1. Правова система ipLex360
  2. Законодавство
  3. Угода


Угода
між Державним митним комітетом України і Державним митним комітетом Республіки Таджикистан про митне оформлення транзитних вантажів і багажу громадян
Дата підписання: 20.04.1993
Дата набуття чинності: 20.04.1993
Державний митний комітет України та Державний митний комітет Республіки Таджикистан, далі - "Договірні Сторони",
маючи на меті забезпечення митного оформлення всіх транзитних вантажів,
домовилися про таке:
Стаття 1
Для цілей цієї Угоди наведені нижче терміни мають таке значення:
а) "вантажі" - товари та інші предмети господарюючих суб'єктів, придбані на території однієї з Договірних Сторін або на території третьої держави;
б) "багаж громадян" - ручна поклажа, багаж, несупроводжуваний багаж, автотранспортні засоби, речі, валюта та цінності громадян, придбані на території однієї з Договірних Сторін або на території третьої держави;
в) "треті держави" - держави, які не є сторонами цієї Угоди.
Стаття 2
Вантажі, які ввозяться з третіх держав в Україну чи вивозяться з України до третіх держав транзитом через територію Республіки Таджикистан, підлягають митному оформленню в Україні.
Стаття 3
Вантажі, які ввозяться з третіх держав в Республіку Таджикистан чи вивозяться з Республіки Таджикистан до третіх держав транзитом через територію України, підлягають митному оформленню в Республіці Таджикистан.
Стаття 4
Транзитні вантажі звільняються від митного огляду, крім випадків, коли є підстави вважати, що вони містять товари, ввезення, вивезення або транзит яких заборонені відповідно до законодавства Договірних Сторін.
Стаття 5
Договірні Сторони взаємно надають одна одній перелік товарів, ввезення, вивезення та транзит яких через їх території забороняється.
Стаття 6
Договірні Сторони визнають штампи і митні забезпечення одна одної та обмінюються їх зразками.
Стаття 7
Вантажі, що вивозяться з України або Республіки Таджикистан до третіх держав транзитом через території одна одної та не оформлені митницями відповідно України або Республіки Таджикистан, не підлягають пропуску до третіх держав.
Такі вантажі затримуються митницею держави транзиту та повертаються до держави відправника для митного оформлення.
Митні служби, які затримують вантаж, не несуть витрат, пов'язаних із затримкою та поверненням таких вантажів.

................
Перейти до повного тексту