- Правова система ipLex360
- Законодавство
- Договір
Договір
(про співробітництво між Службою безпеки України та Генеральним Секретаріатом Німецького Червоного Хреста, Службою розшуку (м. Мюнхен))
Дата підписання: Дата набрання чинності для України: 04.04.2006 м.Київ | 04.04.2006 04 квітня 2006 р. |
Служба безпеки України, у подальшому Служба безпеки, в особі начальника Галузевого державного архіву Служби безпеки України пана Сергія Богунова, який діє на підставі довіреності N 22/Д-322 від 30 січня 2006 року, з одного боку, та Генеральний секретаріат Німецького Червоного Хреста (далі - НЧХ), Служба розшуку (м. Мюнхен), у подальшому Служба розшуку, в особах керівника Служби координації Генерального секретаріату НЧХ пана Ульріха Аустермюле та заступника керівника Служби розшуку НЧХ у м. Мюнхен пана доктора Хансйорга Калціка, які діють на підставі угоди між Міністерством внутрішніх справ Німеччини та Німецьким Червоним Хрестом від 8 червня 2001 року і Внутрішнього статуту НЧХ, з іншого боку, у подальшому Сторони,
погоджуючись з необхідністю міжнародної співпраці у сфері гуманітарних і наукових проектів щодо збереженості та вивчення архівних матеріалів,
в інтересах спільної обробки в гуманітарних цілях архівних фондів і архівних документів про жертви Другої світової війни та повоєнного періоду,
скеровуючи спільні зусилля на зміцнення взаєморозуміння і довіри між Україною та Федеративною Республікою Німеччина, а також збереження пам'яті про жертви Другої світової війни та повоєнного періоду, діючи згідно із чинним законодавством своїх держав домовились про таке.
1. Предмет договору
Цей Договір передбачає виявлення документів Національного архівного фонду України, які зберігаються в Службі безпеки, про осіб, які були приналежні до Вермахту, співробітників німецьких установ та інтернованих під час Другої світової війни німецьких цивільних осіб, котрі знаходилися на території окупованих областей України, а також тих із них, які після закінчення війни продовжували перебувати в Радянському Союзі, та передачу Службі розшуку електронних баз даних для використання виключно з гуманітарною метою.
2. Права та обов'язки сторін
2.1. Служба безпеки зобов'язується здійснювати виявлення документів і формування електронних баз даних, які становлять предмет Договору.
2.2. Передавання Службою безпеки Службі розшуку електронних баз даних здійснюється за взаємною згодою Сторін згідно із законодавством України та Федеративної Республіки Німеччина. Формування та передавання електронних баз даних здійснюється Сторонами в робочому порядку.
................Перейти до повного тексту