- Правова система ipLex360
- Законодавство
- Наказ
МІНІСТЕРСТВО ПРОМИСЛОВОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ
Н А К А З
Зареєстровано в Міністерстві
юстиції України
2 квітня 2008 р.
за N 282/14973
Про затвердження Положення про порядок погодження Міністерством промислової політики України планів санації підприємств, що належать до сфери його управління
1. Затвердити Положення про порядок погодження Міністерством промислової політики України планів санації підприємств, що належать до сфери його управління, що додається.
2. Керівникам підприємств, що належать до сфери управління Міністерства промислової політики України, неухильно дотримуватись затвердженого Положення при його практичному застосуванні.
3. Начальнику Управління юридичного забезпечення Вернидубову С.І. забезпечити в установленому порядку державну реєстрацію цього Положення в Міністерстві юстиції України.
4. Визнати таким, що втратив чинність, наказ Міністерства промислової політики України від 10 вересня 2004 року
N 446 "Про затвердження Положення про порядок погодження Міністерством промислової політики України планів санації підприємств, що належать до сфери його управління", зареєстрований у Міністерстві юстиції України від 20 вересня 2004 року за N 1187/9786.
5. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра Падалко В.Г.
Міністр ПОГОДЖЕНО: Заступник Голови Фонду державного майна України Перший заступник Міністра економіки України Голова Державного комітету України з питань регуляторної політики та підприємництва | В.С.Новицький С.Ю.Лєдомська А.А.Максюта К.О.Ващенко |
ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Міністерства
промислової політики України
17.03.2008 N 153
Зареєстровано в Міністерстві
юстиції України
2 березня 2008 р.
за N 282/14973
ПОЛОЖЕННЯ
про порядок погодження Міністерством промислової політики України планів санації підприємств, що належать до сфери його управління
I. Загальні положення
1.1. Це Положення регулює процедуру погодження Міністерством промислової політики України (далі - Мінпромполітики) планів санації боржників: державних підприємств, організацій, установ, у яких частка державної власності перевищує 25% та належить до сфери його управління.
1.2. Процедура погодження планів санації здійснюється з метою захисту інтересів держави відповідно до чинного законодавства України, а саме:
II. Порядок подання до Міністерства промислової політики України планів судової санації
2.2. Керуючий санацією для погодження плану санації боржника звертається до Мінпромполітики з відповідною письмовою заявою протягом трьох місяців з дня винесення ухвали про санацію.
2.3. З метою підвищення якості розробки плану санації та прискорення його узгодження керуючий санацією завчасно погоджує концепцію плану санації у відповідному галузевому структурному підрозділі Мінпромполітики, Управлінні юридичного забезпечення та в Управлінні реформування власності.
2.4. План санації, що подається до Мінпромполітики для погодження, повинен бути попередньо схвалений комітетом кредиторів та в обов'язковому порядку погоджений інвестором (у разі наявності інвестора) і підписаний керуючим санацією.
2.5. План санації подається керуючим санацією до канцелярії Мінпромполітики в оригіналі та 3 копіях українською мовою, прошитий та пронумерований для його реєстрації.
2.6. До плану санації додаються такі документи:
а) копія свідоцтва про державну реєстрацію боржника, засвідчена в установленому порядку;
б) копії установчих документів боржника, засвідчені в установленому порядку;
в) копія ухвали господарського суду про порушення провадження у справі про банкрутство;
г) копія ухвали господарського суду про затвердження реєстру вимог кредиторів;
ґ) копія ухвали господарського суду про проведення санації боржника та призначення керуючого санацією;
д) копія ліцензії арбітражного керуючого, засвідчена в установленому порядку;
е) протокол зборів кредиторів про утворення комітету кредиторів з визначенням його кількісного складу та повноважень;
є) протокол засідання комітету кредиторів про погодження кандидатури керуючого санацією, вибір інвестора (інвесторів), протокол засідання комітету кредиторів про схвалення комітетом кредиторів плану санації боржника (у разі наявності);
ж) звіт про незалежну оцінку майна боржника, яке реалізується в процесі санації;
з) пакет документів податкової, фінансової та статистичної звітності за три останніх роки роботи боржника та за останній звітний період, підписаний керівником боржника, а в разі його відсутності - керуючим санацією і головним бухгалтером, аудиторський висновок за останній звітний період;
и) висновок відповідного галузевого структурного підрозділу Мінпромполітики та/або виробничого об'єднання, до складу якого належить боржник, щодо доцільності його санації або ліквідації;
і) проекти договорів переведення боргу, мирової угоди та інших, якщо такі передбачені планом санації;
ї) інформація стосовно інвестора, яка повинна містити:
- копії установчих документів;
- копію свідоцтва про державну реєстрацію суб'єкта підприємницької діяльності;
- копію довідки про внесення до Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України;
- довідку, видану Державним департаментом з питань банкрутства при Міністерстві економіки України (дата реєстрації якої не перевищує 10-денний термін з дати її видачі), якою підтверджено факт, що проти інвестора не порушено справу про банкрутство;
- копію річного фінансового звіту;
- довідку про напрямки робіт інвестора.
III. Порядок погодження Міністерством промислової політики України планів санації
3.1. План санації подається на розгляд та погодження до Управління юридичного забезпечення.
3.2. Управління юридичного забезпечення протягом 5-ти днів розглядає представлений план і, якщо перелік наданих документів та зміст плану відповідає вимогам пунктів 2, 5, 6 цього Положення, направляє план санації на експертизу та узгодження до структурних підрозділів Мінпромполітики.
3.3. З висновками експертизи план санації подається на узгодження:
- відповідному структурному підрозділу за галузевим напрямком;
- Департаменту фінансово-економічного забезпечення промисловості;
- Управлінню реформування власності.
3.4. Управління юридичного забезпечення направляє план санації для розгляду та погодження до Державного департаменту з питань банкрутства при Міністерстві економіки України.
3.5. Управління юридичного забезпечення, якщо план санації підприємств передбачає реструктуризацію або створення за їх участі нових суб'єктів господарювання, направляє його для розгляду і погодження до Фонду державного майна України.
3.6. Управління юридичного забезпечення здійснює узагальнення наданих до плану санації зауважень та рекомендацій, перевіряє план санації та зауваження до нього і готує пропозиції щодо можливості його погодження.
3.7. План санації від Мінпромполітики погоджує заступник Міністра за напрямком відповідно до розподілу обов'язків.
3.8. Погоджений Мінпромполітики план санації (копія) зберігається в Управлінні юридичного забезпечення.
................Перейти до повного тексту