- Правова система ipLex360
- Законодавство
- Постанова
КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ
П О С Т А Н О В А
від 17 березня 2011 р. N 279 Київ |
( Постанова втратила чинність на підставі Постанови КМ
N 1047 від 04.12.2019 )
Про затвердження Порядку надання державної підтримки здійсненню державно-приватного партнерства
1. Затвердити Порядок надання державної підтримки здійсненню державно-приватного партнерства, що додається.
2. Міністерству фінансів разом з Міністерством економічного розвитку і торгівлі, іншими центральними органами виконавчої влади під час підготовки пропозицій щодо внесення змін до Закону України
"Про Державний бюджет України на 2011 рік" та складання проектів Державного бюджету України на наступні роки передбачати видатки для надання державної підтримки здійсненню державно-приватного партнерства (далі - державна підтримка).
3. Раді міністрів Автономної Республіки Крим під час внесення змін до
бюджету Автономної Республіки Крим на 2011 рік та складання проектів бюджету Автономної Республіки Крим на наступні роки передбачати кошти для надання державної підтримки.
4. Рекомендувати органам місцевого самоврядування:
під час внесення змін до місцевих бюджетів на 2011 рік та складання проектів місцевих бюджетів на наступні роки передбачати кошти для надання державної підтримки;
затвердити порядок надання державної підтримки щодо об'єктів комунальної власності.
Прем'єр-міністр України | М.АЗАРОВ |
ЗАТВЕРДЖЕНО
постановою Кабінету Міністрів України
від 17 березня 2011 р. N 279
ПОРЯДОК
надання державної підтримки здійсненню державно-приватного партнерства
1. Цей Порядок визначає процедуру надання державної підтримки здійсненню державно-приватного партнерства (далі - державна підтримка) щодо об'єктів державної власності.
2. Державна підтримка щодо об'єктів, які належать Автономній Республіці Крим, надається згідно з порядком, затвердженим Радою міністрів Автономної Республіки Крим, а щодо об'єктів комунальної власності - згідно з порядком, затвердженим відповідним органом місцевого самоврядування.
4. Державна підтримка надається для здійснення заходів (програм) під час виконання договорів, укладених у рамках державно-приватного партнерства (далі - договори державно-приватного партнерства), з урахуванням:
1) актуальності та соціальної спрямованості заходів (програм), що здійснюються під час виконання договорів державно-приватного партнерства (далі - заходи (програми);
2) співвідношення витрат та очікуваного результату від здійснення заходів (програм);
3) результатів аналізу ефективності використання бюджетних коштів;
4) детальності техніко-економічних розрахунків і обґрунтування обсягу та форми надання державної підтримки;
5) інноваційності заходів (програм);
6) можливого негативного впливу на стан навколишнього природного середовища внаслідок виконання договорів державно-приватного партнерства;
7) наявності кадрового, матеріально-технічного та методичного забезпечення для виконання договорів державно-приватного партнерства.
................Перейти до повного тексту