1. Правова система ipLex360
  2. Законодавство
  3. Постанова


КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ
ПОСТАНОВА
від 5 серпня 2020 р. № 692
Київ
Про затвердження Порядку формування та оприлюднення комплексної адміністративної звітності у сфері запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення
( Із змінами, внесеними згідно з Постановою КМ № 1431 від 23.12.2022 )
Відповідно до частини третьої статті 19 Закону України "Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення" Кабінет Міністрів України постановляє:
1. Затвердити Порядок формування та оприлюднення комплексної адміністративної звітності у сфері запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення, що додається.
2. Міністерству фінансів затвердити протягом трьох місяців з дня набрання чинності цією постановою перелік показників комплексної адміністративної звітності.
3. Міністерствам, іншим центральним органам виконавчої влади розробити та/або привести протягом трьох місяців з дня затвердження показників комплексної адміністративної звітності власні нормативно-правові акти у відповідність з Порядком, затвердженим цією постановою.

Прем'єр-міністр України

Д.ШМИГАЛЬ

Інд. 67


ЗАТВЕРДЖЕНО
постановою Кабінету Міністрів України
від 5 серпня 2020 р. № 692
ПОРЯДОК
формування та оприлюднення комплексної адміністративної звітності у сфері запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення
1. Цей Порядок визначає механізм формування комплексної адміністративної звітності у сфері запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення (далі - запобігання та протидія) та її оприлюднення.
2. У цьому Порядку терміни вживаються у значенні, наведеному у Законах України "Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення" та "Про офіційну статистику".
( Пункт 2 із змінами, внесеними згідно з Постановою КМ № 1431 від 23.12.2022 )
3. З метою моніторингу ефективності функціонування системи запобігання та протидії суб’єкти державного фінансового моніторингу, правоохоронні та судові органи забезпечують формування комплексної адміністративної звітності у сфері запобігання та протидії.
4. Адміністративна звітність суб’єктів державного фінансового моніторингу, правоохоронних та судових органів у сфері запобігання та протидії (далі - адміністративна звітність) у сукупності складає комплексну адміністративну звітність у сфері запобігання та протидії.
5. Перелік показників комплексної адміністративної звітності затверджується Мінфіном за погодженням із Національним банком, Мін’юстом, НКЦПФР, Мінцифри, ДСА та правоохоронними органами.
6. Відповідальним за забезпечення збору, узагальнення та оприлюднення комплексної адміністративної звітності є спеціально уповноважений орган (далі - Держфінмоніторинг).
7. Кожен суб’єкт державного фінансового моніторингу, правоохоронний та судовий орган визначає особу на рівні заступника керівника органу (або керівника самостійного структурного підрозділу), відповідальну за надання Держфінмоніторингу актуальних даних та інформації в установлені строки і відповідно до визначених цим Порядком процедур.
8. Особи, зазначені у пункті 7 цього Порядку, повинні:

................
Перейти до повного тексту