- Правова система ipLex360
- Законодавство
- Меморандум
Меморандум
про взаєморозуміння між Міністерством транспорту та зв'язку України та Міністерством зв'язку та інформації Арабської Республіки Єгипет щодо співпраці в галузі поштових послуг
Дата підписання: 20.12.2005
Дата набуття чинності: 20.12.2005
Міністерство транспорту та зв'язку України та Міністерство зв'язку та інформації Арабської Республіки Єгипет (далі - Сторони),
підтверджуючи необхідність взаємної співпраці задля розвитку та розширення сучасних поштових послуг в обох країнах,
керуючись бажанням поглибити взаємовигідну співпрацю в поштових галузях,
домовилися про таке:
Стаття 1
Сторони надають і розвивають поштові послуги між Україною та Арабською Республікою Єгипет відповідно до положень цього Меморандуму та Актів Всесвітнього поштового союзу.
Питання, що не регулюються цим Меморандумом, визначаються окремим меморандумом відповідно до законодавства обох Сторін.
Стаття 2
Сторони сприяють контакту між урядовими та приватними структурами для обговорення поштових і технічних питань, пов'язаних зі спільною діяльністю в галузі пошти, для розв'язання проблем, які виникають у результаті впровадження цього Меморандуму, та для реалізації спільних проектів.
Ці органи можуть укладати меморандуми, які будуть передбачати подробиці стосовно спільної діяльності, здійснюваної згідно із цим Меморандумом.
Стаття 3
Сторони погоджуються проводити спільні консультації стосовно питань з регулювання розвитку поштових послуг в умовах лібералізації ринку послуг.
Стаття 4
Сторони забезпечують послуги з транзитного транспортування всіх видів поштових відправлень територією своєї країни відповідно до Актів Всесвітнього поштового союзу.
Стаття 5
1. Сторони погоджуються безпосередньо обмінюватися авіапоштою, наземною поштою та іншими послугами:
a) письмовою кореспонденцією, а саме: листами, поштовими картками, друкованою продукцією, зокрема мішками М, секограмами, дрібними пакетами та відправленнями з оголошеною цінністю;
b) поштовими посилками (звичайними та з оголошеною цінністю);
c) послугами в галузі експрес-пошти й послугами в галузі електронної пошти.
2. Сторони можуть шляхом консультацій надавати додаткові послуги залежно від ситуації.
Стаття 6
Сторони вчасно інформують одна одну про ті обмеження, які стосуються умов надсилання та доставки, умісту поштових відправлень, і які ґрунтуються на національному законодавстві.
................Перейти до повного тексту