1. Правова система ipLex360
  2. Законодавство
  3. Наказ


МІНІСТЕРСТВО ОБОРОНИ УКРАЇНИ
НАКАЗ
08.01.2019 № 9
Зареєстровано в Міністерстві
юстиції України
12 лютого 2019 р.
за № 153/33124
Про затвердження Порядку здійснення контролю за проведенням робіт з утилізації ракет і боєприпасів представництвами Міністерства оборони України
Відповідно до пункту 6 Порядку утилізації ракет, боєприпасів і вибухових речовин, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 07 червня 2006 року № 812 (у редакції постанови Кабінету Міністрів України від 16 червня 2010 року № 469),
НАКАЗУЮ:
1. Затвердити Порядок здійснення контролю за проведенням робіт з утилізації ракет і боєприпасів представництвами Міністерства оборони України, що додається.
2. Головному управлінню майна та ресурсів забезпечити подання цього наказу на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України в установленому порядку.
3. Цей наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування.
Міністр оборони України С. Полторак
ПОГОДЖЕНО:

Голова Державної регуляторної служби України

Голова Державної служби України
з надзвичайних ситуацій


К. Ляпіна


М. Чечоткін
ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Міністерства
оборони України
08 січня 2019 року № 9
Зареєстровано в Міністерстві
юстиції України
12 лютого 2019 р.
за № 153/33124
ПОРЯДОК
здійснення контролю за проведенням робіт з утилізації ракет і боєприпасів представництвами Міністерства оборони України
I. Загальні положення
1. Цей Порядок визначає завдання, функції представництв Міністерства оборони України (далі - представництва) та механізм контролю за проведенням робіт з утилізації, а також виконанням виконавцями робіт з утилізації ракет і боєприпасів (далі - виконавці робіт) умов контрактів (договорів) з утилізації ракет і боєприпасів.
2. Під час здійснення контрольних функцій представництва керуються законами України, актами Президента України, Кабінету Міністрів України, нормативно-правовими актами Міністерства оборони України та цим Порядком.
3. У цьому Порядку терміни "боєприпаси, що підлягають утилізації", "передача боєприпасів на утилізацію", "продукти утилізації боєприпасів" вживаються в значеннях, наведених в Порядку утилізації ракет, боєприпасів і вибухових речовин, затвердженому постановою Кабінету Міністрів України від 07 червня 2006 року № 812 (у редакції постанови Кабінету Міністрів України від 16 червня 2010 року № 469).
4. Підставою для здійснення представництвами контролю за проведенням робіт з утилізації боєприпасів (далі - роботи з утилізації) є наявність контракту (договору) про утилізацію боєприпасів (далі - договір) та письмового доручення начальника Управління військових представництв Міністерства оборони України (далі - Управління).
Доведення договорів, укладених на виконання робіт з утилізації, до представництв здійснює структурний підрозділ Головного управління майна та ресурсів, до завдань якого належать підготовка, організація та контроль за виконанням договорів (далі - відповідальний структурний підрозділ), через Управління.
Представництва відповідно до покладених на них завдань залучаються до заходів щодо визначення виконавцями робіт планового виходу продуктів утилізації боєприпасів (вторинна сировина), а також до погодження визначеного службою технічного контролю виконавців робіт фактичного виходу продуктів утилізації боєприпасів.
5. Під час проведення робіт з утилізації представництва контролюють:
повноту та своєчасність ведення виконавцем робіт обліку боєприпасів, що підлягають утилізації (в тому числі їх вибухопожежонебезпечних та інших елементів, утворених в результаті здійснення комплексу заходів, пов’язаних з передачею боєприпасів на утилізацію) (далі - боєприпаси), а також отриманих в процесі виконання договору продуктів утилізації боєприпасів;
своєчасність та правильність відпрацювання виконавцем робіт звітних документів, передбачених умовами договору, а також достовірність викладених у них даних;
дотримання виконавцем робіт вимог нормативних документів, технічної та технологічної документації (далі - НТД) під час проведення робіт з утилізації;
відповідність норм витрат затвердженій технологічній документації, їх доцільність та обґрунтованість;
правильність віднесення витрат виконавця робіт на собівартість робіт з утилізації за договором, а також правильність розрахунків витрат за статтями калькуляції відповідно до законодавства;
достовірність та своєчасність відпрацювання відомостей щодо фактичного виходу продуктів утилізації боєприпасів;
правильність та своєчасність оформлення актів про виконані роботи;
забезпечення виконавцем робіт належних умов зберігання боєприпасів та отриманих продуктів утилізації боєприпасів.
II. Обов’язки начальника представництва щодо контролю за проведенням робіт з утилізації боєприпасів
1. Начальник представництва забезпечує належну організацію своєчасного та якісного контролю за проведенням робіт з утилізації боєприпасів.
У разі виявлення порушень у проведенні робіт з утилізації боєприпасів, невідповідності форм звітних документів та внесених до них даних начальник представництва повертає їх виконавцю робіт, а також своєчасно інформує (доповідає) начальника(у) Головного управління майна та ресурсів та начальника(у) Управління про порушення виконавцем робіт умов виконання договору та виявлені недоліки.
2. Начальник представництва здійснює:
організацію контролю за виконанням умов договору виконавцем робіт відповідно до пунктів 4, 5 розділу I цього Порядку;
надання відповідальному структурному підрозділу висновку представництва щодо вартості робіт за договором;
погодження визначеного службою технічного контролю виконавців робіт фактичного виходу продуктів утилізації боєприпасів;
візування акта виконаних робіт та звітних документів, передбачених умовами договору.
У разі відсутності зауважень начальник представництва:

................
Перейти до повного тексту