- Правова система ipLex360
- Законодавство
- Угода
УГОДА
між Кабінетом Міністрів України та Урядом Республіки Колумбія про взаємне скасування візових вимог для пред’явників звичайних паспортів та інших проїзних документів
Дата підписання: |
24.09.2019 |
Дата затвердження Україною: |
24.12.2019 |
Дата набрання чинності для України: |
17.04.2020 |
Кабінет Міністрів України та Уряд Республіки Колумбія (далі - "Договірні Сторони"),
бажаючи зміцнити дружні відносини між Договірними Сторонами та спростити режим поїздок громадян України та Республіки Колумбія,
домовилися про таке:
Стаття 1
1. Громадяни держави однієї з Договірних Сторін, які мають дійсні проїзні документи, зазначені в Додатку 1 до цієї Угоди, в’їжджають, перебувають, виїжджають та перетинають транзитом територію держави іншої Договірної Сторони без віз за умови, що тривалість їхнього перебування не перевищує дев’яносто (90) днів протягом ста вісімдесяти (180) днів.
2. Пункт 1 цієї Статті не застосовується до осіб, які в’їжджають з метою здійснення оплачуваної або іншої прибуткової діяльності, що передбачає отримання дозволу відповідно до національного законодавства, яке застосовується на території держави відповідної Договірної Сторони.
3. Ця Угода не обмежує права компетентних органів держав Договірних Сторін продовжувати строк перебування, зазначений у пункті 1 цієї статті, відповідно до національного законодавства держав Договірних Сторін.
Стаття 2
1. Громадяни держави однієї з Договірних Сторін, у разі втрати чи пошкодження дійсних проїзних документів, зазначених у Додатку 1 до цієї Угоди, під час перебування на території держави іншої Договірної Сторони, невідкладно повідомляють про це компетентні органи держави цієї іншої Договірної Сторони, які в такому випадку видають довідку про факт отримання заяви про втрату зазначеного документа.
2. Дипломатичне представництво або консульська установа держави відповідної Договірної Сторони документує таких громадян дійсним проїзним документом для повернення в їхню державу.
3. Дипломатичне представництво або консульська установа держави, що направляє, має право пересилати документи для повернення пред’явника в його державу.
Стаття 3
Громадяни держави однієї з Договірних Сторін, які мають дійсні проїзні документи, зазначені у Додатку 1 до цієї Угоди, в’їжджають, виїжджають та перетинають транзитом територію держави іншої Договірної Сторони в пунктах пропуску через державний кордон, призначених для міжнародного пасажирського сполучення, відповідно до законодавства держави іншої Договірної Сторони.
Стаття 4
Громадяни держави однієї з Договірних Сторін, які мають дійсні проїзні документи, зазначені у Додатку 1 до цієї Угоди, зобов’язані дотримуватися законодавства держави іншої Договірної Сторони під час перебування на її території.
Стаття 5
Кожна Договірна Сторона залишає за собою право відмовити у в’їзді, зменшити строк перебування або припинити перебування на території держави будь-якого громадянина держави іншої Договірної Сторони, який може становити загрозу громадській безпеці або порядку, здоров’ю населення чи національній безпеці. Скасування візових вимог відповідно до цієї Угоди не впливає на проходження контролю в пунктах пропуску через державний кордон та дотримання умов для перетинання кордону держав Договірних Сторін.
................Перейти до повного тексту