1. Правова система ipLex360
  2. Законодавство
  3. Наказ


ДЕРЖАВНЕ БЮРО РОЗСЛІДУВАНЬ
НАКАЗ
23.02.2018  № 16
Зареєстровано в Міністерстві
юстиції України
07 березня 2018 р.
за № 276/31728
( Наказ втратив чинність на підставі Наказу Державного бюро розслідувань № 72 від 28.01.2021 )
Про створення Науково-консультативної ради при Державному бюро розслідувань
Відповідно до статті 2 Закону України "Про Державне бюро розслідувань", статті 22 Закону України "Про центральні органи виконавчої влади", з метою надання наукових рекомендацій та фахових консультацій з основних питань діяльності Державного бюро розслідувань, вивчення проблемних питань, що належать до його повноважень, НАКАЗУЮ:
1. Створити Науково-консультативну раду при Державному бюро розслідувань.
2. Затвердити Положення про Науково-консультативну раду при Державному бюро розслідувань, що додається.
3. Подати цей наказ на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України в установленому законодавством порядку.
4. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.
5. Цей наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

Директор

Р. Труба
ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Державного
бюро розслідувань
23.02.2018 № 16
Зареєстровано в Міністерстві
юстиції України
07 березня 2018 р.
за № 276/31728
ПОЛОЖЕННЯ
про Науково-консультативну раду при Державному бюро розслідувань
І. Загальні положення
1. Це Положення визначає правові засади організації і діяльності Науково-консультативної ради при Державному бюро розслідувань (далі - Рада).
2. Рада є постійно діючим консультативно-дорадчим органом, утвореним з метою надання рекомендацій висновків та пропозицій з основних питань діяльності Державного бюро розслідувань (далі - Бюро), підготовка яких потребує наукового забезпечення.
3. Рада у своїй діяльності керується Конституцією України, законами України, а також указами Президента України та постановами Верховної Ради України, актами Кабінету Міністрів України, актами Бюро та цим Положенням.
4. Рада утворюється у складі голови Ради, його заступника, секретаря та членів Ради, які беруть участь у її роботі на громадських засадах. Персональний склад Ради затверджує Директор Державного бюро розслідувань (далі - Директор Бюро). Рада утворюється із числа висококваліфікованих фахівців у галузі права в кількості, яка забезпечує виконання Радою покладених на неї завдань. Членом Ради може бути фахівець, який має науковий ступінь, почесне звання "Заслужений юрист України" та/або має досвід роботи у галузі права. Члени Ради призначаються строком на два роки. Повноваження члена Ради можуть бути припинені за рішенням Директора Бюро.
5. Рішення Ради мають рекомендаційний характер та спрямовані на формування і реалізацію державної політики у сфері протидії злочинам, віднесеним до підслідності Бюро, визначення шляхів, механізмів та способів вирішення проблемних питань, що виникають під час реалізації повноважень Бюро, підвищення ефективності діяльності Бюро, удосконалення нормативно-правових актів з питань діяльності Бюро.
ІІ. Мета і завдання діяльності Ради
1. Основними завданнями Ради є:
вивчення проблемних питань, що належать до повноважень Бюро;
надання рекомендацій, висновків та пропозицій з основних питань діяльності Бюро відповідно до його повноважень;
участь у підготовці проектів нормативно-правових актів у сфері протидії злочинності шляхом надання пропозицій до проектів нормативно-правових актів, що надходять від інших державних органів, щодо запобігання, виявлення, припинення, розкриття та розслідування злочинів, віднесених до підслідності Бюро;
участь у визначенні способів та механізмів вирішення проблемних питань, що виникають під час реалізації повноважень Бюро;

................
Перейти до повного тексту