- Правова система ipLex360
- Законодавство
- Угода
УГОДА
між Державною службою фінансового моніторингу України та Федеральною службою з фінансового моніторингу Російської Федерації щодо співробітництва в сфері протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, та фінансуванню тероризму
Дата підписання: |
11.07.2012 |
Дата набрання чинності для України: |
11.07.2012 |
Державна служба фінансового моніторингу України та Федеральна служба з фінансового моніторингу Російської Федерації, (далі - Сторони),
керуючись взаємними інтересами в сфері протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, та фінансуванню тероризму, а також пов'язаною з ними кримінальною діяльністю,
враховуючи необхідність здійснення співробітництва найбільш ефективним чином,
домовилися про таке:
Стаття 1.
Сторони здійснюють співробітництво, у тому числі обмін інформацією, згідно з положеннями цієї Угоди, діючи в межах компетенції, з додержанням законодавства та міжнародних зобов'язань держав Сторін.
Стаття 2.
Сторони співпрацюють, у тому числі здійснюють обмін інформацією, на стадіях збору, обробки та аналізу інформації, що є у їх розпорядженні про операції з грошовими коштами або іншим майном, відносно яких є підозри, що вони пов'язані з легалізацією (відмиванням) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванням тероризму та кримінальною діяльністю, пов'язаною з ними, а також взаємодіють у сфері обміну інформацією щодо діяльності фізичних та юридичних осіб, залучених до таких операцій.
Стаття 3.
1. Обмін інформацією здійснюватиметься у письмовій формі, у тому числі за письмовою згодою Сторін з використанням технічних засобів передачі тексту, за ініціативою або на запит Сторін.
2. Запит включатиме наступне:
а) найменування держави запитуючої Сторони;
б) найменування держави запитуваної Сторони;
в) стислий зміст суті запиту та його обґрунтування (якщо запит є терміновим, запитуюча Сторона зобов'язана обґрунтувати необхідність термінового запиту);
г) опис змісту запитуваної інформації;
д) мета використання запитуваної інформації;
е) інші відомості, необхідні для його виконання.
3. У разі необхідності запитуюча Сторона може, в межах компетенції, запитати у запитуваної Сторони додаткову інформацію, необхідну для належного виконання запиту.
Стаття 4.
1. У виконанні запиту може бути відмовлено повністю або частково, якщо його виконання може завдати шкоду суверенітету, безпеці, громадському порядку або іншим суттєвим інтересам держави запитуваної Сторони, суперечити національному законодавству та (або) міжнародним зобов'язанням запитуваної Сторони, а також якщо по фактам, зазначених у запиті, вже триває судовий розгляд у державі запитуваної Сторони.
2. Якщо запитувана Сторона приймає рішення про відмову виконати запит, то вона письмово повідомляє про це запитуючу Сторону, вказуючи причину прийняття такого рішення.
Стаття 5.
1. Інформація, одержана в межах цієї Угоди, не може бути використана без письмової згоди Сторони, що надала її, в інших цілях, ніж ті, для яких вона запитувалася або була надана.
2. Інформація, одержана в межах цієї Угоди, є конфіденційною, і на неї поширюється режим захисту, передбачений законодавством держави одержуючої Сторони для подібної інформації, одержаної з національних джерел.
................Перейти до повного тексту