- Правова система ipLex360
- Законодавство
- Постанова
КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ
ПОСТАНОВА
від 7 квітня 2021 р. № 334 Київ |
Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 17 березня 2011 р. № 298 і від 17 лютого 2021 р. № 132
Кабінет Міністрів України
постановляє:
Внести до постанов Кабінету Міністрів України від 17 березня 2011 р.
№ 298 "Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для виконання програм та здійснення централізованих заходів з охорони здоров’я" (Офіційний вісник України, 2011 р., № 22, ст. 917; 2020 р., № 10, ст. 373; 2021 р., № 19, ст. 813) і від 17 лютого 2021 р.
№ 132 "Деякі питання закупівлі лікарських засобів, медичних виробів та допоміжних засобів до них, що закуповуються у 2021 році" (Офіційний вісник України, 2021 р., № 18, ст. 709) зміни, що додаються.
Прем'єр-міністр України |
Д.ШМИГАЛЬ |
ЗАТВЕРДЖЕНО
постановою Кабінету Міністрів України
від 7 квітня 2021 р. № 334
ЗМІНИ,
що вносяться до постанов Кабінету Міністрів України від 17 березня 2011 р. № 298 і від 17 лютого 2021 р. № 132
"11. Розподіл, коригування заявок на закупівлю, постачання, моніторинг рівня забезпечення товарами, крім продуктів лікувального харчування для дітей, хворих на фенілкетонурію, та імунобіологічних препаратів (вакцин), і послугами, вирішення інших питань, що виникають у ході виконання програм та здійснення централізованих заходів з охорони здоров’я, здійснюються МОЗ або за дорученням МОЗ державним підприємством "Медичні закупівлі України" як власником товару.
Розподіл лікарських засобів за міжнародною непатентованою назвою "remdesivir" (ремдесивір), "tocilizumab" (тоцилізумаб) та "immunoglobulins, normal human, for intravascular afm." (імуноглобулін людини нормальний для внутрішньовенного введення) здійснюється МОЗ між структурними підрозділами з питань охорони здоров’я обласних, Київської міської держадміністрацій, Державним управлінням справами, Національною академією медичних наук, АТ "Укрзалізниця" для подальшого забезпечення закладів охорони здоров’я, які надають стаціонарну медичну допомогу пацієнтам з гострою респіраторною хворобою COVID-19, спричиненою коронавірусом SARS-CoV-2, пропорційно кількості таких пацієнтів, яким надається медична допомога в закладах охорони здоров’я.
У разі потреби структурні підрозділи з питань охорони здоров’я, Державне управління справами, Національна академія медичних наук, АТ "Укрзалізниця" здійснюють перерозподіл лікарських засобів з урахуванням фактичної потреби.
Використання залишків лікарських засобів може здійснюватися для надання медичної допомоги пацієнтам з іншими захворюваннями відповідно до галузевих стандартів за погодженням із МОЗ.
Перелік закладів охорони здоров’я, які надають стаціонарну медичну допомогу пацієнтам з гострою респіраторною хворобою COVID-19, спричиненою коронавірусом SARS-CoV-2, для госпіталізації пацієнтів із зазначеною хворобою затверджується керівником робіт з ліквідації наслідків медико-біологічної надзвичайної ситуації природного характеру державного рівня, пов’язаної із поширенням на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2.".
................Перейти до повного тексту