- Правова система ipLex360
- Законодавство
- Наказ
МІНІСТЕРСТВО СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ
НАКАЗ
Про затвердження Положення про організацію та проведення підвищення кваліфікації фахівців із соціальної роботи центрів соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді
З метою якісного забезпечення виявлення сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах, надання їм соціальних послуг, здійснення соціального супроводу шляхом вдосконалення системи підвищення кваліфікації, зокрема, фахівців із соціальної роботи - спеціалістів центрів соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді на виконання п. 15
плану заходів на 2013 - 2016 роки щодо реалізації Стратегії реформування системи надання соціальних послуг , затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 13.03.2013 № 208-р, підпункту 6.1 пункту 6 протокольного рішення від 11.06.2013 року за результатами засідання Комітету економічних реформ щодо стану виконання пріоритетних завдань модернізації соціальної сфери та соціальних ініціатив Президента України
НАКАЗУЮ:
1. Затвердити Положення про організацію та проведення підвищення кваліфікації фахівців із соціальної роботи центрів соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді (далі - Положення), що додається.
2. Департаменту управління персоналом та організаційно-документального забезпечення (М. Батечко) організовувати проведення підвищення кваліфікації фахівців із соціальної роботи центрів соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді на базі Центру підвищення кваліфікації працівників сфери управління Міністерства соціальної політики.
3. Департаменту фінансів та бухгалтерського обліку (А. Клименко) забезпечити фінансування видатків для підвищення кваліфікації фахівців із соціальної роботи центрів соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді у 2014 році на центральному рівні.
4. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра Л. Дроздову.
Заступник Міністра - керівник апарату |
В. Коломієць |
ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ
Міністерства соціальної
політики України
08.01.2014 № 1
ПОЛОЖЕННЯ
про організацію та проведення підвищення кваліфікації фахівців із соціальної роботи центрів соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді
I. Загальні положення підвищення кваліфікації
1.1. Це Положення визначає порядок організації та проведення підвищення кваліфікації фахівців із соціальної роботи - працівників центрів соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді, встановлює норми та нормативи цієї діяльності.
1.2. Основною метою підвищення кваліфікації фахівців із соціальної роботи (далі - фахівці) є забезпечення відповідного рівня професійної компетенції працівника займаній посаді, чи тій, на яку він претендує; формування дієвого кадрового резерву, у тому числі, підготовка тренерів для проведення навчання із фахівцями у регіонах.
1.3. Підвищення кваліфікації проводиться на центральному та регіональному рівнях:
на центральному рівні - для працівників Республіканського АР Крим, обласних, Київського та Севастопольського міських центрів соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді - тренерів;
на регіональному рівні - для фахівців міських, районних, районних у містах центрів соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді.
1.4. Замовником підвищення кваліфікації фахівців є:
на центральному рівні - Департамент сім'ї та дітей Мінсоцполітики;
на регіональному рівні - Республіканський АР Крим, обласні, Київський та Севастопольский міські центри соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді (далі - замовник).
1.5. Виконавцем підвищення кваліфікації фахівців є:
на центральному рівні - Департамент управління персоналом та організаційно-документального забезпечення, Департамент сім'ї та дітей Мінсоцполітики, Центр підвищення кваліфікації працівників сфери управління Мінсоцполітики;
на регіональному рівні - центри підвищення кваліфікації, вищі навчальні заклади (далі - виконавець).
II. Вид, форми та організація підвищення кваліфікації
2.1. Вид навчання: короткострокове підвищення кваліфікації шляхом проведення семінарів як на центральному, так і на регіональному рівнях.
2.2. Форми навчання встановлюються виконавцем залежно від складності навчальних програм підвищення кваліфікації фахівців (далі - програми), їх мети та змісту з урахуванням потреб замовника.
2.3. Кількісний склад однієї групи становить не більше 30 осіб.
2.4. Зміст підвищення кваліфікації.
Навчання передбачає комплексне вивчення відповідних нормативно-правових актів, вітчизняного та зарубіжного досвіду, підвищення рівня професійної культури тощо.
................Перейти до повного тексту