- Правова система ipLex360
- Законодавство
- Індивідуальна податкова консультація
ДЕРЖАВНА ФІСКАЛЬНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
ІНДИВІДУАЛЬНА ПОДАТКОВА КОНСУЛЬТАЦІЯ
05.06.2019 N 2548/6/99-99-12-02-03-15/ІПК |
Про перебування на спрощеній системі оподаткування
Державна фіскальна служба України на звернення Товариства щодо права перебування на спрощеній системі оподаткування провайдера програмної продукції, керуючись ст.
52 Податкового кодексуУкраїни (далі - Кодекс), повідомляє.
Товариство поінформувало, що є провайдером програмної продукції, має відповідний дозвіл (ліцензію) та надає населенню послуги кабельного телебачення. Основним видом діяльності Товариства є діяльність у сфері проводового електрозв'язку (код КВЕД-201061.10), у Товариства відсутня власна телекомунікаційна мережа та ліцензія на її обслуговування, Товариство має ліцензії, видані Національною радою України з питань телебачення та радіомовлення як провайдеру програмної послуги. Товариство запитує про можливість за вказаних обставин перебувати на спрощеній системі оподаткування як платник єдиного податку третьої групи.
Особливості застосування спрощеної системи оподаткування регламентовано розділом XIV Кодексу.
Нормами п. 291.5 ст.
291 Кодексу визначено перелік видів діяльності, здійснення яких не дає права на застосування спрощеної системи. Зокрема, відповідно до частини восьмої пп. 291.5.1 п. 291.5 ст.
291 Кодексу не можуть бути платниками єдиного податку першої - третьої груп суб'єкти господарювання (юридичні особи та фізичні особи - підприємці), які здійснюють діяльність з надання послуг пошти (крім кур'єрської діяльності) та зв'язку (крім діяльності, що не підлягає ліцензуванню).
експлуатацію, технічне обслуговування або надання доступу до пристроїв, що передають голосові, текстові, звукові або відеодані з використанням інфраструктури проводового електрозв'язку;
купівлю доступу та пропускної здатності мережі у власників і операторів мереж, а також надання телекомунікаційних послуг із використанням цих потужностей для бізнесу та населення;
................Перейти до повного тексту