- Правова система ipLex360
- Законодавство
- Постанова
КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ
П О С Т А Н О В А
від 29 вересня 2010 р. N 892 Київ |
Про затвердження Порядку використання у 2010 році коштів Стабілізаційного фонду, виділених для здійснення заходів з охорони та підвищення родючості ґрунтів
Кабінет Міністрів України
постановляє:
Затвердити Порядок використання у 2010 році коштів
Стабілізаційного фонду, виділених для здійснення заходів з охорони та підвищення родючості ґрунтів, що додається.
Прем'єр-міністр України | М.АЗАРОВ |
ЗАТВЕРДЖЕНО
постановою Кабінету Міністрів України
від 29 вересня 2010 р. N 892
ПОРЯДОК
використання у 2010 році коштів Стабілізаційного фонду ( 2154-17 ), виділених для здійснення заходів з охорони та підвищення родючості ґрунтів
1. Цей Порядок визначає механізм використання у 2010 році коштів
Стабілізаційного фонду, виділених для здійснення заходів з охорони та підвищення родючості ґрунтів (далі - бюджетні кошти).
2. Бюджетні кошти виділяються сільськогосподарським підприємствам на безповоротній основі для часткової компенсації вартості мінеральних добрив вітчизняного виробництва, які були придбані за прямими договорами або через операторів після 1 липня 2010 р. (далі - компенсація). Розмір компенсації визначається згідно з додатком 1.
3. Головним розпорядником бюджетних коштів є Мінагрополітики.
4. Мінагрополітики здійснює за погодженням з Мінфіном розподіл бюджетних коштів між Міністерством аграрної політики Автономної Республіки Крим, головними управліннями агропромислового розвитку обласних і управлінням промисловості та агропромислового розвитку Севастопольської міської держадміністрацій пропорційно площі ріллі на 1 січня 2010 року.
5. Для визначення сільськогосподарських підприємств, що мають право на компенсацію, управління промисловості та агропромислового розвитку Севастопольської міської, управління агропромислового розвитку районних держадміністрацій утворюють комісії, до складу яких входять начальник управління (голова комісії), представник відповідного фінансового органу, органу державної контрольно-ревізійної служби, державної податкової служби, голова асоціації фермерів, представник ради сільськогосподарських підприємств.
Комісія:
визначає середній показник розміру компенсації на один гектар ріллі для району пропорційно площі ріллі на 1 січня 2010 р. у межах доведеного до району річного ліміту бюджетних коштів і на його основі визначає та доводить до відома кожного сільськогосподарського підприємства річні ліміти компенсації;
розглядає щомісяця до 5 числа подані сільськогосподарськими підприємствами документи, перевіряє достовірність наведених у них відомостей, визначає суму компенсації для кожного сільськогосподарського підприємства і приймає рішення про включення його до реєстру сільськогосподарських підприємств, що мають право на компенсацію вартості мінеральних добрив вітчизняного виробництва (далі - реєстр);
складає реєстр за формою згідно з додатком 2.
У разі прийняття рішення про відмову в наданні компенсації комісія надсилає у триденний строк сільськогосподарському підприємству письмове повідомлення із зазначенням причин відмови.
6. Для отримання компенсації сільськогосподарські підприємства подають комісії відповідну заяву за формою, встановленою Мінагрополітики.
До заяви додаються засвідчені копії платіжного доручення або розрахункового чека, видаткової накладної та документів, що підтверджують право власності або користування земельною ділянкою.
Строки та умови подання зазначених документів оприлюднюються у засобах масової інформації:
управлінням агропромислового розвитку райдержадміністрації - протягом трьох робочих днів після надходження повідомлення про розподіл бюджетних коштів від Міністерства аграрної політики Автономної Республіки Крим та головного управління агропромислового розвитку облдержадміністрації;
управлінням промисловості та агропромислового розвитку Севастопольської міськдержадміністрації - протягом трьох робочих днів після надходження відповідної інформації від Мінагрополітики.
7. Заяви про надання компенсації реєструються в журналі, оформленому в установленому порядку.
Документи, подані сільськогосподарськими підприємствами, реєстр та журнал зберігаються протягом трьох років в управлінні агропромислового розвитку районної і управлінні промисловості та агропромислового розвитку Севастопольської міської держадміністрацій.
................Перейти до повного тексту