1. Правова система ipLex360
  2. Законодавство
  3. Угода


УГОДА
між Кабінетом Міністрів України та Радою Міністрів Республіки Албанія про взаємне скасування візових вимог
( Угоду затверджено Постановою КМ № 63 від 08.02.2017 )
Дата підписання: 04.11.2016
Дата набрання чинності для України: 01.04.2017
Кабінет Міністрів України та Рада Міністрів Республіки Албанія (далі - "Договірні Сторони"),
бажаючи зміцнювати дружбу та співробітництво між Україною та Республікою Албанія,
прагнучи спростити режим поїздок для громадян України та Республіки Албанія,
домовилися про таке:
Стаття 1
Громадяни держав Договірних Сторін, які мають дійсні проїзні документи, зазначені в Додатку до цієї Угоди, в'їжджають, перебувають, виїжджають та перетинають транзитом територію держави іншої Договірної Сторони без віз за умови, що тривалість їх перебування не перевищує 90 (дев'яносто) днів протягом 180 (ста вісімдесяти) днів.
Стаття 2
Громадяни держав Договірних Сторін, які мають намір в'їхати на територію держави іншої Договірної Сторони на строк, що перевищує 90 (дев'яносто) днів, незалежно від мети поїздки, зобов'язані перед в'їздом на її територію отримати візу у дипломатичному представництві або консульській установі цієї Договірної Сторони.
Стаття 3
1. Громадяни держав Договірних Сторін у разі втрати чи пошкодження дійсних проїзних документів, зазначених у Додатку до цієї Угоди, під час перебування на території держави іншої Договірної Сторони, невідкладно повідомляють про це компетентні органи цієї держави, які в цьому випадку повинні видати довідку про факт отримання заяви про втрату зазначеного документа.
2. Дипломатичні представництва або консульські установи держав Договірних Сторін видають особам, зазначеним у пункті 1 цієї Статті, дійсний проїзний документ для повернення на територію держави відповідної Договірної Сторони.
Стаття 4
Громадяни держав Договірних Сторін, які мають дійсні проїзні документи, зазначені в Додатку до цієї Угоди, в'їжджають, виїжджають та перетинають транзитом територію держави іншої Договірної Сторони в пунктах пропуску через кордон у відповідності до законодавства держав Договірних Сторін.
Стаття 5
Ця Угода не звільняє осіб, зазначених у статті 1 цієї Угоди, від обов'язку дотримуватися законодавства Договірних Сторін під час перебування на їх територіях.
Стаття 6
Кожна Договірна Сторона зберігає за собою право відмовити у в'їзді, зменшити строк перебування або припинити перебування на її території осіб, зазначених у статті 1 цієї Угоди, визнаних "persona non grata" або неприйнятними, або які становлять загрозу громадському порядку, здоров'ю населення або громадській безпеці.
Стаття 7
1. Договірні Сторони не пізніше, ніж через 30 (тридцять) днів з дати підписання цієї Угоди, обмінюються дипломатичними каналами зразками дійсних проїзних документів, зазначених у Додатку до цієї Угоди.
2. У разі запровадження нових проїзних документів, зазначених у Додатку до цієї Угоди, або внесення змін до дійсних документів, Договірні Сторони невідкладно повідомляють одна одній про це й обмінюються дипломатичними каналами зразками таких проїзних документів не пізніше, ніж за 30 (тридцять) днів до введення їх у дію.

................
Перейти до повного тексту