- Правова система ipLex360
- Законодавство
- Угода
Угода
між Кабінетом Міністрів України та Урядом Республіки Польща про співробітництво в галузі інформації
( Угоду затверджено Постановою КМ
N 1096 від 17.12.2008 )
Дата підписання: Дата затвердження Україною: Дата набрання чинності для України: 30.12.2008 | 19.09.2008 17.12.2008 |
Кабінет Міністрів України та Уряд Республіки Польща, далі - "Сторони",
прагнучи зміцнити зв'язки традиційної дружби між двома державами,
висловлюючи упевненість у необхідності збереження та створення умов для подальшого розвитку преси, телебачення та радіомовлення в кожній із держав Сторін,
надаючи великого значення зміцненню взаєморозуміння між двома державами та прагнучи сприяти політичному, економічному і культурному співробітництву між ними,
керуючись принципами рівноправності та взаємної вигоди,
з метою активізації зв'язків між Кабінетом Міністрів України та Урядом Республіки Польща, що сприятимуть обміну інформацією у відповідних галузях і розвиткові співробітництва між засобами масової інформації двох держав,
домовились, про таке:
Стаття 1
Сторони забезпечують створення сприятливих умов для широкого та вільного взаємного поширення інформації з метою поглиблення знань про життя народів їхніх держав.
Стаття 2
Сторони сприяють розвитку і вдосконаленню співробітництва між засобами масової інформації, а також між відповідними відомствами й організаціями Сторін, що працюють в галузі засобів масової інформації, на загальнодержавному та регіональному рівнях.
Стаття 3
Сторони будуть підтримувати обмін інформацією між польськими і українськими інформаційними службами (агентствами), а також між Національною телекомпанією України і Національною радіокомпанією України та суспільним телебаченням і суспільним радіо Республіки Польща. Витрати на підготовку і пересилку матеріалів буде покривати сторона, яка висилає інформацію.
Стаття 4
Сторони сприяють виготовленню та розповсюдженню радіо- та телевізійних передач про події в галузі культури, освіти, політики, економіки, туризму, спорту, навколишнього середовища або за іншою тематикою, яка становить спільний інтерес, а також будуть підтримувати ініціативу радіо та телекомпаній обох держав щодо співпраці в інформаційній сфері.
Стаття 5
Сторони сприятимуть розповсюдженню на території своєї держави продуктів та послуг засобів масової інформації, які легально діють у державі другої Сторони, при умові, що розповсюджувані матеріали не суперечитимуть законодавству цієї держави.
Стаття 6
Сторони сприятимуть в організації трансляцій теле- і радіопрограм, що розповсюджуються на законних підставах на території держави іншої Сторони, а також пересиланню матеріалів, підготовлених журналістами своїм редакціям з використанням комунікаційних засобів відповідної системи. Сторони будуть здійснювати спільне виробництво програм на підставі окремих домовленостей.
................Перейти до повного тексту