комісії про зарахування на цей облік житлова комісія вносить дані рапорту військовослужбовця до книги обліку військовослужбовців, які потребують поліпшення житлових умов шляхом забезпечення службовими житловими приміщеннями (додаток 17) та списку військовослужбовців та членів їхніх сімей, які потребують поліпшення житлових умов шляхом забезпечення службовими житловими приміщеннями.
3. У разі переміщення військовослужбовця по військовій службі в ГУР Міноборони, пов'язаного з переїздом до іншого населеного пункту, попередній час перебування на обліку військовослужбовців, які потребують забезпечення службовими житловими приміщеннями, за новим місцем проходження військової служби зберігається.
4. Протягом 30 днів із дня затвердження протоколу засідання житлова комісія надає копії рапорту, витягу із протоколу та витягу із наказу про оголошення рішення житлової комісії, завірені в установленому порядку, до уповноваженої військової організаційної структури для внесення змін до узагальненого списку військовослужбовців, які потребують забезпечення службовими житловими приміщеннями.

................
Перейти до повного тексту