1. Правова система ipLex360
  2. Законодавство
  3. Наказ


ДЕРЖАВНИЙ КОМІТЕТ УКРАЇНИ З ПИТАНЬ
РЕГУЛЯТОРНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ПІДПРИЄМНИЦТВА
Н А К А З
18.02.2004 N 21
( Наказ втратив чинність на підставі Наказу Державного комітету України з питань регуляторної політики та підприємництва N 50 від 16.04.2007 )
Про затвердження Положення про Громадську колегію Держпідприємництва України
Відповідно до Положення про Державний комітет України з питань регуляторної політики та підприємництва, затвердженого Указом Президента України від 25 травня 2000 року, з метою системної взаємодії з громадськими організаціями підприємців та їх спілками, а також для ефективного інформування громадськості про діяльність Комітету та стан розвитку підприємництва в Україні
НАКАЗУЮ:
1. Затвердити Положення про Громадську колегію Державного комітету України з питань регуляторної політики та підприємництва, що додається.
2. Вважати таким, що втратив чинність, наказ Держпідприємництва України від 28.07.2000 N 31 "Про Громадську колегію Державного комітету України з питань регуляторної політики і підприємництва".
3. Управлінню стратегічного планування та організаційно- методичного забезпечення (Жерибор Т.В.) узагальнити пропозиції департаментів та окремих структурних підрозділів Комітету і підготувати проект наказу про затвердження персонального складу Громадської колегії Держпідприємництва України.
4. Адміністративно-господарському управлінню (Репік О.В.) забезпечити ознайомлення з цим наказом заступників Голови, директорів департаментів, керівників самостійних структурних підрозділів Комітету.
5. Контроль за виконанням наказу покласти на першого заступника Голови у зв'язках з Верховною Радою України Ващенка К.О.
Голова Ю.А.Авксентьєв
Додаток
до наказу Держпідприємництва
України
18.02.2004 N 21
ПОЛОЖЕННЯ
про Громадську колегію Державного комітету України з питань регуляторної політики та підприємництва
I. Загальні положення
1. Відповідно до Положення про Державний комітет України з питань регуляторної політики та підприємництва, затвердженого Указом Президента України від 25 травня 2000 року, з метою системної взаємодії з громадськими організаціями підприємців та їх спілками, а також інформування громадськості про діяльність Комітету та стан розвитку підприємництва в Україні, створено громадський дорадчий орган - Громадську колегію Державного комітету України з питань регуляторної політики та підприємництва (далі - Громадська колегія).
2. Громадська колегія у своїй діяльності керується Конституцією України, законами України, актами Президента України та Кабінету Міністрів України, рішеннями Колегії, наказами та розпорядженнями Держпідприємництва України, Положенням про Держпідприємництво України, Концепцією взаємодії Державного комітету України з питань регуляторної політики та підприємництва з громадськими організаціями підприємців та їх спілками, затвердженою наказом Держпідприємництва України від 26.12.2003 N 139, та цим Положенням.
3. Положення про Громадську колегію та Регламент її роботи затверджуються наказом Держпідприємництва України. Чисельність та персональний склад Громадської колегії встановлюється Головою Держпідприємництва України та затверджується наказом.
II. Завдання, функції та права
4. Основними завданнями Громадської колегії є:
- забезпечення постійної взаємодії Держпідприємництва України з громадськими організаціями підприємців та їх спілками, у т. ч. з організаціями роботодавців, кооператорів, професійними спілками та іншими, діяльність яких пов'язана із завданнями Комітету (далі - громадські організації підприємців);
- ініціювання та участь у підготовці законопроектів, проектів нормативно-правових актів Президента України, Кабінету Міністрів України, Держпідприємництва України та інших, спрямованих на реалізацію єдиної державної політики у сфері підприємництва;
- представлення та захист прав та інтересів підприємців під час реалізації державної політики у сфері підприємництва;
- сприяння розвитку підприємницької ініціативи, популяризація суспільно корисної підприємницької діяльності, відродження та становлення кращих традицій та етичних норм українського підприємництва;
- проведення інформаційної, просвітницької та видавничої діяльності, спрямованої на розвиток громадського руху підприємців, розбудову і підвищення ролі інститутів громадянського суспільства.
5. Громадська колегія на виконання покладених на неї завдань здійснює такі функції:
- розробляє пропозиції щодо удосконалення спрощеної та загальної систем оподаткування; усунення правових, адміністративних та організаційних перешкод на шляху розвитку підприємництва; вдосконалення системи та механізмів фінансово-кредитної підтримки підприємницької діяльності;
- проводить конференції, семінари, наради з актуальних питань розвитку підприємництва в Україні, розвитку громадського руху підприємців;

................
Перейти до повного тексту