- Правова система ipLex360
- Законодавство
- Наказ
МІНІСТЕРСТВО ФІНАНСІВ УКРАЇНИ
ДЕРЖАВНЕ КАЗНАЧЕЙСТВО УКРАЇНИ
Н А К А З
Зареєстровано в Міністерстві
юстиції України
7 липня 2008 р.
за N 611/15302
Про затвердження Змін до Порядку зупинення операцій з бюджетними коштами
( Наказ фактично втратив чинність у зв'язку з втратою чинності
Наказу Державного казначейства
N 213 від
18.11.2002, до якого вносились зміни )
Відповідно до статті
120 Бюджетного кодексу України, постанови Кабінету Міністрів України від 28.10.2002
N 1627 "Про механізм зупинення операцій з бюджетними коштами"
НАКАЗУЮ:
1. Затвердити Зміни до Порядку зупинення операцій з бюджетними коштами, затвердженого наказом Державного казначейства України від 18.11.2002
N 213, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 02.12.2002 за N 938/7226, що додаються.
2. Департаменту методології з обслуговування бюджетів, бухгалтерського обліку та звітності (Сушко Н.І.) та Юридичному департаменту (Зіневичу О.Л.) забезпечити подання цього наказу на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України.
3. Департаменту методології з обслуговування бюджетів, бухгалтерського обліку та звітності (Сушко Н.І.) довести цей наказ до відома Головних управлінь Державного казначейства України в Автономній Республіці Крим, областях, містах Києві та Севастополі.
4. Цей наказ набирає чинності відповідно до законодавства.
5. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступників голови Державного казначейства України відповідно до розподілу обов'язків.
Голова ПОГОДЖЕНО: Заступник Міністра фінансів України Голова Головного контрольно-ревізійного управління України | Т.Я.Слюз А.І.Мярковський М.І.Сивульський |
ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Державного
казначейства України
10.06.2008 N 194
Зареєстровано в Міністерстві
юстиції України
7 липня 2008 р.
за N 611/15302
ЗМІНИ
до Порядку зупинення операцій з бюджетними коштами ( z0938-02 )
1. У пункті 3:
1.1. У першому реченні слова "або акт ревізії" виключити.
1.2. Друге речення виключити.
1.3. Доповнити новим абзацом такого змісту:
"Якщо факт бюджетного правопорушення зафіксовано в акті ревізії, то протокол про бюджетне правопорушення не оформляється. На підставі протоколу про бюджетне правопорушення або акта ревізії уповноважений орган протягом трьох робочих днів приймає рішення у формі розпорядження про зупинення операцій з бюджетними коштами (додаток 1)".
2. Пункт 4 викласти в такій редакції:
"4. У разі прийняття уповноваженим органом розпорядження про зупинення операцій з бюджетними коштами зупиненню підлягають операції з бюджетними коштами на рахунках розпорядників та/або одержувачів бюджетних коштів за бюджетною програмою (тимчасовою класифікацією видатків та кредитування місцевих бюджетів), за якою виявлено бюджетне правопорушення, та бюджетною програмою (тимчасовою класифікацією видатків та кредитування місцевих бюджетів), яка передбачає утримання установи.
Якщо бюджетне правопорушення виявлено за бюджетною програмою (тимчасовою класифікацією видатків та кредитування місцевих бюджетів), яка відсутня у поточному бюджетному періоді, то уповноважений орган в розпорядженні про зупинення операцій з бюджетними коштами зазначає бюджетну програму (тимчасову класифікацію видатків та кредитування місцевих бюджетів), яка передбачає утримання установи.
При цьому зупиненню підлягають будь-які операції, за винятком:
сплати податків і зборів (обов'язкових платежів), інших платежів до бюджетів і державних цільових фондів (у тому числі пені, фінансові санкції);
виконання рішень органів, яким відповідно до закону надано право стягнення коштів;
операцій із здійснення видатків, які передбачені за
кодами економічної класифікації видатків 1110 (у тому числі 1111, 1112), 1120, 1132, 1133, 1340 (у тому числі 1341, 1342, 1343), 1160 (у тому числі 1161, 1162, 1163, 1164), а також видатків, які у плані використання бюджетних коштів відображені за рядками, які відповідають цифровому значенню зазначених вище кодів".
3. Пункт 6 після слів "орган Державного казначейства" доповнити словами "в день надходження".
4. Пункт 8 викласти в такій редакції:
"8. Всі платіжні доручення, що надійшли до органу Державного казначейства після отримання розпорядження про зупинення операцій з бюджетними коштами, повертаються органом Державного казначейства без виконання установі, де виявлено бюджетне правопорушення, разом з відмовою у прийнятті до виконання платіжних доручень у формі, визначеній Державним казначейством.
Зупинення операцій з бюджетними коштами не є підставою для відмови у реєстрації зобов'язань та фінансових зобов'язань розпорядників та одержувачів бюджетних коштів".
5. Пункт 9 доповнити новим абзацом такого змісту:
"Розпорядження уповноваженого органу про відновлення операцій з бюджетними коштами складається і подається до органів Державного казначейства тільки у випадку, коли операції відновлюються до закінчення терміну, зазначеного в розпорядженні про зупинення операцій. Після закінчення терміну, зазначеного у розпорядженні або визначеного статтею
120 Бюджетного кодексу України, операції з бюджетними коштами відновлюються органами Державного казначейства без оформлення розпорядження про їх відновлення".
6. Пункт 15 викласти в такій редакції:
"15. Розпорядження про зупинення або відновлення операцій з бюджетними коштами, що надійшли до органу Державного казначейства протягом операційного часу, виконуються в день їх надходження, а розпорядження, що надійшли після операційного часу, виконуються наступного робочого дня".
7. Додатки 1 та 2 до
Порядку викласти у новій редакції (додаються).
Директор Департаменту методології з обслуговування бюджетів, бухгалтерського обліку та звітності | Н.І.Сушко |
Додаток 1
до Порядку зупинення
................Перейти до повного тексту