- Правова система ipLex360
- Законодавство
- Наказ
АДМІНІСТРАЦІЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ СПЕЦІАЛЬНОГО ЗВ’ЯЗКУ ТА ЗАХИСТУ ІНФОРМАЦІЇ УКРАЇНИ
МІНІСТЕРСТВО ФІНАНСІВ УКРАЇНИ
НАКАЗ
Зареєстровано в Міністерстві
юстиції України
15 лютого 2017 р.
за № 213/30081
Про затвердження Порядку розрахунку фактичних витрат, пов’язаних з підготовкою та утриманням курсантів у вищому навчальному закладі Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України
1. Затвердити Порядок розрахунку фактичних витрат, пов’язаних з підготовкою та утриманням курсантів у вищому навчальному закладі Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України, що додається.
3. Тимчасово виконуючому обов’язки начальника Інституту спеціального зв’язку та захисту інформації Національного технічного університету України "Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського" полковнику Пучкову О.О. забезпечити подання цього наказу на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України в установленому законодавством порядку.
4. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.
5. Цей наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування.
Голова Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України |
Л.О. Євдоченко |
Міністр фінансів України |
О.О. Данилюк |
ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Адміністрації Державної
служби спеціального зв’язку
та захисту інформації України,
Міністерства фінансів України
23.01.2017 № 44/10
Зареєстровано в Міністерстві
юстиції України
15 лютого 2017 р.
за № 213/30081
ПОРЯДОК
розрахунку фактичних витрат, пов’язаних з підготовкою та утриманням курсантів у вищому навчальному закладі Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України
І. Загальні положення
1. Цей Порядок розроблено з метою впорядкування організації роботи щодо розрахунку витрат, пов’язаних з підготовкою та утриманням курсантів у вищому навчальному закладі Держспецзв’язку (далі - навчальний заклад), оформлення відповідних документів, їх обліку та зберігання, призначення відповідальних осіб за його проведення.
2. Розрахунок фактичних витрат на підготовку та утримання здійснюється фінансовим підрозділом навчального закладу.
ІІ. Облік витрат, пов’язаних з підготовкою та утриманням у навчальному закладі
1. Для узагальненого розрахунку та обліку фактичних витрат, пов’язаних з підготовкою та утриманням курсанта у навчальному закладі, фінансовий підрозділ навчального закладу (далі - фінансовий підрозділ) в кінці першого навчального року заводить картку обліку витрат, пов’язаних з підготовкою та утриманням курсанта у вищому навчальному закладі Держспецзв’язку (далі - Картка обліку), за формою, що наведена у додатку 1 до цього Порядку.
Картка обліку ведеться у двох примірниках і заповнюється після закінчення кожного навчального року на підставі розрахунків, визначених пунктами 2 - 7 розділу ІІІ цього Порядку.
Після завершення навчання у навчальному закладі один примірник Картки обліку, підписаний керівниками навчального закладу та фінансового підрозділу і скріплений печаткою із зображенням Державного Герба України, долучається до особової справи військовослужбовця, другий - залишається у фінансовому підрозділі.
2. У разі дострокового розірвання контракту про проходження військової служби (навчання) курсантом, а також після закінчення курсантом навчання у навчальному закладі на підставі Картки обліку фінансовим підрозділом проводиться остаточний розрахунок фактичних витрат, пов’язаних з підготовкою та утриманням курсанта у навчальному закладі, що підлягають відшкодуванню у випадках, визначених частиною дев’ятою
статті 11 Закону України "Про Державну службу спеціального зв’язку та захисту інформації України" .
За результатами проведення остаточного розрахунку витрат, пов’язаних з підготовкою та утриманням курсанта у навчальному закладі, фінансовим підрозділом складається довідка-розрахунок витрат, пов’язаних з підготовкою та утриманням курсанта у вищому навчальному закладі Держспецзв’язку (далі - Довідка-розрахунок), за формою, що наведена в додатку 2 до цього Порядку.
Довідка-розрахунок має містити:
загальну суму фактичних витрат, пов’язаних з підготовкою та утриманням курсанта у навчальному закладі;
реквізити рахунку, на який здійснюється відшкодування.
3. Довідка-розрахунок складається у двох примірниках, підписується керівниками навчального закладу та фінансового підрозділу і скріплюється печаткою із зображенням Державного Герба України.
Два примірники Довідки-розрахунку надсилаються навчальним закладом до нового місця проходження військової служби особи офіцерського складу Держспецзв’язку. Протягом двадцяти робочих днів з моменту отримання Довідки-розрахунку один примірник повертається до навчального закладу з відміткою про ознайомлення військовослужбовця з нею.
Другий примірник Довідки-розрахунку долучається до особової справи військовослужбовця за місцем проходження військової служби і зберігається разом з Карткою обліку.
4. Кошти, отримані в результаті відшкодування витрат, пов’язаних з підготовкою та утриманням курсантів, зараховуються на рахунок, призначений для зарахування до спеціального фонду державного бюджету власних надходжень навчального закладу, відкритий в органі Державної казначейської служби України, та використовуються в установленому порядку на підготовку та утримання курсантів навчального закладу.
ІІІ. Методика розрахунку фактичних витрат, пов’язаних з підготовкою та утриманням у навчальному закладі
1. Відшкодування здійснюється в розмірі фактичних витрат, пов’язаних з:
підготовкою;
грошовим, продовольчим, речовим забезпеченням;
перевезенням до місця проведення щорічної основної та канікулярної відпустки та у зворотному напрямку;
оплатою комунальних послуг та за спожиті енергоносії.
У разі дострокового розірвання контракту про проходження військової служби (навчання) курсантом розрахунок фактичних витрат, пов’язаних з підготовкою, здійснюється на перше число місяця, що передує місяцю звільнення, а пов’язаних з утриманням, здійснюється по день закінчення навчання курсантом у навчальному закладі, що передує дню продовження ним військової служби на посадах офіцерського складу (або на день виключення його зі списків особового складу).
2. Складовими витрат на підготовку є:
1) видатки на оплату заробітної плати працівників та грошового забезпечення військовослужбовців (крім одноразової грошової допомоги при звільненні зі служби) за посадами науково-педагогічних співробітників (у тому числі за трудовими договорами), допоміжно-технічного, адміністративно-господарського, молодшого обслуговуючого персоналу навчального закладу, які забезпечують підготовку курсантів.
2) нарахування на фонд заробітної плати працівників та грошового забезпечення військовослужбовців, визначених у підпункті 1 цього пункту;
3) видатки, пов’язані із забезпеченням навчального процесу на:
придбання предметів, матеріалів, обладнання, інвентарю тощо;
оплату послуг (крім комунальних);
відрядження курсантів та співробітників навчального закладу.
Середня вартість витрат, пов’язаних з підготовкою за повний календарний рік, визначається шляхом ділення витрат на підготовку на фактичну середньооблікову чисельність курсантів відповідного календарного року.
Середня вартість витрат, пов’язаних з підготовкою у році прийняття чи звільнення, розраховується за повні вислужені місяці шляхом ділення витрат на підготовку на фактичну середньооблікову чисельність курсантів відповідного періоду.
Витрати на підготовку, які входять до розрахунку фактичних витрат на підготовку курсанта у навчальному закладі Держспецзв’язку (далі - розрахунок), вносяться до касових видатків за рахунок загального фонду державного бюджету (відповідно до бухгалтерських регістрів аналітичного обліку), які склалися на перше число місяця, що передує місяцю звільнення, за формою, що наведена в додатку 3 до цього Порядку.
До розрахунку не вносять витрати на курсантів, пов’язані з витратами на соціальне забезпечення.
Обсяги касових видатків за рахунок загального фонду державного бюджету визначаються згідно з річним звітом про фінансово-господарську діяльність навчального закладу за відповідним кодом економічної класифікації видатків бюджету.
Розрахунок складається фінансовим підрозділом та затверджується керівником навчального закладу станом на початок календарного року за минулий рік.
Для формування розрахунку кадровим підрозділом навчального закладу надається довідка про фактичну середньооблікову чисельність курсантів навчального закладу. Середньооблікова чисельність курсантів навчального закладу визначається складанням облікової їх чисельності за всі місяці року і діленням на 12. Облікова чисельність курсантів навчального закладу визначається станом на останнє число місяця, враховуючи зарахованих курсантів до навчального закладу і не враховуючи тих, які вибули в цей день.
3. Витратами на грошове забезпечення є отримане курсантом щомісячне грошове забезпечення за час навчання у навчальному закладі.
Щомісячне грошове забезпечення складається з посадового окладу і додаткових видів грошового забезпечення (підвищення посадового окладу та надбавки), передбачених законодавством для цієї категорії осіб.
Фактичні дані беруться з розрахункових відомостей та інших первинних документів, що підтверджують виплату курсанту щомісячного грошового забезпечення.
................Перейти до повного тексту