1. Правова система ipLex360
  2. Законодавство
  3. Постанова


КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ
П О С Т А Н О В А
від 7 липня 2010 р. N 561
Київ
Про затвердження Порядку використання у 2010 році коштів Стабілізаційного фонду, передбачених у державному бюджеті для фінансування програми реновації
Кабінет Міністрів України
постановляє:
Затвердити Порядок використання у 2010 році коштів Стабілізаційного фонду, передбачених у державному бюджеті для фінансування програми реновації, що додається.
Прем'єр-міністр України М.АЗАРОВ
Інд. 37
ЗАТВЕРДЖЕНО
постановою Кабінету Міністрів України
від 7 липня 2010 р. N 561
ПОРЯДОК
використання у 2010 році коштів Стабілізаційного фонду ( 2154-17 ), передбачених у державному бюджеті для фінансування програми реновації
1. Цей Порядок визначає механізм використання у 2010 році коштів Стабілізаційного фонду, передбачених пунктом 3 частини першої статті 74 Закону України "Про Державний бюджет України на 2010 рік" для фінансування програми реновації (далі - бюджетні кошти).
2. Мінвуглепром як головний розпорядник бюджетних коштів спрямовує їх одержувачам бюджетних коштів - вугледобувним підприємствам або господарським товариствам з видобування вугілля (далі - вугледобувні підприємства) на безповоротній основі для фінансування програми реновації з урахуванням вимог Порядку використання коштів Стабілізаційного фонду, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 11 березня 2009 р. N 289 (Офіційний вісник України, 2009 р., N 24, ст. 793; 2010 р., N 2, ст. 69).
Бюджетні кошти не виділяються вугледобувним підприємствам, які визнано банкрутами, щодо яких порушено справу про банкрутство, проводиться санація або які ліквідуються.
3. Перелік вугледобувних підприємств, яким спрямовуються бюджетні кошти для фінансування програми реновації, затверджується Кабінетом Міністрів України за поданням Мінвуглепрому, погодженим з Мінекономіки і Мінфіном.
До переліку включаються вугледобувні підприємства або господарські товариства з видобування вугілля.
У переліку зазначаються:
найменування вугледобувних підприємств;
обсяг фінансування;
види та кількість гірничошахтного обладнання, передбачені програмою реновації.
4. Програма реновації розробляється Мінвуглепромом на підставі підготовлених вугледобувними підприємствами відповідно до програм розвитку гірничих робіт пропозицій щодо виконання робіт з реновації обладнання очисних і прохідницьких вибоїв, магістрального підземного транспорту для забезпечення планових обсягів вуглевидобутку та центральних водовідливних комплексів для забезпечення безпеки вугільних шахт і запобігання виникненню аварійних ситуацій, які відпрацювали встановлений нормативно-технічною документацією ресурс чи пошкоджені внаслідок аварії, що підтверджено відповідним актом.

................
Перейти до повного тексту