- Правова система ipLex360
- Законодавство
- Наказ
МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я УКРАЇНИ
НАКАЗ
Зареєстровано в Міністерстві
юстиції України
25 грудня 2014 р.
за № 1637/26414
Про затвердження Правил пропускного режиму Міністерства охорони здоров’я України
Відповідно до
Положення про Міністерство охорони здоров’я України, затвердженого Указом Президента України від 13 квітня 2011 року № 467, та з метою забезпечення належного пропускного режиму до адміністративних будівель Міністерства охорони здоров’я України
НАКАЗУЮ:
1. Затвердити Правила пропускного режиму Міністерства охорони здоров’я України, що додаються.
2. Керівникам структурних підрозділів Міністерства охорони здоров’я України довести цей наказ до відома працівників апарату Міністерства.
3. Контроль за проведенням технічного супроводу системи контролю управління доступу та організацією діяльності служби охорони покласти на Адміністративне управління.
4. Першому заступнику Міністра (В. Лазоришинцю), заступнику Міністра - керівнику апарату (А. Терещенко), заступнику Міністра (Н. Лісневській), заступнику Міністра (Є. Морозу), заступнику Міністра з питань європейської інтеграції (Ю. Савку) та керівникам самостійних структурних підрозділів МОЗ України вжити заходів щодо забезпечення виконання цих Правил.
5. Адміністративному управлінню МОЗ України (І. Величко) забезпечити в установленому порядку подання цього наказу на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України.
6. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра - керівника апарату А. Терещенко.
7. Цей наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування.
ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Міністерства
охорони здоров’я України
09.12.2014 № 943
Зареєстровано в Міністерстві
юстиції України
25 грудня 2014 р.
за № 1637/26414
ПРАВИЛА
пропускного режиму Міністерства охорони здоров’я України
I. Загальні положення
1. Пропускний режим в адмінбудівлях Міністерства охорони здоров’я України встановлюється з метою забезпечення порядку пропуску до приміщень МОЗ України, зміцнення трудової і виконавської дисципліни, забезпечення громадського порядку, попередження спроб проникнення до адмінбудівель МОЗ України та прилеглої території сторонніх осіб, неконтрольованого переміщення (викрадення) матеріальних цінностей, що знаходяться на балансі МОЗ України.
2. Ці Правила визначають порядок організації пропускного режиму в адмінбудівлях МОЗ України за адресою: м. Київ, вул. Грушевського, 7.
3. Ці Правила встановлюють загальний порядок пропускного режиму до адмінбудівель МОЗ України працівників апарату МОЗ України, посадових і службових осіб органів державної влади, органів місцевого самоврядування, підприємств, установ та організацій (далі - посадові і службові особи), громадян України, іноземців та осіб без громадянства.
4. З метою дотримання пропускного режиму, створення сприятливих умов для відвідування адмінбудівель МОЗ України функціонують контрольно-пропускні пости.
5. Охорона адмінбудівель МОЗ України, а також завдання щодо дотримання в адмінбудівлях МОЗ України пропускного режиму покладаються на службу охорони, організація діяльності якої здійснюється Адміністративним управлінням.
6. Вхід відвідувачів до адмінбудівель МОЗ України здійснюється лише через контрольно-пропускні пости, обладнані автоматичними системами та турнікетами.
7. Дислокація постів охорони адмінбудівель МОЗ України визначається Адміністративним управлінням за погодженням із Сектором режимно-секретної роботи.
8. Контроль за порядком охорони адмінбудівель МОЗ України працівниками служби охорони та забезпечення пропускного режиму мають право здійснювати:
заступник Міністра - керівник апарату;
начальник Адміністративного управління;
завідувач Сектору режимно-секретної роботи;
керівник служби охорони, а також особи, що його заміщують.
II. Порядок охорони адмінбудівель та службових приміщень
1. Обов’язки працівників служби охорони, які здійснюють внутрішню охорону адмінбудівель МОЗ України та прилеглої території і забезпечують пропускний режим в МОЗ України, визначаються цими Правилами.
2. Приймання та видача ключів від службових приміщень, крім режимних приміщень, здійснюються під підпис у журналі обліку прийому та видачі ключів за формою згідно з додатком 1 до цих Правил.
Комплекти ключів зберігаються на посту в чергового служби охорони.
3. Двері запасних виходів, горищ та підвальних приміщень адмінбудівель МОЗ України тримають зачиненими, а ключі від них зберігаються у чергового служби охорони в опечатаних тубусах. Проходи до дверей цих приміщень мають бути вільними. Дозвіл на одержання ключів від усіх дверей запасних виходів надається начальником Адміністративного управління. У разі виникнення надзвичайної ситуації двері відчиняє черговий служби охорони.
4. Працівники охорони під час служби періодично здійснюють зовнішній огляд приміщень. У разі виявлення під час обходу ознак пожежі або затоплення, не вимкнених електроосвітлювальних приладів, кондиціонерів, обчислювальної та іншої техніки дозволяється відкрити такі приміщення (крім режимних приміщень) не менш як двом черговим служби охорони. Про відчинення приміщення доповідають старшому черговому служби охорони, а також керівнику структурного підрозділу, за яким закріплено приміщення.
5. У разі виникнення надзвичайних ситуацій в адмінбудівлях МОЗ України (пожежа, стихійне лихо, аварія тощо) чергові служби охорони негайно доповідають відповідальному черговому та викликають пожежну охорону чи відповідну аварійно-рятувальну службу, а також за необхідності швидку медичну допомогу, забезпечують зустріч та допуск працівників цих служб до адмінбудівель МОЗ України.
Відповідальний черговий повідомляє про ці події Міністру, його заступникам, начальнику Адміністративного управління, завідувачу Сектору режимно-секретної роботи, які разом зі службою охорони вживають вичерпних заходів щодо евакуації людей (майна), ліквідації та локалізації пожежі, аварії тощо та їх наслідків усіма первинними наявними засобами, у тому числі із застосуванням вогнегасників.
6. Відчинення приміщень, що знаходяться під охоронною сигналізацією, для ліквідації надзвичайних ситуацій, рятування документації та майна проводиться черговими служби охорони та відповідними аварійно-рятувальними службами. Про відчинення зазначених приміщень негайно повідомляють керівництво МОЗ України, начальника Адміністративного управління, керівників відповідних структурних підрозділів МОЗ України.
Після ліквідації надзвичайних ситуацій про причини відчинення опечатаних приміщень чи таких, що знаходяться під охоронною сигналізацією, складається акт за підписами осіб, які їх відчинили.
III. Порядок оформлення та видачі перепусток, а також перепусток на внесення (винесення), ввезення (вивезення) матеріальних цінностей
1. У МОЗ України оформляються та видаються документи, що дають право на вхід (вихід) до (з) адмінбудівель, в’їзд (виїзд) автотранспорту, ввезення (вивезення), внесення (винесення) матеріальних цінностей:
службові посвідчення;
постійні перепустки у формі електронних карток (електронні перепустки);
накладні на відпуск товарно-матеріальних цінностей;
матеріальні перепустки.
Службові посвідчення оформляються Департаментом кадрового менеджменту, освіти та науки (далі - кадровий підрозділ), реєструються в журналі обліку та видаються під підпис працівникам МОЗ України, які прийняті на постійну роботу.
Електронні перепустки (постійні, тимчасові) реєструються та видаються відповідальним за технічний супровід системи контролю управління доступу (далі - СКУД).
Постійні електронні перепустки видаються працівникам апарату МОЗ України на підставі письмової заявки керівників структурних підрозділів МОЗ України. Зазначена заявка погоджується з Адміністративним управлінням та затверджується заступником Міністра - керівником апарату.
Тимчасові електронні перепустки видаються працівникам патронатної служби Міністра на підставі письмової заявки керівника Патронатної служби Міністра та орендаторам і обслуговувальному (технічному) персоналу за письмовою заявкою керівників підприємств, установ, організацій, що належать до сфери управління МОЗ України, які орендують приміщення МОЗ України чи надають послуги з обслуговування приміщень МОЗ України, погодженої з Адміністративним управлінням та затвердженої заступником Міністра - керівником апарату.
2. Відвідування МОЗ України особами, які залучаються до участі у проведенні в адмінбудівлях МОЗ України колегій, нарад, засідань, зборів, культурно-масових заходів, здійснюється за списком, підписаним керівником відповідного структурного підрозділу, за погодженням із заступником Міністра відповідно до розподілу функціональних обов’язків із зазначенням прізвища, імені та по батькові, посади, місця роботи. Зазначений список подається Адміністративному управлінню за день до передбаченого заходу. Відповідальним за перебування таких осіб у приміщенні МОЗ України є керівник структурного підрозділу, який підписав список.
3. У разі втрати працівником службового посвідчення він доповідає про цей факт у кадровий підрозділ, а в разі втрати електронної перепустки - у Адміністративне управління для рішення стосовно оформлення нових документів і блокування втраченої електронної перепустки у СКУД.
4. У разі звільнення працівника з роботи або зміни його облікових даних службове посвідчення підлягає поверненню до кадрового підрозділу, а електронна перепустка - до Адміністративного управління з метою відповідної обробки.
Кадровий підрозділ МОЗ України, підприємства, установи, організації, працівникам яких було видано електронні перепустки (постійні, тимчасові), зобов’язані невідкладно повідомляти Адміністративне управління про звільнення працівників для подальшого блокування їх електронних перепусток у СКУД.
5. Матеріальні цінності виносяться, вивозяться з адмінбудівель МОЗ України тільки на підставі матеріальної перепустки (додаток 2).
Перепустки для винесення матеріальних цінностей з адмінбудівлі МОЗ України виписує матеріально відповідальна особа МОЗ України і підписує начальник Адміністративного управління або його заступник, головний бухгалтер.
Матеріальні цінності, що підлягають винесенню (вивезенню), з матеріальною перепусткою пред’являються черговому на посту охорони, який перевіряє відповідність записів у перепустці з наявними цінностями, робить позначку на перепустці, в якій зазначає час, дату, своє прізвище і ставить підпис. Після цього реєструє матеріальну перепустку в журналі обліку за формою згідно з додатком 3 до цих Правил і наприкінці дня здає перепустки, що накопичились за день, старшому черговому охорони, де вони зберігаються протягом трьох років.
6. Внесення (ввезення) матеріальних цінностей до адмінбудівель МОЗ України здійснюється на підставі накладних на відпуск товарно-матеріальних цінностей.
IV. Порядок пропуску працівників МОЗ України, посадових і службових осіб, іноземців та осіб без громадянства, інших відвідувачів до адмінбудівель МОЗ України
1. Працівники апарату МОЗ України пропускаються до адмінбудівель МОЗ України за електронними перепустками (у виняткових випадках за службовим посвідченням).
2. Працівники центральних органів виконавчої влади, діяльність яких спрямовується і координується Кабінетом Міністрів України через Міністра охорони здоров’я України, підприємств, установ та організацій, що входять до сфери управління МОЗ України, при виконанні своїх службових обов’язків мають право входити до адмінбудівель МОЗ України на підставі відповідного службового посвідчення. Про відвідування такими особами адмінбудівель МОЗ України працівники служби охорони роблять запис у журналі обліку.
3. Посадові й службові особи пропускаються до адмінбудівель МОЗ України за письмовими (телефонними) заявками керівників структурних підрозділів або їх заступників за службовими посвідченнями та з реєстрацією у журналі обліку.
4. Обслуговувальний персонал (прибиральники, електромонтери, працівники з ремонту оргтехніки тощо) проходить до адмінбудівель МОЗ України у визначений для цього час за електронними перепустками.
5. До адмінбудівель МОЗ України пропускаються безперешкодно:
Президент України;
Голова Верховної Ради України;
Прем’єр-міністр України;
Голова Конституційного Суду України;
Голова Верховного Суду України;
Перший заступник Голови Верховної Ради України;
Перший віце-прем’єр-міністр України;
Генеральний прокурор України;
віце-прем’єр-міністри України, міністри, Міністр охорони здоровя’я України та його заступники.
6. При відвідуванні МОЗ України право вільного входу за службовими посвідченнями мають:
заступники Голови Верховної Ради України;
Глава Адміністрації Президента України та його заступники;
Секретар Ради національної безпеки і оборони України та його заступники;
................Перейти до повного тексту