1. Правова система ipLex360
  2. Законодавство
  3. Лист


ДЕРЖАВНИЙ КОМІТЕТ УКРАЇНИ З ПИТАНЬ
РЕГУЛЯТОРНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ПІДПРИЄМНИЦТВА
Л И С Т
N 4-452-1666/4994 від 17.09.2002
Щодо отримання ліцензії на здійснення будівельної діяльності
Державним комітетом України з питань регуляторної політики та підприємництва розглянуто <...> листа <...> і повідомляється наступне.
Статтею 332 Цивільного кодексу України (далі - Кодекс) визначено, що за договором підряду підрядчик зобов'язується виконати на свій ризик певну роботу за завданням замовника з його або своїх матеріалів, а замовник зобов'язується прийняти й оплатити виконану роботу.
Договір підряду на капітальне будівництво укладається замовником з однією будівельною організацією, а у випадках і в порядку, що визначаються Радою Міністрів СРСР, з двома і більше будівельними організаціями, які вправі як генеральний підрядчик на основі договору субпідряду доручати виконання окремих комплексів робіт спеціалізованим організаціям (ст. 354 Кодексу).
Законом України "Про ліцензування певних видів господарської діяльності" (далі - Закон) встановлено вичерпний перелік видів господарської діяльності, що підлягають ліцензуванню, зокрема, будівельна діяльність (вишукувальні та проектні роботи для будівництва, зведення несучих та огорджуючих конструкцій, будівництво та монтаж інженерних і транспортних мереж) (в редакції Закону України "Про внесення змін до Закону України "Про основи містобудування" від 08.02.2001 р. N 2257-III).

................
Перейти до повного тексту