- Правова система ipLex360
- Законодавство
- Рішення
ДЕРЖАВНА КОМІСІЯ З ЦІННИХ ПАПЕРІВ ТА ФОНДОВОГО РИНКУ
Р І Ш Е Н Н Я
Зареєстровано в Міністерстві
юстиції України
11 вересня 2006 р.
за N 1045/12919
( Рішення втратило чинність на підставі Рішення Національної
комісії з цінних паперів та фондового ринку
N 520 від 09.04.2013 )
Про затвердження Змін до Положення про порядок реєстрації випуску акцій під час реорганізації товариств
1. Затвердити Зміни до Положення про порядок реєстрації випуску акцій під час реорганізації товариств, затвердженого рішенням Державної комісії з цінних паперів та фондового ринку від 30.12.98
N 221, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 04.03.99 за N 137/3430, що додаються.
2. Т.в.о. Керівника апарату Державної комісії з цінних паперів та фондового ринку С.Бірюку забезпечити:
державну реєстрацію цього рішення в Міністерстві юстиції України;
опублікування цього рішення відповідно до чинного законодавства.
3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на т.в.о. Керівника апарату Державної комісії з цінних паперів та фондового ринку С.Бірюка.
Протокол засідання Комісії 01 серпня 2006 р. N 27 |
ПОГОДЖЕНО: Голова Державного комітету України з питань регуляторної політики та підприємництва | А.Дашкевич |
ЗАТВЕРДЖЕНО
Рішення Державної комісії
з цінних паперів та
фондового ринку
01.08.2006 N 613
Зареєстровано в Міністерстві
юстиції України
11 вересня 2006 р.
за N 1045/12919
ЗМІНИ ДО ПОЛОЖЕННЯ
про порядок реєстрації випуску акцій під час реорганізації товариств ( z0137-99 )
3. Останній абзац пункту 1.5 викласти в такій редакції:
"е) порушення вимог цього Положення".
4. Пункт 1.6 викласти у такій редакції:
"1.6. Реорганізація товариств, що мають кредиторську заборгованість, має здійснюватися з дотриманням вимог, передбачених законодавством".
5. Пункт 1.7 викласти в такій редакції:
"1.7. З метою захисту прав акціонерів акціонерне товариство, яке бере участь у реорганізації (товариство, що прийняло рішення про припинення шляхом реорганізації /злиття, приєднання, поділ, перетворення/, товариство, до якого відбувається приєднання) або акціонерне товариство, що прийняло рішення про виділення (разом - товариство), зобов'язане здійснити оцінку та викуп акцій акціонерів, які вимагають цього, в разі, коли ці акціонери не голосували за прийняття загальними зборами рішення про реорганізацію, або про виділення, або про погодження проекту договору про приєднання, і звернулись до товариства з письмовою заявою про викуп.
Викуп акцій здійснюється на підставі договору за ціною, що визначається за домовленістю сторін, але не нижчою за номінальну вартість акцій, або за ціною, що склалася на фондовому ринку та дорівнює середньозваженій ціні акції за договорами на організаторі торгівлі за останні шість місяців до дати публікації повідомлення про проведення загальних зборів товариства, на розгляд яких виноситься питання про реорганізацію, або про виділення, або про погодження проекту договору про приєднання. При цьому кількість укладених договорів на організаторі торгівлі за акціями товариства має становити не менше 100, загальний обсяг виконаних договорів не менше 10 000 000 гривень, кількість учасників виконаних договорів за акціями товариства на організаторі торгівлі має становити не менше 10 осіб, а кількість днів, у які укладалися договори за акціями товариства на організаторі торгівлі, становить не менше 30. Середньозважена ціна акції товариства засвідчується довідкою, яка складається відповідним організатором торгівлі та засвідчується підписом уповноваженої особи і печаткою організатора торгівлі (додаток 1).
У разі виникнення внаслідок реорганізації у акціонерів збитків у вигляді зменшення вартості чистих активів товариства в розрахунку на акції, що їм належать, товариство за письмовою заявою акціонерів, які не голосували за прийняття загальними зборами рішення про реорганізацію або про виділення, або про погодження проекту договору про приєднання, відшкодовує вказані збитки протягом десяти днів після одержання вимоги акціонера. Розмір збитків рекомендується розраховувати за методикою, що встановлюється рішенням Державної комісії з цінних паперів та фондового ринку.
................Перейти до повного тексту