- Правова система ipLex360
- Законодавство
- Угода
Угода
про співробітництво між Державним комітетом ядерного регулювання України та Центром з ядерної безпеки (CENS)
Дата підписання: 18.12.2003
Дата набуття чинності: 18.12.2003
Державний комітет ядерного регулювання України (Держатомрегулювання) та Центр з ядерної безпеки (Центр), що надалі іменуються Сторони,
- надаючи пріоритетне значення забезпеченню безпеки при використанні атомної енергії в мирних цілях,
- бажаючи співпрацювати в рамках міжнародних проектів по вдосконаленню державного регулювання ядерної та радіаційної безпеки,
- прагнучи до започаткування взаємовигідного співробітництва в сфері ядерної та радіаційної безпеки,
уклали цю Угоду для визначення засад і механізмів взаємодії при реалізації конкретних проектів співробітництва та обміну інформацією.
Стаття 1. Мета, форми та сфера співробітництва
1.1. Держатомрегулювання та Центр будуть співпрацювати в реалізації міжнародних проектів технічного співробітництва по впровадженню сучасних підходів, методів та практики регулювання ядерної та радіаційної безпеки з метою підвищення рівня безпеки при використанні атомної енергії в країнах Центральної та Східної Європи, а також країнах Співдружності Незалежних Держав.
1.2. Співробітництво між Держатомрегулювання та Центром може здійснюватися у формах:
- обміну та надання наукової та технічної інформації,
- обміну досвідом та документами,
- організації наукових візитів та обміну спеціалістами,
- спільної організації семінарів, конференцій, симпозіумів та семінарів-практикумів,
- організації навчання та стажування фахівців,
- інші форми діяльності, які становлять взаємний інтерес.
1.3. Центр, як міжнародний координуючий орган, буде надавати підтримку діяльності Держатомрегулювання, в тому числі шляхом залучення українських спеціалістів до виконання проектів, що здійснюються під його егідою, участі у конференціях та семінарах з проблематики, що становить інтерес для української сторони.
Центр також надаватиме підтримку в проектах Держатомрегулювання з третьою стороною.
1.4. Держатомрегулювання прийматиме участь в діяльності Центру відповідно до умов, що будуть погоджені Сторонами у кожному випадку окремо.
За умови взаємного погодження Сторони можуть укладати додаткові письмові домовленості (контракти, протоколи) для реалізації положень цієї Угоди.
Стаття 2. Обмін інформацією. Конфіденційна інформація
2.1. Обсяг і характер інформації, що передається при здійсненні співробітництва між Держатомрегулювання та Центром, визначаються кожною з Сторін відповідно до вимог чинного законодавства України та правил, що застосовуються в Центрі.
Кожна з Сторін, у разі необхідності, уточнює рамки, в яких інша Сторона може використовувати та розповсюджувати отриману інформацію.
У будь-якому випадку, відповідальність за використання інформації, отриманої в рамках цієї Угоди, покладається на Сторону, що її використовує.
2.2. Сторони визнають, що в процесі співробітництва вони можуть обмінюватися конфіденціальною інформацією, яку кожна із сторін визнає такою. Документи, які містять таку інформацію, мають бути позначені відповідним чином. При обміні конфіденціальною інформацією кожна з Сторін повинна вживати відповідних заходів для запобігання передачі такої інформації третій стороні без згоди на те Сторони, що передала інформацію, висловленої у письмовій формі.
Стаття 3. Фінансові зобов'язання
При здійсненні співробітництва за цією Угодою, жодна з Сторін не бере на себе будь-яких зобов'язань фінансового характеру.
По кожному конкретному проекту співробітництва умови фінансування мають визначатися окремо.
Стаття 4. Врегулювання розбіжностей
................Перейти до повного тексту