1. Правова система ipLex360
  2. Законодавство
  3. Положення


ДЕРЖАВНИЙ КОМІТЕТ ФІНАНСОВОГО МОНІТОРИНГУ УКРАЇНИ
ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Державного комітету
фінансового моніторингу
України
28.07.2006 N 144
( z0981-06 )
Зареєстровано в Міністерстві
юстиції України
15 серпня 2006 р.
за N 982/12856
ПОЛОЖЕННЯ
про відомчу заохочувальну відзнаку Державного комітету фінансового моніторингу України - нагрудний знак "За високі досягнення в розбудові системи запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом" I, II та III ступенів ( za982-06 )
( Із змінами, внесеними згідно з Наказом Державного комітету фінансового моніторингу N 135 від 25.07.2007 )
1. Загальні положення
1.1. Нагрудний знак "За високі досягнення в розбудові системи запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом" I, II та III ступенів (далі - нагрудний знак) є відомчою заохочувальною відзнакою Державного комітету фінансового моніторингу України (далі - Держфінмоніторинг України).
1.2. Нагрудний знак має три ступені:
Нагрудний знак "За високі досягнення в розбудові системи запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом" I ступеня;
Нагрудний знак "За високі досягнення в розбудові системи запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом" II ступеня;
Нагрудний знак "За високі досягнення в розбудові системи запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом" III ступеня.
Вищим ступенем нагрудного знака є I ступінь.
1.3. Нагородження нагрудним знаком здійснюється поетапно, починаючи з III ступеня.
1.4. Нагрудним знаком нагороджуються працівники Держфінмоніторингу України за високі досягнення в розбудові системи запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом.
Нагрудним знаком також можуть бути нагороджені працівники Навчально-методичного центру Держфінмоніторингу України, представники установ, підприємств, організацій, задіяних у сфері боротьби із злочинними доходами та фінансуванням тероризму, представників компетентних органів іноземних держав, державні, політичні, громадські діячі, науковці та інші особи за значний особистий внесок у розбудову системи запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, і фінансуванню тероризму.
У разі нагородження іноземних громадян нагрудним знаком посвідчення до нього може видаватися англійською мовою.
1.5. Нагрудним знаком, як правило, нагороджуються працівники, що раніше заохочувалися відомчими заохочувальними відзнаками Держфінмоніторингу України та пропрацювали в Держфінмоніторингу України не менше 3 років, з урахуванням періоду роботи в Державному департаменті фінансового моніторингу.
1.6. Нагородження нагрудним знаком наступного ступеня, як правило, можливе не раніше ніж через 1 рік після нагородження нагрудним знаком попереднього ступеня.
2. Порядок представлення до нагородження нагрудним знаком
2.1. Висунення кандидатур для нагородження нагрудним знаком здійснюється гласно трудовим колективом, де працює представлена до нагородження особа, заступниками Голови Держфінмоніторингу України, керівниками самостійних структурних підрозділів чи керівником Навчально-методичного центру Держфінмоніторингу України.
2.2. Подання про нагородження нагрудним знаком вноситься на розгляд колегії Держфінмоніторингу України Головою, його заступниками або, за погодженням із заступником Голови відповідно до розподілу функціональних обов'язків, керівниками самостійних структурних підрозділів Держфінмоніторингу України, керівником Навчально-методичного центру Держфінмоніторингу України.

................
Перейти до повного тексту