1. Правова система ipLex360
  2. Законодавство
  3. Протокол


Протокол
між Міністерством оборони України та Міністерством оборони Республіки Білорусь про порядок заправляння військових повітряних суден і взаєморозрахунки за видані пальне, мастильні матеріали, спеціальні рідини при посадках на військові аеродроми України і Республіки Білорусь
( Щодо припинення дії міжнародного договору України див. Наказ Міністерства оборони N 394 від 23.11.2022 ) ( Щодо припинення дії міжнародного договору України 15 грудня 2022 року див. Лист Міністерства закордонних справ N 72/14-612/1-105075 від 20.12.2022 )
Дата підписання: 31.01.1996
Дата набрання чинності для України: 31.01.1996
Міністерство оборони України і Міністерство оборони Республіки Білорусь, які надалі іменуються Сторонами,
керуючись Угодою між Міністерством оборони України та Міністерством оборони Республіки Білорусь про військове співробітництво від 17 грудня 1992 року
з метою упорядкування забезпечення пальним, мастильними матеріалами і спеціальними рідинами (надалі - "пальне") військових повітряних суден при їх посадках на військові аеродроми України і Республіки Білорусь,
погодились про таке:
СТАТТЯ 1
Заправляння пальним військових повітряних суден на військових аеродромах України та Республіки Білорусь провадиться без попередніх розпоряджень Сторін.
Підставою для заправлення пальним є дозвіл на посадку військових повітряних суден на даний аеродром.
СТАТТЯ 2
При посадках більше трьох військових повітряних суден або при тривалій роботі одиноких військових повітряних суден на одному і тому ж аеродромі потрібна кількість пального по марках і строки роботи по кожному аеродрому посадки повідомляються відповідній Стороні письмово завчасно, але не пізніше ніж за 10 днів до запланованої дати перельоту.
СТАТТЯ З
Заправляння військових повітряних суден пальним здійснюється згідно з вимогами керівництв (інструкцій) по контролю якості пального і правилами технічної безпеки, чинними в Збройних Силах України і в Збройних Силах Республіки Білорусь.
СТАТТЯ 4
Заправляння військових повітряних суден провадиться за чековими вимогами Сторін. Серії книжок чекових вимог та їх зразки щорічно (до 1 січня) повідомляються Сторонами письмово. Записи кількості пального в чекових вимогах роблять цифрами і літерами. Назви ґатунків і марок пального, що заправляється, вказуються згідно з чинною на них нормативно-технічною документацією.
При заправлянні пальним групи військових повітряних суден за однією чековою вимогою в талоні чекової вимоги вказується загальна кількість пального (по ґатунках і марках), виданого при заправленні, і складається роздавальна відомість із зазначенням кількості пального по кожному військовому повітряному судну.

................
Перейти до повного тексту