- Правова система ipLex360
- Законодавство
- Постанова
КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ
ПОСТАНОВА
від 17 жовтня 2012 р. № 954 Київ |
Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для компенсації Національній акціонерній компанії "Нафтогаз України" різниці між цінами закупівлі імпортованого природного газу та його реалізації суб'єктам господарювання для виробництва теплової енергії, яка споживається населенням
Затвердити Порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті для компенсації Національній акціонерній компанії "Нафтогаз України" різниці між цінами закупівлі імпортованого природного газу та його реалізації суб'єктам господарювання для виробництва теплової енергії, яка споживається населенням, що додається.
Прем'єр-міністр України |
М.АЗАРОВ |
ЗАТВЕРДЖЕНО
постановою Кабінету Міністрів України
від 17 жовтня 2012 р. № 954
ПОРЯДОК
використання коштів, передбачених у державному бюджеті для компенсації Національній акціонерній компанії "Нафтогаз України" різниці між цінами закупівлі імпортованого природного газу та його реалізації суб'єктам господарювання для виробництва теплової енергії, яка споживається населенням
1. Цей Порядок визначає механізм використання коштів, передбачених у державному бюджеті за програмою "Компенсація Національній акціонерній компанії "Нафтогаз України" різниці між цінами закупівлі імпортованого природного газу та його реалізації суб'єктам господарювання для виробництва теплової енергії, яка споживається населенням" (далі - бюджетні кошти).
Головним розпорядником бюджетних коштів та відповідальним виконавцем бюджетної програми є Міненерговугілля.
2. Бюджетні кошти виділяються для компенсації Національній акціонерній компанії "Нафтогаз України" різниці між цінами закупівлі імпортованого природного газу та його реалізації суб'єктам господарювання для виробництва теплової енергії, яка споживається населенням, в межах суми 3900000 тис. гривень, визначеної у додатку 3 до Закону України
"Про Державний бюджет України на 2012 рік" .
3. Компенсація надається на підставі договорів про постачання у 2012 році імпортованого природного газу для виробництва теплової енергії, яка споживається населенням, укладених між Національною акціонерною компанією "Нафтогаз України" та суб'єктами господарювання для виробництва теплової енергії, яка споживається населенням, із зазначенням помісячних обсягів постачання та розрахунку суми компенсації.
Сума компенсації різниці між цінами закупівлі та реалізації 1 тис. куб. метрів природного газу обчислюється за формулою
К = Цзс - Цр,
де К - сума компенсації різниці між цінами на природний газ за 1 тис. куб. метрів;
Цзс - середньозважена ціна закупівлі імпортованого природного газу (без урахування податку на додану вартість та збору у вигляді цільової надбавки до діючого тарифу на природний газ), визначена згідно з додатком 2;
Цр - визначена у договорі між Національною акціонерною компанією "Нафтогаз України" та суб'єктами господарювання ціна реалізації імпортованого природного газу (без податку на додану вартість та збору у вигляді цільової надбавки до діючого тарифу на природний газ) для виробництва теплової енергії, яка споживається населенням.
Розрахунок загальної суми компенсації різниці між цінами не повинен перевищувати 3900000 тис. гривень.
4. Національна акціонерна компанія "Нафтогаз України" на підставі актів приймання-передачі у 2012 році природного газу суб'єктами господарювання, що виробляють теплову енергію, яка споживається населенням, складає реєстр договорів за формою згідно з додатком 1 і на підставі реєстру здійснює розрахунок сум компенсації, який разом з реєстром подає Міненерговугіллю.
5. Міненерговугілля затверджує суму компенсації у 2012 році та подає Казначейству розрахунок суми компенсації за формою згідно з додатком 3 .
6. Міненерговугілля перераховує асигнування в день їх надходження на поточні банківські рахунки Національної акціонерної компанії "Нафтогаз України".
7. Відображення у первинному та бухгалтерському обліку отриманих оборотних і необоротних активів, відкриття рахунків, реєстрація, облік зобов'язань в органах Казначейства та проведення операцій з використання бюджетних коштів, складення та подання звітів про виконання паспортів бюджетних програм (у тому числі щодо результативних показників) та фінансової і бюджетної звітності, контроль за цільовим та ефективним використанням бюджетних коштів здійснюються в установленому законодавством порядку.
................Перейти до повного тексту