- Правова система ipLex360
- Законодавство
- Наказ
ДЕРЖАВНИЙ КОМІТЕТ ТЕЛЕБАЧЕННЯ І РАДІОМОВЛЕННЯ УКРАЇНИ
НАКАЗ
07.09.2021 № 399
Зареєстровано в Міністерстві
юстиції України
08 листопада 2021 р.
за № 1451/37073
Про затвердження Порядку стажування громадян з числа молоді в апараті Державного комітету телебачення і радіомовлення України
1. Затвердити Порядок стажування громадян з числа молоді в апараті Державного комітету телебачення і радіомовлення України, що додається.
3. Юридичному відділу в установленому порядку забезпечити подання цього наказу на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України.
4. Цей наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування.
5. Контроль за виконанням цього наказу покласти на керівника апарату Державного комітету телебачення і радіомовлення України Радзієвського І.А.
ПОГОДЖЕНО: Перший заступник Міністра культури та інформаційної політики України | Р. Карандєєв |
ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Державного комітету
телебачення
і радіомовлення України
07 вересня 2021 року № 399
Зареєстровано в Міністерстві
юстиції України
08 листопада 2021 р.
за № 1451/37073
ПОРЯДОК
стажування громадян з числа молоді в апараті Державного комітету телебачення і радіомовлення України
I. Загальні положення
1. Цей Порядок розроблено відповідно до частини дев’ятої
статті 48 Закону України "Про державну службу".
2. Цей Порядок визначає загальні положення щодо організації та проходження стажування громадян з числа молоді в Державному комітеті телебачення і радіомовлення України.
3. Терміни для цілей цього Порядку вживаються в таких значеннях:
кандидат - громадянин з числа молоді, який виявив бажання пройти стажування у Держкомтелерадіо;
молодь - молоді особи - особи віком від 14 до 35 років, які є громадянами України, іноземцями та особами без громадянства, які перебувають в Україні на законних підставах;
стажист - громадянин з числа молоді, який проходить стажування в Держкомтелерадіо.
4. Основною метою стажування громадян з числа молоді в Держкомтелерадіо (далі - стажування) є ознайомлення з функціонуванням державної служби, набуття ними практичного досвіду виконання завдань та обов’язків державного службовця, а також ознайомлення їх зі специфікою діяльності Держкомтелерадіо.
5. Кількість стажистів, які одночасно можуть проходити стажування, визначається, зважаючи на організаційні можливості апарату Держкомтелерадіо.
6. За стажистом закріплюється керівник стажування з числа керівників самостійних структурних підрозділів або їх заступників. Один керівник стажування може супроводжувати стажування не більше як двох стажистів одночасно.
7. Стажування здійснюється строком від одного до шести місяців у вільний від навчання (роботи) стажиста час за графіком, який має враховувати правила внутрішнього службового (трудового) розпорядку для державних службовців та працівників, які виконують функції з обслуговування апарату Держкомтелерадіо, а також графік роботи керівника стажування (гнучкий графік, надомна робота, дистанційна робота).
8. Стажування проходить на безоплатній основі. Держкомтелерадіо не несе зобов’язань щодо відшкодування стажистам витрат, пов’язаних із проходженням стажування, зокрема, на оплату проїзду до місця стажування й у зворотному напрямку, добових за час перебування в дорозі, найму житла тощо.
II Визначення умов стажування та залучення кандидатів
1. Рішення про організацію стажування приймає керівник апарату, який надає відповідне доручення керівникам самостійних структурних підрозділів і службі управління персоналом.
2. Керівники самостійних структурних підрозділів:
надають пропозиції службі управління персоналом щодо потреби в стажуванні, необхідної кількості стажистів, орієнтовної тривалості стажування, потенційних керівників стажування;
готують критерії відбору кандидатів, орієнтовні завдання на період стажування, перелік навичок та знань, які стажисти отримають за результатами стажування.
3. Служба управління персоналом узагальнює пропозиції щодо необхідної кількості стажистів та критеріїв відбору кандидатів, складає перелік потенційних керівників стажування і подає підготовлені документи на розгляд керівнику апарату.
4. Після отримання позитивної резолюції керівника апарату до поданих документів служба управління персоналом розміщує інформацію щодо можливості проходження стажування на офіційному сайті Держкомтелерадіо та/або інформує про такі можливості заклади вищої освіти, з якими має угоди про співробітництво, для подальшого розповсюдження цієї інформації серед студентів.
5. Інформація щодо можливості проходження стажування має містити відомості щодо умов стажування, зокрема про критерії відбору кандидатів, графік стажування, можливість стажування за межами адміністративної будівлі тощо.
III. Відбір кандидатів та прийняття на стажування
1. Кандидати подають до служби управління персоналом анкету кандидата на проходження стажування (далі - анкета) (додаток 1 до цього Порядку), згідно з якою служба управління персоналом перевіряє їх на відповідність визначеним критеріям відбору кандидатів.
2. Якщо кількість кандидатів перевищує організаційні можливості для стажування їх відбір здійснює потенційний керівник стажування шляхом проведення співбесіди (в очному або дистанційному форматі).
3. Потенційний керівник стажування не пізніше ніж на наступний робочий день після співбесіди повідомляє службі управління персоналом прізвище, ім’я та по батькові (за наявності) кандидата (кандидатів), які виявили найвищий рівень знань і мотивації та були відібрані для проходження стажування.
................Перейти до повного тексту