1. Правова система ipLex360
  2. Законодавство
  3. Угода


Угода
між Міністерством оборони України та Міністерством оборони Російської Федерації про організацію обміну військовими секретними і поштовими відправленнями
( Щодо припинення дії міжнародного договору України див. Наказ Міністерства оборони N 395 від 23.11.2022 ) ( Щодо припинення дії міжнародного договору України 19 грудня 2022 року див. Лист Міністерства закордонних справ N 72/14-612/1-105511 від 21.12.2022 )
Дата підписання: 25.11.1995
Дата набрання чинності: 25.11.1995
Міністерство оборони України та Міністерство оборони Російської Федерації, які надалі іменуються Сторонами,
керуючись Угодою про Міжурядовий фельд'єгерський зв'язок, підписаної державами-учасниками Співдружності Незалежних Держав 23 січня 1993 року, і Угодою про міждержавний обмін відправленнями спеціального зв'язку, підписаної державами-учасниками Співдружності Незалежних Держав 23 грудня 1993 року,
визнаючи необхідність організації доставки військових секретних і поштових відправлень між військовими частинами й цивільними установами і підприємствами,
погодились про таке:
Стаття 1
У цій Угоді під терміном "військові секретні і поштові відправлення" визнаються відправлення, які пересилаються між військовими частинами або між військовими частинами і цивільними установами та підприємствами, а також особисті листи (поштові картки), що пересилаються військовослужбовцями та членами їх сімей за адресою військових частин з території країни однієї Сторони на територію країни другої Сторони і навпаки.
Стаття 2
Для пересилки військових секретних і поштових відправлень Сторін організується взаємодія між вузлами, станціями і обмінними пунктами фельд'єгерського поштового зв'язку Сторін.
Стаття 3
Вузли, станції та обмінні пункти фельд'єгерського поштового зв'язку Сторін і організовані між ними маршрути доставки (канали пересилки) військових секретних і поштових відправлень військовим, повітряним та водним транспортом утворюють мережі фельд'єгерського поштового зв'язку Сторін.
Стаття 4
Кожна Сторона організує своєчасну обробку і пересилку по розташованих на території її країни мережам фельд'єгерського поштового зв'язку Сторін військових секретних і поштових відправлень, переданих для доставки другою Стороною.
При необхідності Сторони організують спільні маршрути доставки пошти.
Стаття 5
Сторони не допускають витоку інформації, пов'язаної з спільною діяльністю щодо обробки і доставки військових секретних і поштових відправлень, і гарантують дотримання державної і військової таємниці згідно з законодавством кожної країни.
Стаття 6
Для пересилки та обміну військовими секретними і поштовими відправленнями кожною Стороною приймаються:

................
Перейти до повного тексту