- Правова система ipLex360
- Законодавство
- Наказ
МІНІСТЕРСТВО ВНУТРІШНІХ СПРАВ УКРАЇНИ
СЛУЖБА ЗОВНІШНЬОЇ РОЗВІДКИ УКРАЇНИ
НАКАЗ
Зареєстровано в Міністерстві
юстиції України
28 вересня 2021 р.
за № 1267/36889
Про затвердження Інструкції про організацію обміну інформацією про загрозу або виникнення надзвичайної ситуації та хід ліквідації її наслідків між Державною службою України з надзвичайних ситуацій та Службою зовнішньої розвідки України
Відповідно до пункту 49 Положення про єдину державну систему цивільного захисту, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 09 січня 2014 року
№ 11, з метою організації взаємодії Державної служби України з надзвичайних ситуацій та Служби зовнішньої розвідки України щодо запобігання виникненню та ліквідації наслідків катастроф, аварій, пожеж і стихійного лиха на об’єктах Служби зовнішньої розвідки України НАКАЗУЄМО:
1. Затвердити Інструкцію про організацію обміну інформацією про загрозу або виникнення надзвичайної ситуації та хід ліквідації її наслідків між Державною службою України з надзвичайних ситуацій та Службою зовнішньої розвідки України, що додається.
3. Директорату цивільного захисту, запобігання виникненню надзвичайних ситуацій та ліквідації їх наслідків Міністерства внутрішніх справ України (Скакун В.) забезпечити подання цього наказу на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України в установленому порядку.
4. Цей наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування.
Міністр внутрішніх справ України |
Д. Монастирський |
Голова Служби зовнішньої розвідки України |
О. Литвиненко |
ПОГОДЖЕНО: Тимчасово виконуючий обов’язки Міністра оборони України Голова Державної служби України з надзвичайних ситуацій |
Ю. Гере М. Чечоткін |
ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Міністерства внутрішніх
справ України,
Служби зовнішньої
розвідки України від
09 вересня 2021 року № 666/410
Зареєстровано в Міністерстві
юстиції України
28 вересня 2021 р.
за № 1267/36889
ІНСТРУКЦІЯ
про організацію обміну інформацією про загрозу або виникнення надзвичайної ситуації та хід ліквідації її наслідків між Державною службою України з надзвичайних ситуацій та Службою зовнішньої розвідки України
I. Загальні положення
1. Ця Інструкція визначає мету та порядок обміну інформацією між Державною службою України з надзвичайних ситуацій та Службою зовнішньої розвідки України (далі - СЗРУ) про загрозу або виникнення надзвичайної ситуації та хід ліквідації її наслідків (далі - НС) на об’єктах СЗРУ.
2. Обмін інформацією між ДСНС та СЗРУ про загрозу або виникнення надзвичайної ситуації та хід ліквідації її наслідків (далі - обмін інформацією) здійснюється в межах єдиної державної системи цивільного захисту:
на державному рівні - між оперативно-черговою службою державного центру управління в надзвичайних ситуаціях ДСНС та підрозділом оперативного реагування СЗРУ;
на регіональному рівні - між територіальними органами ДСНС та розташованими в межах зон їх відповідальності підрозділами СЗРУ.
II. Обмін інформацією
1. Обмін інформацією здійснюється з метою запобігання виникненню НС, мінімізації їх можливих наслідків, організації узгодженого та ефективного реагування сил цивільного захисту в межах компетенції на небезпечні події та НС шляхом оперативного інформування.
2. У разі отримання інформації про загрозу виникнення або виникнення НС у місцях дислокації об’єктів СЗРУ підрозділ оперативного реагування СЗРУ терміново інформує засобами телефонного зв’язку оперативно-чергову службу державного центру управління в надзвичайних ситуаціях ДСНС.
3. Інформування протягом однієї години підтверджується повідомленням про загрозу виникнення або виникнення надзвичайної ситуації (додаток) за допомогою електронної пошти або факсимільним зв’язком на адресу оперативно-чергової служби державного центру управління в надзвичайних ситуаціях ДСНС.
4. У разі отримання оперативно-черговою службою державного центру управління в надзвичайних ситуаціях ДСНС первинної інформації про загрозу виникнення або виникнення НС у місцях дислокації об’єктів СЗРУ начальник чергової зміни державного центру управління в надзвичайних ситуаціях ДСНС терміново інформує про це засобами телефонного зв’язку підрозділ оперативного реагування СЗРУ.
5. Порядок обміну інформацією між територіальними органами ДСНС та розташованими в межах зон їх відповідальності підрозділами СЗРУ визначається спільними організаційно-розпорядчими актами.
6. Обмін інформацією між оперативно-черговою службою державного центру управління в надзвичайних ситуаціях ДСНС та підрозділом оперативного реагування СЗРУ здійснюється за такими номерами телефонів та адресами електронної пошти:
оперативно-чергова служба державного центру управління в надзвичайних ситуаціях ДСНС - телефони: (044) 247-30-50, 59–01 (АТС-10), факс: (044) 202-32-11, адреса електронної пошти: oper@dsns.gov.ua;
підрозділ оперативного реагування СЗРУ - телефони: (044) 481-69-95, (044) 481-62-58, факс: (044) 481-63-30, адреса електронної пошти: inform@szru.gov.ua.
За взаємною домовленістю обмін інформацією може здійснюватися за іншими номерами телефонів та адресами електронної пошти.
III. Основні завдання підрозділів ДСНС та СЗРУ
1. Оперативно-чергова служба державного центру управління в надзвичайних ситуаціях ДСНС інформує підрозділ оперативного реагування СЗРУ про загрозу виникнення або виникнення НС у місцях дислокації об’єктів СЗРУ.
2. Підрозділ оперативного реагування СЗРУ:
інформує відповідні підрозділи ДСНС про загрозу виникнення або виникнення НС у місцях дислокації об’єктів СЗРУ;
здійснює заходи щодо оповіщення й термінової евакуації співробітників СЗРУ та інших осіб за межі району впливу небезпечних факторів, що виникають у результаті НС у місцях дислокації об’єктів СЗРУ;
................Перейти до повного тексту