- Правова система ipLex360
- Законодавство
- Наказ
ДЕРЖАВНА СЛУЖБА СТАТИСТИКИ УКРАЇНИ
НАКАЗ
Про затвердження Програми Всеукраїнського перепису населення 2023 року
Відповідно до
статей 5,
7 Закону України "Про Всеукраїнський перепис населення", на виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 09 грудня 2020 року
№ 1542-р "Про проведення у 2023 році Всеукраїнського перепису населення", з метою своєчасного та якісного проведення Всеукраїнського перепису населення НАКАЗУЮ:
1. Затвердити Програму Всеукраїнського перепису населення 2023 року, схвалену на засіданні колегії Державної служби статистики України та погоджену на спільному засіданні Президії Національної академії наук України та колегії Державної служби статистики України, що додається.
2. Департаменту статистики населення (Тімоніна М.Б.) надати протягом трьох робочих днів департаменту поширення інформації та комунікацій (Вишневська О.А.) цей наказ в електронній формі для оприлюднення на офіційному вебсайті Держстату.
3. Департаменту поширення інформації та комунікацій (Вишневська О.А.) забезпечити оприлюднення цього наказу на офіційному вебсайті Держстату протягом трьох робочих днів після отримання його електронної версії.
4. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.
ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ
Державної служби статистики
05.01.2022 № 2
ПРОГРАМА
Всеукраїнського перепису населення 2023 року
В основу проекту програми Всеукраїнського перепису населення покладено Рекомендації Конференції європейських статистиків щодо проведення переписів населення та житлового фонду 2020 року та положення
статті 5 Закону України "Про Всеукраїнський перепис населення".
Перелік запитань, за якими здійснюється збирання основних первинних (персональних) даних про громадян України, у тому числі тих, що на встановлену дату перепису населення перебувають за її межами, а також іноземців та осіб без громадянства, які на встановлену дату перепису населення перебувають на території України:
І. Запитання щодо основних демографічних характеристик
1. Дата народження, число повних років.
2. Стать.
3. Родинні стосунки з особою, що записана першою в домогосподарстві (дружина, чоловік, донька, син, мати, батько, сестра, брат, невістка, зять, свекруха, свекор, теща, тесть, баба, дід, онука, онук, інший ступінь родинних стосунків (свояцтва), не пов'язаний(а) родинними стосунками).
4. Місце народження.
5. Сімейний (шлюбний) стан (для осіб віком 15 років і старше) (ніколи не перебував(ла) у шлюбі, перебуваю в зареєстрованому шлюбі, перебуваю в незареєстрованому шлюбі, удівець, удова, розлучений(а) (зареєстроване розірвання шлюбу), розійшовся(лася) (незареєстроване розірвання шлюбу)).
II. Запитання щодо етнічного походження, мовних ознак і громадянства
1. Етнічне походження (за самовизначенням респондента).
2. Рідна мова.
3. Володіння українською мовою.
4. Володіння іншими мовами (не більше трьох на вибір), а також жестовою мовою.
5. Мова, яка використовується у сфері приватного спілкування.
6. Громадянство (громадянство України, громадянство іншої держави (зазначте державу), особа без громадянства, громадянство не визначене).
III. Запитання щодо освіти
1. Рівень освіти (для осіб віком 10 років і старше) (третій (освітньо-науковий/освітньо-творчий) рівень вищої освіти, другий (магістерський) рівень вищої освіти, перший (бакалаврський) рівень вищої освіти (базова вища), початковий рівень (короткий цикл) вищої освіти (неповна вища, середня спеціальна), фахова передвища, професійна (професійно-технічна), профільна середня (повна загальна середня), базова середня (неповна середня), початкова (початкова загальна), не маю освіти).
2. Уміння читати і писати.
3. Отримання освіти та тип закладу освіти, у якому навчається респондент (для осіб віком 6 років і старше) (заклад вищої освіти, заклад фахової передвищої освіти, заклад професійної (професійно-технічної) освіти, заклад загальної середньої освіти, інший заклад освіти).
4. Відвідування дитиною дошкільного закладу освіти (для осіб віком до восьми років, які не відвідують загальноосвітній заклад освіти).
IV. Запитання щодо джерел засобів існування
1. Джерела засобів існування (трудова діяльність, особисте селянське господарство, пенсія, стипендія, державна соціальна допомога, інший вид державного забезпечення, заощадження, відсотки від вкладів, авторське право, патенти, авторський гонорар, дохід від власності, дивіденди, здавання в оренду або в найм власності та майна, на утриманні та допомога інших осіб, аліменти, допомога та перекази із-за кордону, інше джерело).
................Перейти до повного тексту